Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
angelmiracle angelmiracle
sen zaten melek kartlarının ustasısın ama senin için de çektim canım :)

Bu konuda bir mucize olacak. Bunu bil ve inançla bekle.

Meleklerin senin için bir mucize hazırlıyorlar. Sana düşen, buna inanmak ve işi meleklerine bırakmak.

Her şey mucizevi bir şekilde gerçekleşecek. Ve göreceksin, zamanı geldiğinde o mucizeyi avuçlarında tutacaksın.

O mucizenin ışığını gör. Onun gerçek olduğunu bil. Çünkü o, aslında gerçek oldu bile. Bu konuda sadece olumlu ve güzel hisler besle. Ve sonra, bunun aksini aklına bile getirme. O zaman meleklerine engel olmaz, hatta onlara yardım etmiş olursun. Meleklerinin gücüne, onların her şeye kadir olduklarına güven ve sadece ışık yarat. Bu işin nasılını da meleklerine bırak.

_Jadaloz_ _Jadaloz_ işimden nefret ediyorum kartı var mı panpa:olamaz:

bence çok manidar bir kart geldi :)

Tüm kısıtlamalardan özgür olduğunu fark et. Meleklerin bunun için çalışıyor.

Bir kuş kadar özgürsün aslında. Öyle hissetmesen de, | gerçek bu. Meleklerinin senin için yaratmaya çalıştığı dünya da bu. Onlara izin ver. Yaşamında şu anda var olan özgürlük anlarını hisset.

Dışarı çıkıp bir ağacın gövdesine yaslan örneğin. Ya da pencereyi açıp ağaçlara, gökyüzüne bak ve derin bir nefes al, gülümse.

Ardından sana özgürlük veren o yaşam her ne ise, onu iste meleklerinden. Büyük düşün. Meleklerin için sınır yok. Kendi sınırlarından kurtul ve mucizelere izin ver.

Sen zaten özgürsün. Kanatlarını aç ve uç!

Hayatın sunduklarını sevgiyle kabul et. Sen aldıkça evren sana daha çok verecek.

İçindeki sevgi, evrenden sana dönüyor. O büyüyor ve evrenin sana uzattığı zenginlik olarak sana geliyor. Bu sevgiyi almayı bil. Sana sunulanın farkına var.

Bu sevgi, sana farklı veçhelerde gelebilir. Belki ufacık bir ışık veya kocaman bir hediye olarak... Gelenin ne olduğunun hiç önemi yok. Evrenin bereketinin sana sunulduğunu fark et.

Ve bil ki, gelen ne olursa olsun, artık onu almanın zamanı geldi. İhtiyacın olmasa bile, evrenin sunduklarını sevgiyle al. Bu bir iltifat, ufak bir ikram veya yerdeki bir kuruş bile olsa. Çünkü onu almak, daha büyük bereketin yolunu açacak.

Sana verileni al. Onu değerlendir ve büyüt. Ve yaşamına gelen akışa, berekete izin ver.

angelmiracle angelmiracle
sen zaten melek kartlarının ustasısın ama senin için de çektim canım :)

Bu konuda bir mucize olacak. Bunu bil ve inançla bekle.

Meleklerin senin için bir mucize hazırlıyorlar. Sana düşen, buna inanmak ve işi meleklerine bırakmak.

Her şey mucizevi bir şekilde gerçekleşecek. Ve göreceksin, zamanı geldiğinde o mucizeyi avuçlarında tutacaksın.

O mucizenin ışığını gör. Onun gerçek olduğunu bil. Çünkü o, aslında gerçek oldu bile. Bu konuda sadece olumlu ve güzel hisler besle. Ve sonra, bunun aksini aklına bile getirme. O zaman meleklerine engel olmaz, hatta onlara yardım etmiş olursun. Meleklerinin gücüne, onların her şeye kadir olduklarına güven ve sadece ışık yarat. Bu işin nasılını da meleklerine bırak.
sen nasil guzel yürekli bir insansin :))
gercekten de tam da dusundugum konuyla alakali bir kart gelmis, insallah o mucize olur :))
birtanesin sen kocamaaan opuyorum cok tesekkur ederim :)

@Anna Sun
seni es geçer miyim bideneemm :)

bence doğru yerden vurdu, kitabını al kabuğunu kır :)

Ve olduğun kişi ol. Hem kendine, hem dünyaya karşı. Artık kendin olma vakti geldi.

Özün, içindeki gerçek sen, artık dışarıya yansımak istiyor. Kendi gerçeğini ifade et. Onu yaşa. Etrafındakiler ne derlerse desinler, sen ayakların yere basarak bildiğini, inandığını güvenle ifade ettiğinde, onlar önünde eğilecekler. Buna inan.

Tek yapman gereken, güvenle, sevgiyle kendini ifade etmen. Kalbinden konuş. Yüreğinin gerçeğini güvenle söyle. Meleklerinden bu konuda yardım iste. Ondan sonra ağzından çıkan sözler, tam söylemen gerekenler olacak.

Ve işte o zaman, bu dünyada gerçek sen olarak ışıyacaksın. Artık bunun zamanı geldi. 

_Jadaloz_ _Jadaloz_
Siz nerelerdeydiniz acaba Melek destesi kartlarını bilmiyorum ne olduğunu ama kesinlikle şuanki ruh halimi düşünüp çekmişsiniz sanki biliyor gibi.

Çok kinci yapım var yaşadığım olay 1 haftalık bir olay birini affettim de diğerini affedemiyorum çünkü çok cahil ve bencil biri affetsem karşıma geçip noldu atıp tutuyordun dediğime geldin derse sinirime yenilipte kalbini kırarım diye.

Gerçekten çok teşekkür ederim çok mutlu oldum.
( biz kadınları mutlu etmek ne kadar kolay aslında ama bunu çözemeyen erkek odunsularını anlamıyorum )

_Jadaloz_ _Jadaloz_
Siz nerelerdeydiniz acaba Melek destesi kartlarını bilmiyorum ne olduğunu ama kesinlikle şuanki ruh halimi düşünüp çekmişsiniz sanki biliyor gibi.

Çok kinci yapım var yaşadığım olay 1 haftalık bir olay birini affettim de diğerini affedemiyorum çünkü çok cahil ve bencil biri affetsem karşıma geçip noldu atıp tutuyordun dediğime geldin derse sinirime yenilipte kalbini kırarım diye.

Gerçekten çok teşekkür ederim çok mutlu oldum.
( biz kadınları mutlu etmek ne kadar kolay aslında ama bunu çözemeyen erkek odunsularını anlamıyorum )

ben bilgisayarın arkasındaki koltuktan bilgisayar başına pek transfer olamıyorum :KK70:
ışık tuttuysa ne mutlu :)

çektim :)

Senin ihtiyacın olan gerçek aşk. Ve o sana geliyor. Gerçek aşka, sevgiye güven.

Sen aşkın, sevginin ışığını hak ediyorsun. Yüreğinde gerçek aşkın, o saf sevginin ışığını hisset. Gerçek aşkta saflık vardır. Şefkat vardır. Tutku vardır. Hatta coşku… Ve o aşk, senin içinde. Şimdi.

Gözlerini kapat ve kalbinin bu sevgiyle doluşunu hisset. Aldığın her yeni nefesle bırak bu sevgi biraz daha büyüsün ve yüreğinden içine, bedeninin tamamına, sonra da evrene yayılsın. Bırak o sevgi, sana saf aşkı çeken bir mıknatısa dönüşsün. Sonra onu, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle evrene bırak.

Yüreğinde kıpır kıpır kaynayan bu sevgi, sana gerçek aşkı getirecek. Çünkü sen, buna hazırsın. Ve öyle de oldu.
Teşekkür ederim :KK66:) süper bir karrt çekmişsin

@Anna Sun
seni es geçer miyim bideneemm :)

bence doğru yerden vurdu, kitabını al kabuğunu kır :)

Ve olduğun kişi ol. Hem kendine, hem dünyaya karşı. Artık kendin olma vakti geldi.

Özün, içindeki gerçek sen, artık dışarıya yansımak istiyor. Kendi gerçeğini ifade et. Onu yaşa. Etrafındakiler ne derlerse desinler, sen ayakların yere basarak bildiğini, inandığını güvenle ifade ettiğinde, onlar önünde eğilecekler. Buna inan.

Tek yapman gereken, güvenle, sevgiyle kendini ifade etmen. Kalbinden konuş. Yüreğinin gerçeğini güvenle söyle. Meleklerinden bu konuda yardım iste. Ondan sonra ağzından çıkan sözler, tam söylemen gerekenler olacak.

Ve işte o zaman, bu dünyada gerçek sen olarak ışıyacaksın. Artık bunun zamanı geldi. 

canımsın sen benim :KK68: gözyaşlarım süzüldü istemsizce, bu kadar mı doğru olur. bin tesekkur rehberliğine :KK200:

X