Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canim bu ara oyle cok fazla sikintin yok oyle asiri bir bunalma gormedim .Esinle aranda eskisine gore daha guzel ve iyi olucak iki kisi arasinda kocaman bir kalp belirmis cevrenizdeki insanlarin etkisinden kurtulsugunuz bir doneme giris yapacaksiniz.Bunun disinda deve gordum bir mal yada bir para gelisi olucak haneye ve cok sevineceginiz bir durum olucak.Caninin sikintisi yari yariya azalmis .Iki kisi tartisacak ve bunlari uzaktan izleyen iki kisi daha olacak.Bu tartisan kadinlardan biri kilolu ve kilolu olan zayif olanin ustune dogru cullanmis sekilde baya hesap soruyor bir konuyla ilgili.Cok farkli yerlere gelecek olay aslinda olay kucuk ama buyutulcek diger insanlarda bunu konusucak o izleyen 2 kisi dedim yaa onlar.Birde uzun boylu bir kadin var dua ediyor gibi cikmis bir dilegi gercek olucak sanki cunku etrafi cok temiz dusuncelerininde dilegininde.Tabaginda ise agac cikmis canim sen isinide ozel yasantinida saglamlastiracagin cok guzel ve bereketli bir doneme girecek ve etrafi cok temiz tabagin .Sana birde melek karti sececegim.Ask hayatinla ilgili olumlu dusun karti cikti guzel olaylar ve pozitif durumlarla karsilasacaksin lutfen endiselerini sil der.Gorduklerim bu kadar tatlim :))

_Jadaloz_ falin ustte oku tatlim.

Tesekkur ederim canim agzina sağlık :)

canım sıkıntıların yavaş yavaş azalmaya başlamış ferraha çıkıyorsun adeta.

at var falında bir yolun ucunda çıkmış at murat kısmet demek.

2 yolun daha var çok uzun değil ama ferrah tertemiz bir yollar. bir erkek ile tartışma yaşayacaksın yada yaşamışsın iri bir erkek uzun boylu cnm.

kafan bir konu hakkında bayağı karışık hani derler ya boşa koyuyorum dolmuyor doluya koyuyorum almıyor diye o hesap seninkisi de ama azıcık akışına bıraksan kafandaki soruların cevabını bulacaksın ve kafanın karışıklığı sona erecek.

ş yada s harfinde açık tenli bir erkek çıkmış canım çevrenden biri ve önünde de kabarık etekli bir elbise giymiş yine açık tenli bir kadın var .

bir erkekle karşılıklı konuşman olacak anck bir yol gittikten sonra olack cnm uzun bir yol sanki ama güzel bir konuşma olacak aradaki sorunlar son bulacak adeta. b

irileri seni etkisi altında bırakmaya çalışıyor başkalarının lafını sözünü takma cnm.çnkü kıskananların fazlasıyla çevrende. çekemeyenlerin çok.

hane içinden edilen dualar seni fazlasıyla koruyor cnm. ama nazar da değiyor sana. kendni sık sık hasta gibi hayattan bezgin hissetmenin sebebi çevrende üzerinde gözü kalan insanlar yüzünden cnm

Canım selam dün bakamadım kusura bakma .Canım için çok sıkılmış artık herşeyden bunaldığın bir dönem yaşıyorsun ama bu kadar karanlığın içinde alacağın güzel haberler var.2 3 tane .Etrafında konuşan arkadandan söz eden çok fazla insan var dikkat etmelisib etrafın kalabalık çıktı çünkü .Bunun dışında bir dileğin var ama olmasına biraz var gözüküyor bir süre daha bu ruh halindesin ama önün açık 1 2 ay sonra herşey daha sakin bir hal alacak .Tabakta yarım ay belirmiş zamanla aile içinde istenilrn maddi rahatlık oluşucak ve toplu bir para girişi var.Bu arada fincanda ok şekli var ani bir olayla birine duygusal yakınlık hissrtmen gibi bir dırum olabilir.Sonu hayırlı gözüküyor dikkate al canım.Gördüklerim bu kadar sorun varsa alırım.

Eklentiler

• IMG_5643.JPG
    36,8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5645.JPG
    34,3 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5646.JPG
    34,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_5647.JPG
    31,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_5648.JPG
    37,4 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_5649.JPG
    43,4 KB · Görüntüleme: 28
Tamam canım bekliyorum
Canım sevgilin ile küçük bir ağız tartışması yaşabilirsiniz; ama fazla uzamayacak, yani o kadarla kalacak. Bu tartışma gibi şeyin sebebi de daha önce yaptığınız bir tartışmayı tekrar konuşmanızdan kaynaklı olacak. Daha önce sana haksızlık yaptığının farkında, 2 ay-hafta içinde bu durumu ortadan kaldırmak için elinden geleni de yapacak. Sizin ilişkiniz olumlu tarafa doğru yol almaya başlamış, derler ya "şer gibi görünende hayır, hayır gibi görünende şer olabilir" diye sizinki de öyle, kötü durumunuz aslında sizi daha iyiye yönlendirmiş durumda. Aradaki bütün tatsızlıklarınız bitecek, sıkıntılarınız hep arkada kalmış gibi çıkmış, netleşecek her şey, o zaman çocuklar gibi mutlu olduğun ve sevindiğin çıkmış.
Kalple ilgili bir konuda arkandan sürekli seni çekiştirenler çıkmış, iki tane kadın. Bunlardan birinin kalçası geniş, biri de diğerinden yaşça büyük duruyor.
Kısa süreli de olsa maddi anlamda bir sıkışlığın çıkmış; ama sonrasında rahatlaman var.
Nişan, düğün gibi bir kutlamaya katılmak için yola gideceksin sen. Kalabalıklar içinde çıkmışsın, dışarıdan biri de bu kutlamayı izliyor çıkmış. Seni mi yoksa başkasını mı anlayamadım; ama o kalabalıktaki birini kıskanıyor bu izleyen adam, sadece kıskandığıyla da kalmış yalnız, bir şey yapamıyor gibi.
İ harfli birinden işle ilgili bir haber gelecek, bu kişi sana yardımcı olacağını mı ne söyleyecek; ama etmeyecek, bu kişiye güvenerek iş yapma derim ya da en azından iyice araştır öyle güven.
Bu sıralar sürekli gezmek, eğlenmek mi istiyorsun sen; ama etrafın biraz pasif çıkmış daha doğrusu sakin bir arkadaş grubun var, aslında sen bir şeyler planlasan onlar da bu plana katılacak gibi geldi bana.
Uzak bir yerlerden bir haberin çıkmış yine, uçakla gidilecek kadar uzak bir yer öyle diyim.
Sizin haneden birileri sanki ayrılıp kendine yeni bir hane kuracak gibi çıkmış.

ağzına sağlık. Aslında bugün öyle bir konuşma oldu. Sen nasıl istersen öyle yapalım dedi değiştirmezse fikrini:)
Ama gerçekten iyiye gidiyoruz Allah bozmasın. Arayıp mesaj falanda atmaya başladı..
Senin falını da bekliyorum canım

Eklentiler

• 20170406_191132.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170406_192212.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170406_192412.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170406_192429.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170406_190852.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170406_172932-min.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170406_173023-min.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 26
babyster canım bunlar da benim :)
canım senin içinden atamadığın kişiyle ilgili bir durumun olacak. Bununla bi konuşma gibi aslında ya da birinin bunla ilgili bir durumu açıklaması gibi mi desem o tarz.
sen 2 kişiyi karşına almışsın ve bütün bilgileri toplamışsın sanki de onları köşeye sıkıştırıyor gibisin.
sen aranda mesafe olan bu seninkiyle muhtemelen uzaklaşacaksın. Buna arkanı dönüp gideceğin bir olayın var.
ya senden hoşlanan başka bir erkek var. Bu kişiyle senin konuşmaların sıklaşacak gözüküyor ama aklın çok karışık.
uzaktan gelecek bi arkadaşın var senin hafif toplu bir kadın. Sıkıntılarla geliyor
ya senin falın hep karışık ve sıkıntılı. Böyle pembe dizi gibi resmen tabiri caizse:)
bak bu senden hoşlanan kişiyle ortak tanıdığınız biri var. Bu kişi senin yakınında daha çok.Bu aranız olsun diye çok uğraşıyor uğraşacak da.
Bak bu çocuk sana çok değer veriyo bence bir değerlendir:)
sen atraksiyonlu olsan da rahatlayacaksın. Bu rahatlaman biraz sancılı olacak ama olacak merak etme.
sen işe mi gireceksin iş mi değiştireceksin bilmiyorum ama el sıkışman çıkmış. Büyük bir iş bu, kısmetli.
ailede küslük olacak ve etkisi size de yansıyacak bir küslük bu. yaşlı 2 insan küsüyor gibi çıkmış.

Adam evli çıktı kız, uzak duruyorum ben ondan. Ortak kimsemiz de yok, acaba birini mi aracı edecek ki? Nerde ahlaksız gelir beni bulur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…