Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fallaşalım mı burda olan varsa kızlar

Canim seni düsünen bir erkek cikmis. Senin bazen olumsuz düsüncelerin oluyor bu erkek hakkinda, hareket ve tavirlarina anlam veremiyorsun. Aslinda bu erkek sana deger veriyor, ancak bi kac konuya kafasini cok takiyor, tam odaklanamiyor sana. Bazen doldurusa da geliyor olarak cikmis, yaninda kisiler var. Bu kisinin senin hakkinda ciddi düsünceleri var, yakin zamanda resmiyete dökülebilir, ancak etrafinizda cok göz görüyorum, biraz kiskanc dolu bakislar, onlara dikkat etmelisin canim. Araya girmek isteyenler var, laf sokarak arayi bozmaya calisanlar.

Esmer uzun boylu bir kadin cikmis falinda. Bu kisi iyi birine benzemiyor. Sanirim aranizda tartisma yasanmis veya yasanacak biri olarak gözüküyor. Etrafindakileri de sana karsi doldurmaya basarmis birisi olarak cikmis. Ona dikkat etmelisin.

M harfli birinden önemli bir haber alacaksin. Bu haber senin uzun zamandir bekledigin bir haber olacak, sevinc dolu günler seni bekliyor.

Hane icinde bazi huzursuzluklar var. Onlarinda gelecek 4 vakte kadar son bulacak. Bu konudada sabirli olman gerekiyor, fevri davranislardan sakinmalisin.

Teşekkür ederim canım. Ben şimdi dışardayım ama falın aklımda akşam bakıcam. Dün uyumuşum en yazana kadar da:)

babyster canım ben içtim, gelince sen de bırak. :)

Eklentiler

• 20170501_175552.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170501_175611.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170501_175253.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170501_175317.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170501_180418.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170501_152148-min.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 14
  • 20170501_152157-min.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 15

Eklentiler

• IMG_5865.JPG
    33,2 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_5866.JPG
    29,4 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_5867.JPG
    23,7 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_5868.JPG
    23,9 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5869.JPG
    33,3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5871.JPG
    37 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_5870.JPG
    34,2 KB · Görüntüleme: 27
Gec gördpm canim sabah seninkine bakarim buda benimki :) biraz ask ile biseyler yasancak mi :)
Canım kusura bakma ancak gelebildim.
Falın;
Sen böyle yeni bi hengamenin içinden çıkmışsın sanki. Zor günler geçirmişsin ama çoğu geride kalmış. Ne kadar geride kalsa da sen çok konuşulan dedikodusu yapılan birisin. Çok laf söz var sana gelen ama artık duymaman gerektiğini öğrenmişsin, sallamıyosun.
Esmer hafif yapılı bir erkek çıkmış. Bununla yakınlaşma da çıkmış ama olmayacak anlık bi yakınlaşma daha çok bu.
Bide bi erkekten haber geliyor sana aynı kişi olma ihtimali yüksek. Bu erkek seni kıracak bir şey söyleyecek.
Senin iş ile ilgili güzel bir olayın var.
Bu erkekle bir süre görüşmeyip tekrar konuşacaksınız siz. Tam bitmiyosunuz ikinizde birbirinizde ama tam olamıyosunuzda.
baş başa bi masa etrafında oturup konuşmanız da çıkmış yakın zamanda sizin. Bu adamla yan yanayken sorun yok ama uzakken sıkıntılısınız gibi.
Sen biraz karamsarsın ama eskiye göre baya düzelmişsin.
zayıf uzun saçlı bir kadın var. Özgüveni yüksek biri. Bu kişiye dikkat etmelisin. Kötü değil ama nötr sana karşı hani bi hareketinle karşına alabilirsin ki almak istemeyeceğin türde bir bayan.
Ailede beklenen bir para mı miras mı desem öyle bir durum var. Bide ev alma gibi bişey olabilir sizde, el sıkışma var.
Bide bi akrabanızın hamile haberi gelecek. Orta boylu saçları toplu biri buğday tenli gibi.

Agzina saglik canim tsk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…