Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kizlarim kahve falima bakacak olan ya da herhangi bir kart fali da olur, 10luk melek destesi yorumluyorum sorunuz üzerine
ozelden yazabilirsiniiz :))

Şimdi arkadaşlar bir konuda açıklama yapmak gereği duydum. Bizim kaderimiz ruhlar yaradıldığımda yazıldı zaten şimdi kaderimizi biz mi belirliyoruz yoksa kaderimizi mi yaşıyoruz diye bir soru soracak olursanız allah c.c ahiri ezeli herşeyi bilir ve ben gittim birini öldürdüm bu kaderimde olduğu için mi benim o kişiyi öldürceğimi Allah c.c bildiği için o kader yazılmıştır. Geleceği cinler bilemez onların göklerdeki meleklerin konuşmalarını eskiden dinlerlermiş ama sonra bir set yapılmış cinler geleceği bilemez kafelerdeki bazı cinli falcılar geçmişi ve anı bilebilirler ama geleceği bilemezler ve bazı Allah dostu temiz kalpli insanlara bazen bazı şeyler malum olur. Yazılmış kaderinizi kendimiz şekillendireniliriz modumuzu ve enerjimizi yeter ki düşürmeyelim hayata gülümseyelim bize kötü gelen insanlardan bize acı çektiren insanlardan uzaklaşalım kendimiz için en iyi neyse onu yaşayalım bizi geride bırakanları biz geride bırakalım ki onlar peşimizden gelsin.Fala inanmayalım falsız da kalmayalım

Bu arada milyon tane fal bakmis ve baktirmis biriyim kaderci de degilimdir her olaya kader boyutunda bakmam cok farklidir kader kavrami. bir falin pesine de dusmem sadece gorunce arkadasima yazmak istedim biraz yanlis anlasilma olmus sanirim polemiklerden hoslanmiyorum iyi gunler.

Çok güzel yazmışsın işte olay budur .Biz sadece bizim enerjimizi düşüren insanlardan uzak duralım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…