Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20170404_234919.jpg
    20170404_234919.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170404_234925.jpg
    20170404_234925.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170404_234931.jpg
    20170404_234931.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170404_234936.jpg
    20170404_234936.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170404_234943.jpg
    20170404_234943.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170404_235032.jpg
    20170404_235032.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 23

Eklentiler

• 20170406_002438.jpg
    20170406_002438.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170406_002456.jpg
    20170406_002456.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170406_002503.jpg
    20170406_002503.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170406_002509.jpg
    20170406_002509.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170406_002514.jpg
    20170406_002514.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170406_002612.jpg
    20170406_002612.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 22
benm soruyu biliyorsun cnm bahadır bey ile ilgli :) sonuç kartı için de 4 diyorum :)

canım yine tartışmanız mı oldu? aranızda bazı problemler görünüyor şu anda. söylenmiş sözler var kalbinizi kıran. bahadır bey kin tutan birisi sanırım. içinde biriktiriyor olan biten her şeyi. ve bir zaman sonra hepsini döküyor ortaya. bu da seni yaralıyor. hallettiğinizi sandığın bazı şeylerin yeniden gündeme gelmesi sinirini bozuyor senin. yakın zamanda benzer şeyler tekrar yaşanabilir. bu konuda sana destek olacak bir arkadaşın var. seni sakinleştirecek ve ne yapman gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunacak.
melek kartları da şu anki durumunuzla ilgili sabretmeni söylüyor ancak değişim içn de bir mucize olması gerekiyor diyor. aynı tas aynı hamam devam eder bu olaylar diyor. ayrıca senin aşk konusundan biraz uzaklaşıp, uzaklaşmaktan kasıt kopmak değil de biraz daha az kafa yormak manasında, bir işe yönelmeni söylüyor. yapmaktan hoşlandığın, oradayken kendini güvende ve mutlu hissettiğin bir işle ilgilen diyor. böylece olaylardan biraz dışarı çıkıp daha doğru adımlar atabilirsin.
geleceğinizle ilgili, şu anki durumunuzdan tamamen başka bir noktaya geleceğinizi söylüyor. rüzgar öylesine ters esecek ki işler tersine dönecek. olumsuz manada değil aslnda bu. yani şu an birbirinizde hoşlanmadığınız davranışlar konusunda konuşulacak ve tersine dönecek. herkes diğerini mutlu etmek için ne yapabilirim diye düşünmeye çalışacak. o aslında seni seviyor sana değer veriyor ancak sen bazen inanmakta zorlanıyorsun. ve karşı tarafı incitecek sözler sarf edebiliyorsun veya davranışlarınla incitiyorsun. sen de bunların farkına varacaksın. ve karşılıklı olarak üzmeyi bırakacaksınız.
sen sevgini ona cömertçe sunduğunda o da sana aynı cömertlikle karşılık verecek. biraz onun neler yapmaktan hoşlandığı ile ilgili araştırma yapmalısın ve içindeki çocuğu birazcık da olsa serbest bırakmalısın :)

sonuç kartın da benzer öğütlerde bulunmuş canım; tutumunu değiştirmelisin ve ona karşı daha şefkatli olmalısın. onu anladığını, ona değer verdiğini gösterebilmelisin. ona güzellik sunarsan o da seni karşılıksız bırakmayacaktır :)

canım falımı yükledim, seninkine de başlıyorum şimdi :)

canım 2 farklı kişiyle bir konu hakkında konuşman olacak o konu için karara varmak için konuşacaksın canım bu kişilerle. biri olumsuz konuşacak hatta.

kalbin bayağı sıkılacak sıkıntılı bir kalp çıkmış ama en sonunda doğru kararı kendin vereceksin canım.

bir yanın düşünceler ile karman çorman olmuş diğer yanın ise o kdr ferrah ki resmen ikilemde kalmışsın sen canım.

tertemiz bir c harfi çıkmış ama böyle bir bağ çıkmış o c harfi ile cnm uzun bir bağ var kopmayacak bir şekilde. ve bu harfe yakın uzun boylu açık tenli bir kadın var.

yine düşünceli bir adam çıkmış kara kara düşünüp duruyor cnm bir karara varabilmek için esmerce bir adam bu cnm. ama biraz da üzgün .

sevinçli bir zamanın olack cnm kollarını açmış oh be diyorsun adeta böyle bayağı mutlu olacaksın.

bu dediğim düşünceli erkeğn adında yada soyadın f harfi var sanırım ayaklarının dibinde f harfi çıkmış çnkü.

beklediğin haber yakın bir zamanda gelecek cnm kuş var çnkü falında.

başkaları seni etkileri altında bırakmak istiyorlar.şöyle diyebilirim cnm sana karşı baskın olmak istiyorlar adeta. seni yönlendirme amacındalar ama sen de onların isteklerine gelemiyorsun.

bir arkadaşın ile mi küstün cnm sen yada küseceksin ondan bir haber geleck dha doğrusu hakkında laf yaptğnı duyacaksın ve küseceksin ama bu kişi seni kaybettiğine pişman olacak canım

canım yine tartışmanız mı oldu? aranızda bazı problemler görünüyor şu anda. söylenmiş sözler var kalbinizi kıran. bahadır bey kin tutan birisi sanırım. içinde biriktiriyor olan biten her şeyi. ve bir zaman sonra hepsini döküyor ortaya. bu da seni yaralıyor. hallettiğinizi sandığın bazı şeylerin yeniden gündeme gelmesi sinirini bozuyor senin. yakın zamanda benzer şeyler tekrar yaşanabilir. bu konuda sana destek olacak bir arkadaşın var. seni sakinleştirecek ve ne yapman gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunacak.
melek kartları da şu anki durumunuzla ilgili sabretmeni söylüyor ancak değişim içn de bir mucize olması gerekiyor diyor. aynı tas aynı hamam devam eder bu olaylar diyor. ayrıca senin aşk konusundan biraz uzaklaşıp, uzaklaşmaktan kasıt kopmak değil de biraz daha az kafa yormak manasında, bir işe yönelmeni söylüyor. yapmaktan hoşlandığın, oradayken kendini güvende ve mutlu hissettiğin bir işle ilgilen diyor. böylece olaylardan biraz dışarı çıkıp daha doğru adımlar atabilirsin.
geleceğinizle ilgili, şu anki durumunuzdan tamamen başka bir noktaya geleceğinizi söylüyor. rüzgar öylesine ters esecek ki işler tersine dönecek. olumsuz manada değil aslnda bu. yani şu an birbirinizde hoşlanmadığınız davranışlar konusunda konuşulacak ve tersine dönecek. herkes diğerini mutlu etmek için ne yapabilirim diye düşünmeye çalışacak. o aslında seni seviyor sana değer veriyor ancak sen bazen inanmakta zorlanıyorsun. ve karşı tarafı incitecek sözler sarf edebiliyorsun veya davranışlarınla incitiyorsun. sen de bunların farkına varacaksın. ve karşılıklı olarak üzmeyi bırakacaksınız.
sen sevgini ona cömertçe sunduğunda o da sana aynı cömertlikle karşılık verecek. biraz onun neler yapmaktan hoşlandığı ile ilgili araştırma yapmalısın ve içindeki çocuğu birazcık da olsa serbest bırakmalısın :)

sonuç kartın da benzer öğütlerde bulunmuş canım; tutumunu değiştirmelisin ve ona karşı daha şefkatli olmalısın. onu anladığını, ona değer verdiğini gösterebilmelisin. ona güzellik sunarsan o da seni karşılıksız bırakmayacaktır :)

şuan hiç bir iletişimimiz yok cnm. engelle beni dedim oda engelledi. yani tamamen ipler onun elinde. sanırım dönse de affetmem artık. teşekkür ederim cnm yüreğine sağlık :KK68:

canım 2 farklı kişiyle bir konu hakkında konuşman olacak o konu için karara varmak için konuşacaksın canım bu kişilerle. biri olumsuz konuşacak hatta.

kalbin bayağı sıkılacak sıkıntılı bir kalp çıkmış ama en sonunda doğru kararı kendin vereceksin canım.

bir yanın düşünceler ile karman çorman olmuş diğer yanın ise o kdr ferrah ki resmen ikilemde kalmışsın sen canım.

tertemiz bir c harfi çıkmış ama böyle bir bağ çıkmış o c harfi ile cnm uzun bir bağ var kopmayacak bir şekilde. ve bu harfe yakın uzun boylu açık tenli bir kadın var.

yine düşünceli bir adam çıkmış kara kara düşünüp duruyor cnm bir karara varabilmek için esmerce bir adam bu cnm. ama biraz da üzgün .

sevinçli bir zamanın olack cnm kollarını açmış oh be diyorsun adeta böyle bayağı mutlu olacaksın.

bu dediğim düşünceli erkeğn adında yada soyadın f harfi var sanırım ayaklarının dibinde f harfi çıkmış çnkü.

beklediğin haber yakın bir zamanda gelecek cnm kuş var çnkü falında.

başkaları seni etkileri altında bırakmak istiyorlar.şöyle diyebilirim cnm sana karşı baskın olmak istiyorlar adeta. seni yönlendirme amacındalar ama sen de onların isteklerine gelemiyorsun.

bir arkadaşın ile mi küstün cnm sen yada küseceksin ondan bir haber geleck dha doğrusu hakkında laf yaptğnı duyacaksın ve küseceksin ama bu kişi seni kaybettiğine pişman olacak canım

teşekkür ederim canım hayırlısı diyelim :)

bakarım tabi ki balım :) benim sana kahve sözüm de vardı içtiysen onu da gönder :)
Kuzum, o zaman kahvenin yaninda icinden ne gelirse bakabilirsin:) ay sen supersin, ekliorm fotolari:)))) cok garip 3 tane sekil var, baktiktan sonra sana neye benzettigini aorucam
Sen de bana istersen 10 tane rakam soyle 1'den 78'e kadar,

Eklentiler

• IMG_2036.JPG
    IMG_2036.JPG
    40,3 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_2037.JPG
    IMG_2037.JPG
    44,4 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_2038.JPG
    IMG_2038.JPG
    41,3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_2039.JPG
    IMG_2039.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_2040.JPG
    IMG_2040.JPG
    44,2 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_2041.JPG
    IMG_2041.JPG
    42,2 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_2043.JPG
    IMG_2043.JPG
    42,5 KB · Görüntüleme: 20
şuan hiç bir iletişimimiz yok cnm. engelle beni dedim oda engelledi. yani tamamen ipler onun elinde. sanırım dönse de affetmem artık. teşekkür ederim cnm yüreğine sağlık :KK68:

belki yakında değil ama geri dönüşü olacak siz yine bir süre konuşacaksınız diye hissediyorum. kartlarla değil kendi düşüncemle yazıyorum :))

belki yakında değil ama geri dönüşü olacak siz yine bir süre konuşacaksınız diye hissediyorum. kartlarla değil kendi düşüncemle yazıyorum :))
bir yanım inşallah diyor canım diğer yanım kırgın :)

hani şu bay x var ya yazar olan hafta sonu benim şehrimde olacak . gidicem yanına :)

Kuzum, o zaman kahvenin yaninda icinden ne gelirse bakabilirsin:) ay sen supersin, ekliorm fotolari:)))) cok garip 3 tane sekil var, baktiktan sonra sana neye benzettigini aorucam

tamam canım :)
rakam söylemeyim sen seç kartları benim için :)
bakmaya başlıyorum falına :)

geçmişteki erkek arkadaşınla ilgili bir gelişme görünmüyor. hayatına girecek veya girmek isteyecek iki farklı erkek var. bunlardan birisi kumral diğeri ona göre biraz daha açık tenli. öncelikle kumral olana yöneleceksin gibi görünüyor. ancak sonrasında fikirlerinde değişiklikler olacak ve açık tenli olan dikkatini çekmeye başlayacak. olayların üstesinden gelme konusunda çok başarılısın. karşına çıkan sorunlarla kolayca baş edebiliyorsun. aşk için de geçerli bu durum. değişen şartlara hemen uyum sağlayabileceksin. aşk adına geçmen gereken başka sınavların daha olacak canım.

iş konusu olumsuz çıktı kartlarda umarım gerçekte olumlu sonuçlanır. kartlara göre yorumumu yapıyorum, çevrende olan pis nefisli insanlar var. senin işle ilgili başarını, ilerlemeni engellemeye çalışan kişiler. yakının olmayabilir bu kişiler, belki aynı iş için çabalayan ve haksız şekillerde yerini almaya çalışan kişiler de olabilir. şanssız bir durumla karşı karşıya kalacaksın bu görüşmenle ilgili. bu durum seni üzecek. son bir kart da melek destesinden çektim iş durumunla ilgili. sonuç olarak güç sende, şimdi olmasa bile başka bir konumda yapmak istediğin işi başaracaksın.
Canın işe ne zaman giricem kart seçermisin ve hayırlı mı bakıyorum falına:).

geçmişteki erkek arkadaşınla ilgili bir gelişme görünmüyor. hayatına girecek veya girmek isteyecek iki farklı erkek var. bunlardan birisi kumral diğeri ona göre biraz daha açık tenli. öncelikle kumral olana yöneleceksin gibi görünüyor. ancak sonrasında fikirlerinde değişiklikler olacak ve açık tenli olan dikkatini çekmeye başlayacak. olayların üstesinden gelme konusunda çok başarılısın. karşına çıkan sorunlarla kolayca baş edebiliyorsun. aşk için de geçerli bu durum. değişen şartlara hemen uyum sağlayabileceksin. aşk adına geçmen gereken başka sınavların daha olacak canım.

iş konusu olumsuz çıktı kartlarda umarım gerçekte olumlu sonuçlanır. kartlara göre yorumumu yapıyorum, çevrende olan pis nefisli insanlar var. senin işle ilgili başarını, ilerlemeni engellemeye çalışan kişiler. yakının olmayabilir bu kişiler, belki aynı iş için çabalayan ve haksız şekillerde yerini almaya çalışan kişiler de olabilir. şanssız bir durumla karşı karşıya kalacaksın bu görüşmenle ilgili. bu durum seni üzecek. son bir kart da melek destesinden çektim iş durumunla ilgili. sonuç olarak güç sende, şimdi olmasa bile başka bir konumda yapmak istediğin işi başaracaksın.
Canın işe ne zaman giricem kart seçermisin ve hayırlı mı bakıyorum falına:).

Fincanın alt tarafları hiç gözükmüyor balım karanlık çıkmış. Üstleri yorumlucam artık.

Canım sizin söz nişan gibi bir planınız var mı yakın zamanda? Sanki bir araya gelip ciddi ciddi konuşulmuş ve bu konuda büyüklere başvurmaya karar verilmiş gibi görüyorum. karşınızda duran kişinin kafasında soru işaretleri çıkmış. Sizinle ilgili sorular mıdır yoksa nasıl yaparız nasıl ederiz gibi düşünceleri midir bilemedim canım. Ama şunu görüyorum ki siz gayet kendinizden eminsiniz ve her türlü zorluğu göz alarak çıkıyorsunuz yola. Hmm bak kafasında soru işaretleri olan biri var dedim ya onun arkasında bir erkek yüzü çıkmış. Aslında sorular o erkekle alakalı. ikna edemediğiniz veya sıkıntı çıkaracak bir erkek olabilir konu.

Uzun boylu zayıfça birisi çıkmış. Kadına benzettim ama emin olamadım. Çok ayırıcı bir özelliği çıkmamış. Kendi içinde kötülüğü olan birisi. Arı gibi düşün ağzında bal arkasında iğnesi… fırsatını bulursa canını acıtmaya hazır biri.

Bir yol görünüyor canım çok uzun olmayan. Karşılıklı geçmiş iki erkek görüyorum hafif sakallı ikisi de. Güzel bir karşılaşma güzel bir sohbet görünüyor aralarında.

Yüzüğünü de gördüm :) burada da ilk yazdıklarıma benzer şeyler görüyorum canım. Siz kararlısınız ancak yola gelmeyen birisi var. ısrarla onu da kendi yolunuza dahil etmeye çabalıyorsunuz ancak ayak diretiyor. Ben güzel bir yuva kurulacağını düşünüyorum :)

Canım önceden kaybettiğiniz bir yakınınız senin veya sevdiğinin.. bu kişi sizden dua bekliyor. Sevdiğinin babası ya da baba yerine koyduğu biri de diyebilirim öyle biri var mı vefat eden? Ondan da rıza almanızı bekliyor gibi.

İki tane meleğin var senin için hayatı katlanabilir kılmaya çalışan. Dertlerine derman..

Balım nereye baksam kavuşma görüyorum ben :) evlendiricem sizi falda :)

Hane üzerinde geçmişten kalan sorunlar baş göstermiş balım. Üzüleceğiniz şeyler tekrarlanabilir. Bunlar yeni meseleler değil, eskide kalan çözülememiş şeyler.

Bunun yanında hanede güzel kalabalık görünüyor. Ve aşkla sarılmış iki insan :)

Kartlarını da çekeyim canım;

Wuuu çıkan kartı bir gör :))) aşk ve işle ilgili çektim. Önce aşk :)

Birbirinizden artık eminsiniz. Evet her ilişkide olduğu gibi sizde de bazen sorunlar olabilir hatta bazen sen fazlaca kafana takıyorsun bazı şeyleri ancak çok üzerinde durmamanda fayda var :) veee asıl kartın alyans :) ciddi adımlar atma zamanınız gelmiş. Birbirinize aşıksınız ve birbirinize sadıksınız. Ee daha beklemenin anlamı yok demiş kartlar haydi yüzükleri almaya :)

İş için de,

İş durumundaki değişiklik aile içinde sorunlar mı çıkardı canım? Birtakım sorunlarla baş etmeye çalıştığın çıkmış. Üzerinde bolca göz var ve enerjini çok etkilemiş bu gözler. Güzel bir haber de vermiş kartlar sana; yeni bir kapı açılıyor. Bu yeni kapıyla birlikte daha mutlu ve daha huzurlu olacaksın canım :)

Canım seninle eşin arasında güzel bir uyum, çekim ve enerji var. Aranızda birbirinize olan yoğun duygular çıkmış. Zaman geçtikçe de bu duygusal yoğunluk sizde ilerleyip, birbirinize daha bağlı hale getiriyor sizi. Ama sanki bu dönem karşılıklı olarak bu uyum bozulmuş, bir konu yüzünden fikir ayrılıklarınız çıkmış, bu konuyu konuştuğunuzda sanki biraz gerginlik oluşuyor aranızda; ama bunun dışında öyle ciddi bir probleminiz de yok hatta bu da öyle sevginiz üzerinde ciddi etki etmemiş, yani öyle azalmaya falan yol açmamış. 6 çıkmış, 6lı günlerde ya da 6 ay-hafta içinde sana bir süpriz yapacak eşin, ikiniz de mutlu olacaksınız, bu süpriz daha önce yaşadığınız kötü bir olayın da izlerini silecek üzerinizden. Eşini etrafında birileri senin için uyarıyor gibi çıkmış, o da sanki bu uyarılardan sonra sana olan konuşmalarında ve davranışlarında daha dikkatli olmaya çalışacak.
Çok stresli çıkmışsın, etrafındakiler sanki sana ya da evine çok karışıyorlar, bu da seni huzursuz ediyor. Bak bu konu yüzünden sen biriyle tartışacaksın hatta gittikçe dolmaya başlayacaksın, sabredeceksin; ama belli bir noktadan sonra patlaman çıkmış.
Saçları kabarık, az omzundan asağida bir kadın çıkmış. Bu kadın senin yüzüne iyi konuşuyor; ama arkandan da dedikodunu döndürüyor. Bu kadın uzakta bir yerde; ama ya akraban ya da sevdiğin aileden sayabileceğin biri.
Maddi yönden bir iç sıkıntın çıkmış, bunalmışsın ve bir türlü atlatamıyorsun bunu. Maddi bir konuyla ilgili hatta dua da etmişsin sanırım, çok istemişsin olmasını, dileğin neyse sanırım olacak.
Senin beklemediğin bir işi sana verecekler sanki, yorulacağın çıkmış bu iş yüzünden.
Kafanda bir sürü soru işareti var; ama ya sadece bir konuyla ilgili bu soru işareti ya da bir kişi ile ilgili yani kaynağı bir yerde bu soru işaretlerinin, yakın zamanda sanki sen birinin yardımıyla bu soruların cevabını da bulacaksın; ama sanki tek başına istesen de cevaplayamazsın bunları sen, cevaplar birinin avucunda gibi.
Hanenizde bir hareketlenme olmuş, bir yenilik olacak sizin hanenizde. Para mı gelecek yoksa misafir mi anlayamadım; ama gelen şey sizin evi canlandıracak.

X