Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canım senin için çok sıkılmış ama aydınlıkların var o adama gün yüzü görmek Yok seninki biraz sivri dilli ve onun bu ağzından çıkanı kulağı duymayan agresif tavırları yüzünden kendi başının etini yiyecek karşısında bed bir elinde kahve bir elinde sigara olan pasaklı pis bir kadınla sürekli tartışma halinde dili seninkinin çok uzun çıkmış esmer 170 den fazla bir boyda burnu düz bir adam seni başının üstünde taşıyacak ve sen son 1,5 haftadır artık bunun sana dönmesini değil de Allah belasını verdiğini görmek istiyorsun artık aşkın bitmiş hırs ve öfken kalmış ve geceleri son 2 3 gündür bunun için ağlamaları bırakmışsın bu kişiden sana haber var haberin çok temiz ve çok sevineceğin bir haber olacak senin ama sırtın buna tamamen dönmüş olacak ve verdiği sana haber pişmanlık özür ve kendinin kötü bir durumda olduğu o zaman bu haberi alınca içinin yağlarından 800 gr eriyecek şu an başka aşk ve erkeğe kapalısın ama 12 yada 17 Haziran’dan sonra şu anki aklını taşımayacaksın şu an Hazret-i İsa gibi çarmıha gerilmişsin ve hiçbirşey yapamamak zoruna gidiyor ama bütün sıkıntıların bitecek kız maddiatına da dikkat et Sabancı’nın torunu değilsin abuk subuk falcılara boşuna gitme biraz daha bunalımın devam edecek haziran ortalarında rahatlıcan.

64A71F1A-7D11-4488-93C9-A61CDC06ADD7.jpeg E04D92B3-1443-413E-ABB3-BB24D5E1079E.jpeg 56294F30-F392-4DA9-96ED-240ED3AC6393.jpeg

Kuzu bu eski pislik ten haber mi var hayırdır hangi dağda kurt oldu de nankör beni arayacak panpa

Buda benim falım
Kuzu bu eski pislik ten haber mi var hayırdır hangi dağda kurt oldu de nankör beni arayacak panpa
Canım zamanını bilemeyecem
Panpa bir elinde bir elinde sigara olan karısı aynen o nereden bildin
canım bu kadın bir pisss kokuyo anlatamam yanına 2 mt fazla yanaşamassın senin terinin kokusu buna tom ford tobacco vanille gibi kokuyo

Bu fala Allah vergisi his lazım kanka vallah yeminle sen geçen benim fallarim çıkar dedin ya öyle şeyler bildin ki para ile bakanlardan daha iyi bakiyon o kesin

X