Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kizlar merhaba,
Kahve ya da tarot baktirmak istiyorum.
1 saat boyunca burdayim.
Bana burc, iliski durumu ve sorunuzu yazmaniz yeterli.

Kizlar merhaba,
Kahve ya da tarot baktirmak istiyorum.
1 saat boyunca burdayim.
Bana burc, iliski durumu ve sorunuzu yazmaniz yeterli.

merhaba lütfen bana acil bakarmısınız tarot burcum akrep ilişki durumu sevgilisi var sorum aklımdaki kişiyle yakın gelecekte neler yaşarım?

Bende soruya gore tarot bakıyorum destem kelt tarotu

merhaba lütfen bana acil bakarmısınız tarot burcum akrep ilişki durumu sevgilisi var sorum aklımdaki kişiyle yakın gelecekte neler yaşarım?

Bende soruya gore tarot bakıyorum destem kelt tarotu

Tamam, hemen bakiyorum.

Benim sorum da, suan hayatimdaki erkek ile ilgili. Iliskimiz hakkindaki dusuncelerini merak ediyorum,

Tamam, hemen bakiyorum.

Benim sorum da, suan hayatimdaki erkek ile ilgili. Iliskimiz hakkindaki dusuncelerini merak ediyorum,

Dasdar Dasdar

Kisi kartin, oldukca basarili, mantikli, dusunceli , hislerinin kuvvetli oldugunu, son zamanlarda da maddi anlamda guzel gelismeler yasayacagini soyluyor.
Iliskinizle ilgili olarak, cevrenizdeki insanlarin oldukca mudahalesi ve ailelerden birinin kendi icinde bir takim sorunlarla ugrastigi cikmis.
Ancak, bu erkek seninle ciddi bir adim atmak istiyor,1-2 ay icerisinde.
Burcu; aslan yay ya da koc mu??
Zaman zaman fazla ustune geldigini ve seni bunalttigini anlamadigini dusunuyor olabilirsin, ama amaci inan seni incitmek degil.
Bu kisi ile hem maddi hem de manevi anlamda guzel bir yuva kuracaginiz cikmis.
Sanirim, sen ondan tam olarak emin degil gibisin. Ikili dusuncelerin var onunla ilgili

Dasdar Dasdar

Kisi kartin, oldukca basarili, mantikli, dusunceli , hislerinin kuvvetli oldugunu, son zamanlarda da maddi anlamda guzel gelismeler yasayacagini soyluyor.
Iliskinizle ilgili olarak, cevrenizdeki insanlarin oldukca mudahalesi ve ailelerden birinin kendi icinde bir takim sorunlarla ugrastigi cikmis.
Ancak, bu erkek seninle ciddi bir adim atmak istiyor,1-2 ay icerisinde.
Burcu; aslan yay ya da koc mu??
Zaman zaman fazla ustune geldigini ve seni bunalttigini anlamadigini dusunuyor olabilirsin, ama amaci inan seni incitmek degil.
Bu kisi ile hem maddi hem de manevi anlamda guzel bir yuva kuracaginiz cikmis.
Sanirim, sen ondan tam olarak emin degil gibisin. Ikili dusuncelerin var onunla ilgili

Evet aile baskısı onın tarafında çok yoğun bi şekilde var.. ve evet ikilemdeyim hâlâ da sevdiğinden emin değilim.. oglak burcu ama liderlik işinde oldugundan dolayu saydığın burclar onun kişi kartında çıkmış olabilir.. hâlâ aklında fikrindeym yani anladıgım?

Senin için 5kart seçicem odama geçince hemen yorumlıycam senin ve onun ten renginiz nedir?

Evet aile baskısı onın tarafında çok yoğun bi şekilde var.. ve evet ikilemdeyim hâlâ da sevdiğinden emin değilim.. oglak burcu ama liderlik işinde oldugundan dolayu saydığın burclar onun kişi kartında çıkmış olabilir.. hâlâ aklında fikrindeym yani anladıgım?

Senin için 5kart seçicem odama geçince hemen yorumlıycam senin ve onun ten renginiz nedir?

Ben bugday tenliyim, saclarim bal rengi
O esmer, siyah sacli.
Tesekkur ederim.

Evet, ayni fikirde cikmissin, senin tarafindan herhangi bir degisiklik cikmamis

Merhaba canım fallasalim mi :) kahve içtim şimdi göndersem bende sana baksam olur mu benim de anladigimi söylerler: )

Selam canım ben bitek tarot bakabiliyorum sen ne bakıyorsun dışardayım sırada 1 fal var o bıtırse gece bakar sana yazarım

Selam canım ben bitek tarot bakabiliyorum sen ne bakıyorsun dışardayım sırada 1 fal var o bıtırse gece bakar sana yazarım
Bende tarot ve kahve bakıyorum ama tarot kartlarım elimde değil suan annemlerde kaldı o yüzden kahve bakarım uygunsa: )

Bende tarot ve kahve bakıyorum ama tarot kartlarım elimde değil suan annemlerde kaldı o yüzden kahve bakarım uygunsa: )

Tamam canım olur 2gün burda yokum kartlarım olması lazım ozaman bakıcagım sana sorunu hazırla:) bende kahve içince sana atarım canım

X