Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Himmmmm iskambil fali nasil yapim peki resmini mi

evet hem sizin hem eşinizin fotoğrafı gerekiyor.
şaka mı yapıyorsunuz? karşılıklı fal bakıyorum diye kıpkırmızı yazmışım oraya. ayrıca bir rica falan yazılır kimse size fal bakmak zorunda değil emrivaki gibi alıntı yapıp ten rengi yazıyorsunuz. ayıp yahu.

A
Allah aşkına bakma zaten fotoğraf demişsin kart fotoğrafı kast ettim. Daha once tarot karti gonderin yorumlayayim diyen arkadaşlar vardi. İskambil falida kart sandim. hem bakarim diye konu açmissiniz. Hemde hala emri vaki diyorsunuz. Orada emir gibi yada illaki bak bakacaksinda yok ALLAH askina bu nasil bir tavir böyle ya

sizin tavrınız anormal olan. bakarım diye konu açmadım karşılıklı fal bakalım diye konu açmıştım ki tarihi çok öncedir.
ben esmerim eşim açık kumral yazıp alıntılamak da emrivakidir. ufak bir rica ile fal bakmışlığım da çoktur. ama üslup önemli bir detay.
iyi geceler dilerim.

Alintiyi yani ben siz mesajimi görun diye çoktandir girmiyorsunuz. Belki bildirim gelmiyordur diye alıntı yaptım. Bakin bilmeden yargıladiniz. Sizinle ricadan çok samimiyet yani farkindaysaniz okadar burayi sevmişim canim yada kız diye seslendim. Ama siz belkide benden büyüksünuz ve samimiyetten cok mesafeli ve kesin tavirla yaklasilan bir kisiliginiz var. Saygı duyarım. Size de iyi aksamlar.

fal isteme şekliniz şu: "Ben kumral eşim açık esmer" yani farkındaysanız rica bile barındırmıyor. sanki konuyu açan kişi talepleri alıp herkese bakma sözünde bulunmus gibi davranmışsınız. bu yuzden sıkıntı olmuş aranızda.

Kızlar selam fallaşmak isteyen varsa, karşılıklı olarak bakalım :) ben kahve falı biliyorum

Eklentiler

• IMG_1122.JPG
    59,9 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_1123.JPG
    55,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_1124.JPG
    36,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1125.JPG
    33,8 KB · Görüntüleme: 22
Kahve falıma bakan kişiye
Tarot bakabilirim. Soru üzerine bakıyorum.

Eklentiler

• 20180201_203235.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 22
  • 20180201_203215.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 31
  • 20180201_203205.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…