Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
V venusxcv

canım sıkıntılı bir süreçten geçiyorsun sen kafan karman çorman olmuş kendi kendine birşeyleri kafanda kurup duruyorsun.

falında ördek var canım buda artık şansın sana doğru döndüğünü gösteriyor canım.

tertemiz bir e harfi var falında ancak dallanıp budaklanmış bu e harfi senin hayatında bayağı yeri olan biri bu kişi canım.

bir sürü düşüncen var biraz kafanı başka şeylere yönlendirmeni tavsiye ederim habire bu konuları düşünme canım.

biriyle bir tartışma mı yaşadın sen haklı olduğun halde karşı taraftan haksız duruma düşürülmüşsün sanki.

etrafında çok fazla laf söz dönüyor canım senin özellikle esmer göbekli orta yaşlı bir erkek çok lafını ediyor akrabalardan biri olabilir canım bu kişi.

ama skıntılaırnın arasında tertemiz minicik bir kalp çıkmış canım ferraha ereceksin sabret.

çok fazla olumsuz düşünceler ile olumsuzluğu kendine çekiyorsun canım sakın bunu yapma.

birşeyleri hep içinde çözüme kavuşturmaya çalışıyorsun sen insanlara kırıldığnda dahi bunu saklayan bir yapın var canım çevrendekileri üzmek kırmak en son isteyeceğin şey oluyor daima senin .

bir dileğin var canım 2'ye ayrılmış adeta ve bir kolunda tertemiz bir u harfi var yani o dileğin 2 parça şeklinde gerçek olacak canım.

zayıf esmer biri var bir bayan çok fazla düşünceli böyle düşüncelerden kambur olmuş adeta .

kumralca bir erkek sanki sana gelmek istiyor ancak sen bu erkeğin önünü kapatmışsın sanki gelmesini istemiyorsun kırgın kızgın ve öfkeli gibisin bu erkeğe .

bazı şeylerin çabuk olmasını beklemektense zamana bırakmalısın belki de canım.

yazarhanim35 Falın için teşekkür ediyorum kuzum.

Ilk gördüğüm yaşadıkların ya da yasayacakların daha franken içini karartmış olduğun.
Bir şeyler sanırım üst üste gelmiş,ve bunlar seni yorgun düşürmüş.
Kafanda küçük küçük bir sürü düşünce var.Hepsi için ayrı ayrı sonuç bulmak istiyorsun.Yoluna koymaya çalışırken ya yapamıyorsun bunu ya da geç kalmış oluyorsun.En azından hissettiklerim bu yönde.
Bir adam var senden büyük duruyor ya yaşca ya fiziken bilemem.Bu adam sanki senin aklında hapsolmuş gibi.Çıkartmak istedikçe çıkartmak zor oluyor.Adam bi yere gitmeye niyet almış.Sonrasi borluk ama hiç bır şey yok.Gerisinde sen varsın,tek bekleyen sensin gerisinde.F Y harfleri gördüm tam cozemedim orayı.
Bi rekabet var gibi.Iki kılıçlı insan savaşır vaziyette.Ikisi de net keskin hatları olan insanlar.Cinsiyetleri belli çıkmamış.Ikisi de istedikleri olsun istiyorlar birbirlerinden kopamayan ama sürekli birbiriyle çatışma halinde olan insanlar bunlar.
Kuzum bi adam var böyle iyi niyetli gibi değil,ama sana zarar vermez belli bi yerin içinde ve orada sen yoksun.
Bi erkek bi erkeğe haber getiriyor ve bu haberle sanki tehtit eder gibi.Karsi da ki kaçar vaziyette ve irice.
Üzüldüğün olaylar yaşamışsın,duygusal olarak yıkımolmuş.Ama sen her durumda kendini koruma altına alabilecek kapasitedesin.
K harfi görüyorum beyaz bi sayfa üstünde yazılı.Seni bekliyor olmali.Sana iyi geleceğe benziyor.
Bir dönem hiç bir şey istediğim gibi olmayacak gibi gelse de artık toparlanma vakti gelmis.Icinden atılması gereken her ne varsa at.Bu bir olay ya da kişi kişiler bilemiyorum.Yeniye fırsat ver.Yenilenmeyi kabul et.O zaman seni bekleyen mucizelere tanık olacaksin.
Bütün hayır kapıları üzerine olsun.

teşekür ederim canım yüreğine sağlık evet benden fizik olarak büyük duran bir sevgilim vardı. maalesef hapsoldu ve çıkamıyor aklımdan f ve y benim ilk ve 2. adımda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…