Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Merhaba herkese, Fallasmak isteyen var ise beklerim
Tarot bakiyorum
Isim burc ve iliski durumu
Sorunuzu yazmanizi rica ediyorum

Önce gecikme için çok özür diliyorum. bu ara üzerinde çok baskı mı hissediyorsun sanki dünya bir olmuşta senin üzerine geliyor. Herkes ayrı bir kafadan konuşuyor sana müdahale ediyor gibi. İçim kapanık biraz mutsuz çıkmışsın.hayal kırıklığı birazcık gözyaşı dökebilisn canm yakın zamanda. Ama bu biraz pişmanlık gözyaşıdır olacak keske böyle yapmasaydım demeseydim tarzında gözyası. Biraz da aceleci bir yapın var sanki istediğin her neyse hemen olsun istiyorsun gibi çıkmıs.
Para yönünden sıkıntı yaşamaktan çok korkuyorsun yapmak istediğin seyler var yada mal mülk almak gibi birşey ama para yönünden sıkışırız korkusu çok var sende.evliliğinde herşeyin yolunda gittiği zamanlar içini bir korku salıyor gibi çıkmıs. Sanki birşey olacak da mutluluğum bozulacak korkusu gibi bir korku bu :) her zaman pozitif düşün ki pozitif olsun herşey :)
Gelecek kısmına geçtiğim de ise üzerinde baskı kurmaya çalışan insanlar çıktı kayınvaliden kayınbaban bunlar olabilir mi? Ama onlar ne kadar baskı kurmaya çalışsa da senin üzerinde bir etkileri olmayacak. Bir süre yalnızlık çekeceksin yine içine kapanacaksın ama bu dönem kısa sürecek. Şimdi ki duruma göre kıyaslandığımda gelecek de çok çok daha iyi konumda çıktın her konuda. Şans meleği gelmişte sanki omzuna konuvermiiş gibi huzurlu ve mutlu olacaksın. Çok mücadeleci bir ruhun var. Arkandan iş çevirenler olabilir ama sen iki gözün kapalı onlara da meydan okuyacaksın.
Bir yerden beklediğin bir para var mı borç yada miras gibi bu para yakın zamanda gelecek sana.
Sezgilerin kuvvetlenecek.çok yetenekli bir insansın aslında ama yeteneklerinin farkında değilsin

kııız ben de senin fallarına bayılıyorum ne desen çıkıyor aynı şekilde, tamam bebişim anlaştık

Ben senin fallarına bayılıyorum, ne desen çıkıyor, gece geç oldu yarın mutlaka fallaşalım kuzum.
kııız ben de senin fallarına bayılıyorum ne desen çıkıyor aynı şekilde, tamam bebişim anlaştık

alıntı özürlüsü olunca bir mesaj iki kere yazılıyor

Hayırlısı olsun canım Rabbim karşına güzel insanlar çıkarsın

Wuuu harikaydı :) teşekkür ederim canım ağzına sağlık yazan ellerine sağlık :)

Wuuu harikaydı :) teşekkür ederim canım ağzına sağlık yazan ellerine sağlık :)
Bende teşekkür ederim çok :) ayrılmayı o istedi direk söyleyemedi ama muhabbet oralara geldi herşeyin nasip olduğunun bunun bir zaman olduğunu kaderde varsa olacağını söyledi. Sanırım korktu herşey yolunda ve düzgün ilerleyince

rica ederim canım. kaderinizdeyseniz elbet bir gün tekrar olur. hayırlısı olsun hakkınızda

merhaba kızlar. burayı yeni gördüm... daha doğrusu o kadar ne yapacağını bilemez haldeyim , o kadar kafam karışık ki fallara sardim... bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mi acaba?? Kahve falı icin fotografim da var.. ya da herhangi baska bir fal...

merhaba hoşgeldiniz.
karşılıksız fal bakan pek yok. çok nadir denk gelir.
sizin için melek kartı çektim bir tane,

Etrafındaki her şeye ve herkese ışık ver. Bil ki o ışık, senin dünyana da yansıyacak.

Elinde ışığın sihirli değneği var. Onu ışık yaymak için kullan. Sen etrafına, dünyana ışık yaydıkça, senin yaşamın da ışıldayacak.

Bırak bu ışık, yüreğindeki sevgiyle birleşsin, büyüsün. Sonra da bu güzel ışığı, dünyandaki, etrafındaki her şeyi aydınlatmak için kullan.

Bırak elindeki ışık, dokunduğun her yeri ve ulaşabildiğin herkesi aydınlatsın. Baktığın herkesin yüreğine, senin yüreğindeki ışığın tohumu ekilsin.

Sen ışıksın. Bunu yaptığında kendin olacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…