Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20170225_124023.jpg
    20170225_124023.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170225_124029.jpg
    20170225_124029.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170225_124034.jpg
    20170225_124034.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170225_124038.jpg
    20170225_124038.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 28
  • 20170225_124042.jpg
    20170225_124042.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 28
  • 20170225_124445.jpg
    20170225_124445.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 36
Canım sen sevgiline güvemiyor musun? Kafanda çok fazla şüphe var, bir de fena bir kararsızlık hali var sende. Soru işaretleri çıkmış, kafanı karıştıran durumlar var ya da sen düşüne düşüne kendi kafanı karaştırıyorsun, kendi kendini yiyip bitiriyorsun gibi. Iliskinden şu anda pek memnun değil misin? Hüzünlü bir biçimde bir yerde oturmuşsun derin düşüncelere dalmışsın, kalbinde sanki ateş yanıyor gibi. Sanki bu aralar siz bir fikir ayrılığı yaşayıp, küçük bir tartışma yaşayacaksınız. Küçük bir konu; ama sanki büyüyecek, o seni anlamaya çalışsa da sanki anlayamayacak. Bu durum sonrasında aklındaki soru işaretleri de büyümüş. Sizin ilişkiniz sanki bu iniş-çıkışlarla yapboz gibi adım adım yerine oturup, güçleniyor bana öyle geldi.
Senin bir konuda bir karar vermen gerecek, seçim yapacaksın. Bu kararı verirken aklını kullanman gerek, duygusal davranırsan yanılacaksın. Mantıken aslında ne yapman gerektiğini de bildiğin bir durum; ama kalbin sana tam tersini diyecek. Yani aslında kararı kalbin ve aklın arasında vereceksin.
Yakın çevrende kuzu kurt karışımı kişiler çıkmış, sanırım bunlar kendini çok ahlaklı gösteren kişiler; ama aslında değiller, tam anlamasamda bu kişiler sanırım arkandan iş çeviriyor olabilirler o yüzden böyle çıkmış olabilir.
Hanede bir problem çıkmış; ama senle ilgisi yok, yine de sana da anlatıp, fikrini soracaklar hatta sorunu sen çözecek bile olabilirsin.
Ben kafamda kurup duruyorum o karışıklık aslında:) tam istediğim gibi değil ya ilişki denmez ama ilişki yokta denmez o yüzden. O kurt kuzu karışımıda iş yerindeki kızlardır. Kesin arkadan dedikodu yapıyorlar ya sınırlıyız artık. Aman beni bulaştıracak bi iş yapmasınlar da artık istemiyorum. Öyle birşey yok di mi ya. Benimki sınavı geçerse baya toparlarız bence ama geçemezse bilemiyorum.

Yok yahu Tr ye geliş gidişi ile ilgili yalanını yakaladım, ben geldim gel buluşalım demedikçe yazmam çok pis inat ettim. Ki Tr'ye geldi, Ankara'ya gelcem diye instadan gözüme soktu, gel buluşalım dememi bekledi, demedim o da çekti gitti geri, gelmedi Ankara'ya.
Diğer kankisi vardı ya buna sulanan, ona 1-1,5ay önce istemediğini demişti, kız da sevgili yaptı zaten. Ortada içimi dökecek bir durumum kalmadı Allah a şükür. :)
Oh gitmiş o kız desene. Dur bakalım belki o yazar ama egolu hep bu erkekler bilemedim ki

Oh gitmiş o kız desene. Dur bakalım belki o yazar ama egolu hep bu erkekler bilemedim ki
Zaten olay onun egosu yüzünden, yazmazsa da pek bir sey ifade etmiyor artık benim için; çünkü benim hayatta en tahammül edemediğim şey yalan, kız konusunda net değildi düşüncelerim o yüzden soğuyamamıştım; ama su anda net olarak yalanını yakaladım ya içim yanmaz. :)
Tam olarak ne yaptıklarını göremedim aslında ya kurt kuzu karışımı çıktıkları için öyle yorumladım :)

R rapunzel24

canım bu adam iki arada bir derede kalmış. aslında kendisi de tam olarak ne istediğini bilmiyor. düşündüğü istediği şeylere karşı aşırı takıntılı tutum sergilediği de oluyor bu kişinin.

hayatı hep bir şey isteyip sonrasında kenarda beklemekle geçmiş bu kişinin. istediği şey için istediği kişi için çaba göstermemiş. belki de bir görünüp bir kaybolmasının sebebi budur.

bu kişi hakkında şu an düşüdüklerinden bambaşka şeyler göreceğini söylüyor kartlar. kısa sürelik üzüntü yaşasan da çabuk atlatacaksın bu durumu.

kısacası adamın tarzı bu. ben söyler kenara çekilirim diyor. sonrasında karşıdan çaba bekliyor. sanırım biraz fazla çaba bekliyor :)

hayatında güllük gülistanlık diyebileceğin kadar güzel bir dönem yaklaşıyor. ancak sen bu durumdan pek de hoşnut olmayacksın gibi, kendi kabuğuna çekilip yalnız kalmayı tercih edeceksin.

ailenle ilgili endişelerin yansımış kartlara. biraz daha sabır ve sükunet gerekiyor bunlar için de. sonunda güneş sizin için doğacak.

sonuç kartı için sayı söylemeni bekliyorum canım :)

Eklentiler

• 20170316_211708.jpg
    20170316_211708.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170316_211726.jpg
    20170316_211726.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170316_211737.jpg
    20170316_211737.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170316_211749.jpg
    20170316_211749.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170316_211923.jpg
    20170316_211923.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170316_212033-min.jpg
    20170316_212033-min.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170316_212043-min.jpg
    20170316_212043-min.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 21
Ilk olarak baktığımda 2 tane işinizin var dileğiniz ve uzun süredir bekleyen bir işiniz olabilir. Birisi sizin işinizle alakalı sınav mi terfimi orasını bilemedim.bununla ilgili başarılı olacaksınız.
Birisi evinizle alakalı gizli bir is bu evinizle alakalı olan insanlardan saklıyorsunuz sanki ben öyle gördüm bununla ilgili sevinçli günler olacak bu işiniz her neyse olumlu anlamda sonuçlanacak. Ama gizlilik dedim ya tam terside olabilir dedikodunuzda yapılıyor olabilir bu durumla alakalı.
Temiz kağıtların çıkmış bir sürü. Olumlu güzel haberler veya sınav bir kurumdan gelecek güzel haberler olabilir.
Iciniz biraz sıkılmış çünkü biraz karışık br durum olmuş kalabalık sıkmış sizi biraz. Bir erkek var burada 2 3 tane kadın çıkmış arkasında bu kadınlara pek kullan asmıyor. Adamın yüzü size dönük. Sizin yanınızda bir ağaç çıkmış bu bekar için evlilik evli için bebek demekdir adamda sizin ellerinizden tutmuş gayet mutlu.
Biraz sıkıntınız varmış ama ya atlatmışsınız ya atlatacaksınız tez zamanda genel anlamda güzel gördüm falınızı bir muradımız var at çıkmış ve bu atın Üzerinde 2 kis i var ve yolu açık bunların.
Belli belirsiz 2 yolunuz 3 tane aydınlığın iz var.
Hanede leylek çıkmış sizde görmüşsünüzdür belki leylek taşınmak demekdir hane değişikliği gibi bir durum var size.2 kis i hep sarmaş dolaş çıkmış hane içerisinde haneye girecek bir kısmet var. Bir de hanenizle uğrasan biri varmış bu artık sizinle uğraşmayı bırakmış.
Haneye çoktandır görmediğiniz bir misafiriniz gelebilir.
Gorebuldiklerim bu kadar canım.

R rapunzel24

canım bu adam iki arada bir derede kalmış. aslında kendisi de tam olarak ne istediğini bilmiyor. düşündüğü istediği şeylere karşı aşırı takıntılı tutum sergilediği de oluyor bu kişinin.

hayatı hep bir şey isteyip sonrasında kenarda beklemekle geçmiş bu kişinin. istediği şey için istediği kişi için çaba göstermemiş. belki de bir görünüp bir kaybolmasının sebebi budur.

bu kişi hakkında şu an düşüdüklerinden bambaşka şeyler göreceğini söylüyor kartlar. kısa sürelik üzüntü yaşasan da çabuk atlatacaksın bu durumu.

kısacası adamın tarzı bu. ben söyler kenara çekilirim diyor. sonrasında karşıdan çaba bekliyor. sanırım biraz fazla çaba bekliyor :)

hayatında güllük gülistanlık diyebileceğin kadar güzel bir dönem yaklaşıyor. ancak sen bu durumdan pek de hoşnut olmayacksın gibi, kendi kabuğuna çekilip yalnız kalmayı tercih edeceksin.

ailenle ilgili endişelerin yansımış kartlara. biraz daha sabır ve sükunet gerekiyor bunlar için de. sonunda güneş sizin için doğacak.

sonuç kartı için sayı söylemeni bekliyorum canım :)
2 canım :)

Eklentiler

• 20170226_140751.jpg
    20170226_140751.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170226_140757.jpg
    20170226_140757.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170226_140803.jpg
    20170226_140803.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170226_140807.jpg
    20170226_140807.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170226_140811.jpg
    20170226_140811.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170226_140856.jpg
    20170226_140856.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 21
Ilk olarak baktığımda 2 tane işinizin var dileğiniz ve uzun süredir bekleyen bir işiniz olabilir. Birisi sizin işinizle alakalı sınav mi terfimi orasını bilemedim.bununla ilgili başarılı olacaksınız.
Birisi evinizle alakalı gizli bir is bu evinizle alakalı olan insanlardan saklıyorsunuz sanki ben öyle gördüm bununla ilgili sevinçli günler olacak bu işiniz her neyse olumlu anlamda sonuçlanacak. Ama gizlilik dedim ya tam terside olabilir dedikodunuzda yapılıyor olabilir bu durumla alakalı.
Temiz kağıtların çıkmış bir sürü. Olumlu güzel haberler veya sınav bir kurumdan gelecek güzel haberler olabilir.
Iciniz biraz sıkılmış çünkü biraz karışık br durum olmuş kalabalık sıkmış sizi biraz. Bir erkek var burada 2 3 tane kadın çıkmış arkasında bu kadınlara pek kullan asmıyor. Adamın yüzü size dönük. Sizin yanınızda bir ağaç çıkmış bu bekar için evlilik evli için bebek demekdir adamda sizin ellerinizden tutmuş gayet mutlu.
Biraz sıkıntınız varmış ama ya atlatmışsınız ya atlatacaksınız tez zamanda genel anlamda güzel gördüm falınızı bir muradımız var at çıkmış ve bu atın Üzerinde 2 kis i var ve yolu açık bunların.
Belli belirsiz 2 yolunuz 3 tane aydınlığın iz var.
Hanede leylek çıkmış sizde görmüşsünüzdür belki leylek taşınmak demekdir hane değişikliği gibi bir durum var size.2 kis i hep sarmaş dolaş çıkmış hane içerisinde haneye girecek bir kısmet var. Bir de hanenizle uğrasan biri varmış bu artık sizinle uğraşmayı bırakmış.
Haneye çoktandır görmediğiniz bir misafiriniz gelebilir.
Gorebuldiklerim bu kadar canım.

teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)

Ben yukardakine mi bakcam? Başka mı ? :)

Canım içini biraz sıkılmış gördüm. Derdine derman bir kadın da gördüm. Saçlarını toplayan bir kadın. Belki derdini paylaşıp rahatlayacaksın belki de her daim senin yorgunluğunu alan birisi. E harfi gördüm bu kişide.

Bir kep çıkmış. Mezuniyet olabilir en basit haliyle, iş olarak da yorumlayabiliriz.

Canım birinin tavrına aşırı sinir olacaksın. Baştan aşağı elektriğe tutulmuş gibi düşün, deli edecek seni her ne yapıyorsa. Kötü bir şey gibi görünmüyor aslında ama senin bam telinse demek ki.

Bir erkek figürü çıkmış. Sert yüz hatları olan birisi. Sinirli gibi görünüyor ama çok iyi ve yumuşak kalpli birisi. Bu kişinin güzel bir olayı görünüyor o adamın yanında başkaları da sevinecek bu duruma.

Başka bir yerde yine e harfli bir kadın görünüyor. Aynı kişi mi bilemedim ama benziyor. Karnı şişkince çıkmış hamile olabilir. Bir duası var bu duasına erişiyor sonunda.

Ne zaman bir mutlu hissetsen birilerinin gözü senin üzerinde oluyor ve sanki özellikle senin mutluluğunu gölgelemek için dünyaya geldiklerini düşündürüyorlar sana. Gözleri büyükçe ve renkli olan birisi çıkmış. Bayan yüzü gibi duruyor. Özellikle bu kişi biraz fazla gözetliyor sanki hayatını.

S harfli biri çıkmış. Onun için kısmet diyebileceğimiz bir şey çıkmış karşısına ama tutayım derken öldürmüş elindekini.

Başarmak istediğin bir şey var bunu başarırsan iki tane güzellik girecek hayatına ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyacın var.

Canım bir sıra insan çıkmış. Hız trenine binmişler gibi. Ne alaka bilemedim ama buna benzettim yani :)

Çok fazla harf gördüm biliyorum ama bir de t harfi var. Bu harfle ilgili hayırlı bir şeyler görünüyor. bir kaç kişi bu olay hakkında oturup istişare edecekler. Sonu da güzel görünüyor.

Hane içi de karışık çıkmış. Kötü bir karmaşa değil aslında. Yoğun geçecek bir dönem desek daha doğru olur. Bir at çıkmış tam ortada ve atın peşinden gelen başka kısmetler daha. Arka arkaya güzel olaylar yaşanacak hanede.

bayadır giremiyorum ya birikti benim fallar :KK70:
yüklüyorum :)
Şimdi canım diğer fincana bakarken gözüme çarptı, iki erkek çıkmış bunlar sırt sırtalar sanırım küsler. Yalnız bu iki erkek arasında kopmayacak bir bağ var, hem kalpleri arasında hem de beyinleri arasında çıkmış bu bağ, yüksek ihtimal baba-oğul ya da dede-torunlar. Uzakta da erkek gibi bir kadın var; ama çok fettan, kollarını beline koymuş, "siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz? " der gibi böyle hesap sorar bir tavırla olayları izliyor, sanırım bu kadın çok zaman geçmeden bu olaylara müdahele edip, barıştıracak bu kişileri, gerçi müdahele etmese de bu kişiler barışır, çok bağlılar birbirlerine.

Siz bir adamla bir çocuğa kızıyor çıkmışsınız, adam eşin olmayabilir, bir arkadaşın ya da müdürün de olabilir, hatta yanınızda da bir bayan daha var o da izliyor olanı biteni; ama bu çocuğun dili yılan gibi çıkmış ve çok uzun, kafasından da tilki çıkmış, aklı sanırım kurnazlığa biraz daha yatkın bir çocuk, sizi de iyi kızdırmış her ne yaptıysa. Aslında sen çocuklara karşı kedi gibisin yani yumuşaksın.
Esmer bir adamın tam başından bir kuş kanat açmış, adamın tam arkasında da bir kadın var, sanırım beraber düşündükleri fikirleri artık karşı tarafa iletmeye karar vermişler, yalnız karşı taraf sen değilsin, bir erkeğe geliyor bu haber ve bu haber sanki bu erkeğin hoşuna gitmeyecek, hatta biraz kafaya takacak bu haberi.
Yakınlarınızdan birinin bir sıkıntısı olacak sanırım, bu sıkıntı yüzünden de yola gideceksiniz; ama zor atlatacak sanki bu sıkıntıyı o kişi.
Ya sen sanki bir konu için ailene danışıp danışmamayı düşünmüşsün, kararsız kalmışsın. Eğer durumlar karışır gibi bir korkun varsa korkma derim, ailen bu konuda sana destek olacak gibi çıkmış. Senden yaşça küçük biri de bir tavsiyede bulunmuş; ama sen pek takmamışsın. Aynı konu mu bilmem; ama sanki bu kişiye kulak vermen gerekiyor gibi geldi bana.
Yakın zamanda hayatında çok olumlu gelişmeler de olacak, öz güvenini de iyice arttıracak bu gelişmeler ve söyle de diyebilirim, öz güvenin arttıkça başarılarında artacak.
Yakın zamanda elinize yüklü miktarda da para geçecek, bu para ile ilgili planlar yapıp, uygulayacaksınız.

X