Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kavgadan sonra içtiğim de bu dun

Eklentiler

• IMG_20180326151854.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20180326151906.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20180326151919.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20180326151944.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20180326152012.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 22
Phyta sadece kahve görüyorum beynim çok dolu hiçbişey göremiyorum sakin kafa bakayım ama temiz aydınlık çıkmış

İlişki durumum ne olacak bu öküzle

Bu öküz bir yol yapıcak yakın zamanda yada yoldaysa gelicek ama ardında bir iş bırakarak gelicek sonrasında siz buluşacaksınız sizde bir kutlama var 3lü bir. tarih veriyor ama adam seni çok üst görüyor hani ben bunu kaldırabilirmiyim acabaki maddi anlamda diye düşünüyor birde libodosu çok yuksek ama sana karşı çok yuksek valla oyle çıktı gene para işlerini. iyi biliyo bu adam

yakın zamanda ilikide tartışma olabilir ruyaların dan uyanabilirsin hani bir meaaj gelir gece gece sonra ertesi gun kavga gordum akrep

Kız bildin bu hep yol yapıyo ben senelerce köpek çekti bana şimdi ben ona çekiyom bakalım kkk kuralı nereye kadar

Kız bildin bu hep yol yapıyo ben senelerce köpek çekti bana şimdi ben ona çekiyom bakalım kkk kuralı nereye kadar

sen o kuralı çok uzun sure surduremiyxen gece bir mesaj gelicek sinirlerin zıplıyvak aradabir. dayanamayıp kuralı muralı bırakacak dogal olcaksın ama kıskanc bunadam cok kıskanc sen ona baska erkekleri övdünmü hiç övme çok kıskanc hep kıyas yapıyor

birde bujun ailesiyle olaylı bir kavgası var kendini begenmiş bir. kesim var birde orta halli kesim var aileisnden tartışma konusu
aa benm kahve yalan oldu yarın gece atayım çok ozleidm ben çok ozleidm lavga etmeyı cok özledim

Ya çok alakasız benimle uzaktan yakından ilşkisi olmayan bir adam ı kıskanıyo bende arkadaşım dedim hani facende olur arada ayıp olmasın diye paylaşımlarını beğendiğin dıdı nın dıdı sı olanlar vardır ya adam da fit bişey onu kıskanmıştı

Psikopata bagladıgnı gordum ben çok stalklıyor o net birde seni üstün goruo yatış. yaptıhı ben bu kızı kaldıramam dediği net libodosu yuksk birde

Canım sende evde internet varsa çiçi tut uyuyana kadar ben en son uyucağom zaman çiçi bırakıyom desin gece gece kimle yazılmış

çiçi.ne kız yazışma deil son gorulme tarihi. bar var ama muhabbet benle deil bana gorevim var elim dolu derken acaba kime yazıyor kimseyi gecri stalk edıyo dur beni gecen de boyle yakaladım yazdım birrek senle konusyor um yazdıklarını okuyorum dıyordu sanki özet çıkartıyor anlamdmki ölcem ya evlenmemz lazım bzim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…