Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Hoşgeldin: ) tam da öğle arası süper. :)

hoşbuldum sen de hoşgeldin :)
katina için sormak istediğin bir soru varsa yazar mısın? bir de sonuç kartı için 1 4 arası sayı söylemen gerekiyor :)
ben de falımı yükleyeyim..

Eklentiler

• 20170426_202352.jpg
    20170426_202352.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170426_202359.jpg
    20170426_202359.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170426_202409.jpg
    20170426_202409.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170426_202416.jpg
    20170426_202416.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170426_202421.jpg
    20170426_202421.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 36
  • 20170426_202518.jpg
    20170426_202518.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 26
Fincanina bayıldım, harika görünüyor. Hemen yorumluyorum.

iş için açtım öncelikle,
sen aslında iş hayatında huzurlusun. işini düzgün yapıyorsun ve katkılarından ötürü kendini mutlu hissediyorsun. üzerine düşeni layıkıyla yapmanın mutluluğu bu. ancak iş yerinde bulunduğunu düşündüğüm esmer bir kadın var. bu kadından ötürü yaşadığın bir huzursuzluk görünüyor.
hayatında bir değişiklik görünüyor, özellikle ev değişikliği. şehir değiştirme ile ilgili sorduğun için buna yorumluyorum. kalbindeki dileğin kabul olacak demek ki. bu değişiklik başta seni mutlu edecek ancak sonrasında pek istediğin gibi gitmeyecek gibi görünüyor. özellikle senin fikirlerine önem verdiğin kişilerin bu konudaki fikirlerini dikkate almalısın. şayet sana iş konusunda "böyle yapma bence" diye fikir beyan ediyorlarsa onların sözlerini iyice düşün. sana fikir sunan kişilerin sözlerine önem vermediğin için yaşayacağın bir pişmanlık var çünkü. belki bir sinir haliyle belki dışarıdan bir göz olarak göremediğin için yanlış kararlar verme olasılığın var.

iş için sonuç kartın da diyor ki; isteğine ulaşmak için acele etme diyor :)

aşk için açılımında da,
bir sorun yaşamışsınız ve yaşanan bu durumdan ötürü sen kendini kötü hissetmişsin. kendinde de suç buluyorsun bu konuda ve üzüntü duyuyorsun. erkek etrafınca sevilen biri olarak çıktı. sana olan aşkı, bağlılığı gerçek. canım esmer kadın burada da çıktı. esmerlerden çok çekiyorsun sanırım. aynı kişi midir yoksa başka biri mi bilmiyorum ama buradaki esmer kadın da hayatını sinir bozucu hale getirmek için adeta büyük çaba sarf ediyor. araya kıskançlıklar hasetler sokuyor ve ilişkinizi baltalıyor. bunları belki bilmiyordun ama bunlar ortaya çıkacak. hiçbir giz kalmayacak ortada.
evlilik konusuna gelince yakın zamanda evlilik görünmüyor.
sonuç kartın ilişkin adına yaşadığın tüm olumsuzluklar seni güçlendirecek ve bildiklerinin üzerine yenilerini koymanı sağlayacak. birlikte bunların üstesinden gelmeyi başarırsanız hayatınız daha uyumlu daha mutlu geçecek.

hoşbuldum sen de hoşgeldin :)
katina için sormak istediğin bir soru varsa yazar mısın? bir de sonuç kartı için 1 4 arası sayı söylemen gerekiyor :)
ben de falımı yükleyeyim..
Öncelikle söylediğim gibi fincan çok pozitif enerji verdi bana. Görünce merakımı çekti. Çok renkli bir hayat gözüküyor. Her yerde kadın figürü görüyorum ama bu tek bir kişi. Birden fazla yere bölünmüş. Kucağında bebek tutan kadın, elinde kitap tutan kadın, kalabalığa hitap eden kadın bir de dua eden bir kadın var. Hepsi aynı kişi.
Bu kucağında bebek tutan kadının yanında da ayaklarını öpen bir adam var. Aile gibi, üçü bir seyahatte. Bu sene içinde bir yurtdışı seyahati olabilir. Evli ve cocukluysaniz hep birlikte yok değilse falda gördüğüm bebeği dileğin kabul olması olarak yorumluyorum genelde.
Kitap tutan kadına gelince kendini işine adamış biri olduğunu düşünüyorum.
Mesleğini çok seviyorsun ama işle ilgili bazı sıkıntıların var bu ara. Temiz gözüküyor ilerisi. Sorun neyse hallolacak.
Dua eden kadının aklında 3 tane sıkıntı var. Hayatında 3 büyükleri olusturuyorlar resmen. Bunlar dışında kayde değer problem yok ama bu 3 sıkıntı yeterince meşgul ediyor. Duaların hep bunlarla ilgili. Bunlardan bir tanesi dağılmaya başlamış. Sıkıntın tamamen çözümlenecek bu da A harfi olan birinin yardimiyla olacak. Aynı A harfini çocuklu kadının yanında da görmüştüm.
Yarım kalmış bir dileğin var. Zamanında çok istemissin ama olmayınca pes etmişsin. Bu ara yeniden gün yüzüne çıkacak bu dilek ve bu sefer gerçek olması için ciddi adımlar atacaksın. Bu biraz da çok istediğin ama riskli buldugun için cesaret edemedigin bir dilek. Aradığın cesareti bu kez bulacaksın.
Maddi olarak biraz sıkıntıya düşebilirsiniz bu ara. Gelip geçici ama, bir süre bunaltacak sizi.
Genel olarak çok keyifli bir hayat gözüküyor. Yaşanan zorluklara karşı umudunu ve neşesini kaybetmeyen birine benziyorsun. Bu sebepten hiçbir sıkıntı uzun süreli ve sonuçsuz çıkmamış.
Son olarak yıllar önce oldukça samimi olup uzun zamandır görüşmediğin biriyle tekrar bir araya gelebilirsiniz.
Bu kadar :)

Öncelikle söylediğim gibi fincan çok pozitif enerji verdi bana. Görünce merakımı çekti. Çok renkli bir hayat gözüküyor. Her yerde kadın figürü görüyorum ama bu tek bir kişi. Birden fazla yere bölünmüş. Kucağında bebek tutan kadın, elinde kitap tutan kadın, kalabalığa hitap eden kadın bir de dua eden bir kadın var. Hepsi aynı kişi.
Bu kucağında bebek tutan kadının yanında da ayaklarını öpen bir adam var. Aile gibi, üçü bir seyahatte. Bu sene içinde bir yurtdışı seyahati olabilir. Evli ve cocukluysaniz hep birlikte yok değilse falda gördüğüm bebeği dileğin kabul olması olarak yorumluyorum genelde.
Kitap tutan kadına gelince kendini işine adamış biri olduğunu düşünüyorum.
Mesleğini çok seviyorsun ama işle ilgili bazı sıkıntıların var bu ara. Temiz gözüküyor ilerisi. Sorun neyse hallolacak.
Dua eden kadının aklında 3 tane sıkıntı var. Hayatında 3 büyükleri olusturuyorlar resmen. Bunlar dışında kayde değer problem yok ama bu 3 sıkıntı yeterince meşgul ediyor. Duaların hep bunlarla ilgili. Bunlardan bir tanesi dağılmaya başlamış. Sıkıntın tamamen çözümlenecek bu da A harfi olan birinin yardimiyla olacak. Aynı A harfini çocuklu kadının yanında da görmüştüm.
Yarım kalmış bir dileğin var. Zamanında çok istemissin ama olmayınca pes etmişsin. Bu ara yeniden gün yüzüne çıkacak bu dilek ve bu sefer gerçek olması için ciddi adımlar atacaksın. Bu biraz da çok istediğin ama riskli buldugun için cesaret edemedigin bir dilek. Aradığın cesareti bu kez bulacaksın.
Maddi olarak biraz sıkıntıya düşebilirsiniz bu ara. Gelip geçici ama, bir süre bunaltacak sizi.
Genel olarak çok keyifli bir hayat gözüküyor. Yaşanan zorluklara karşı umudunu ve neşesini kaybetmeyen birine benziyorsun. Bu sebepten hiçbir sıkıntı uzun süreli ve sonuçsuz çıkmamış.
Son olarak yıllar önce oldukça samimi olup uzun zamandır görüşmediğin biriyle tekrar bir araya gelebilirsiniz.
Bu kadar :)

çok teşekkür ederim beni de yorum çok mutlu etti güne pozitif enerjiyle başlattın beni Hoppa
iş yaşamım için dediğin gibi pes ettim sayılan ama içimde sürekli umut olan bir mesele var umarım benim olur :)))
tüm yorumun çok güzeldi tek tek söylemek isterdim ancak fal kadar uzun bir yorum olurdu :))

çok teşekkür ederim beni de yorum çok mutlu etti güne pozitif enerjiyle başlattın beni Hoppa
iş yaşamım için dediğin gibi pes ettim sayılan ama içimde sürekli umut olan bir mesele var umarım benim olur :)))
tüm yorumun çok güzeldi tek tek söylemek isterdim ancak fal kadar uzun bir yorum olurdu :))
İnşallah her şeyi gönlünce olur.:KK51:

Buradaysan bana katina acarmisin ask ve is hayatimda neler bekliyor ?sende fincaninu at aksama kadar bakarim mersi melegim optum:)).

X