Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
yazarhanim35
canım senin sevdiğin ya da beklediğin biri mi var? Böyle şu an küssünüz de sen arkasından bakıyo gibisin. Bu erkek sana kızgın ama sırtı dönük.
Ailede bi sıkıntı var kopukluk gibi bu durum biraz sıkacak seni .
Sen çabuk nazara geliyosun ve şu an üzerinde ağırlık var senin. ADında soyadında a e n c harfi olan biriyle çok sık konuşmaların olacak.
Bir yol var sana başka şehire mi gidiceksin sen? uzun bir yol çünkü bu iş falan değiştireceksin ya da başka şehir daha mantıklı gelecek bilmiyorum ama öyle bir durum var sende.
siz bu erkekle 5li bir zamanda yüz yüze geleceksiniz. ama bu görüşmede ikinizde artık yorulmuş bitmiş haldesiniz. Kimse sanki duruma çözüm bulamıyor sonuçsuz konuşuyosunuz sadece.
bide sen çok kafanda kuruyosun ( hoş bende öyleyim) yapma bunu
bu erkekle sonuç çıkmamış. Muallakta kalacaksınız ama bu konuşma sana iyi gelecek yine de. Bir süre kafanı dinleyeceksin.
bide sen etrafındaki insanları azaltıyosun sanki. İçine kapanıyosun.

küs değiliz ama kopukluk girdi cnm aramıza biraz benden kaynaklandı bu. çok samimi 3 arkadaşımda a e n ve c var :)
memlekete gitmek istiyorum ama imkansız. evet bir karşılaşma durumumuz olck anck şuan tam olrk kesin değil bu cnm. durumumuzun olur yanı yok muallaktayız aslında. evt içime kapanıyorum etrafımdaki insanları özellikle negatif olan dostlarımı çıkartıyorum hayatmdan. olumsuz olrk kafamda kurmakta üzerime yok :)

babyster

sıkıntılısın cnm hemde öyle böyle değil resmen için şişmiş cnm senin ya bu kdr takma kafana. bir konu hakkında çok dua ediyorsun ama öyle böyle değil sanki namaz kılıp dua ediyorsun. kıbleye durmuş birini görüyorum ben çnkü. ve o konu hakkında ortalığı karıştıran birileri var daima. s

enin üzülmen için elinden geleni yapıyorlar. falında yıldız var cnm buda şansının parlayacağı bir döneme gireceğini işaret ediyor adeta. 7 rakamı var cnm 7 li bir vakitte şansın parlayacak bu bana 7 hafta gibi geldi.

sabretmelisin sabrın bir çok kapının anahtarı olacak. sınandığın bir dönemdesin sınavlarını başarı ile vereceksin cnm. sınandıkça güçleneceksin.

seni yıkıp zarar vermek isteyenlere karşı daha da yıkılmaz olduğunu fark edecekler aslında.

yolların hep birbrbne çıkıyor dha doğrusu birine çıkıyor yolların sanki gitmek istiyorsun ama bir engel var gibi.

sanki birileri ile savaş halindesin habire. birilerine kendni kanıtlama çabasındasın ve buda seni fazlasıyla yoruyor aslında. ama bu yollardaki engelleri aşıp bu kişiyle karşılıklı bir konuşman olck ve bu konşma sonrası ferrahlayacaksın rahatlayıp içini dökeceksin.

dost bildiğin bir adam var cnm fazlasıyla güveniyorsun yakın çevrenden de biri olabilir bu anck seni sırtından hançerlemeye fırsat kolluyor dikkatli olmalısın.

esmer hafiften topluca bir adam bu. yolun birinde haber var sana yaklaşıyor bu haber.

ve haberin kenarında balık var balık kısmet demek cnm .

uzn boylu açık tenli bir adam var bu adam bayağı senin hayatında dallanıp budaklanmış adeta canım.

nedense millet seni bir sığınak olrk görüyor aman babyster güçlü dimdik duruyor hiç brşey onu yıldıramıyor bize de yardımcı olur diye düşünüyorlar cnm. lütfen başkalarının derdni yüklenme.

bende çok kurarım aslında hiç doğru bir davranış değil ama gel gör ki olmuyor:))

aynen öyle.. Benimkidir yollarımın çıktığı hep kişi:) bizde iyiyiz aslında ama ne sevgiliyiz ne değiliz. İş yeri dolayısıyla saçma bir durumdayız. insanlar yüzünden.. Hayırlısı bakalım inş tamamen düzeliriz

bende çok kurarım aslında hiç doğru bir davranış değil ama gel gör ki olmuyor:))
kendimizi yormaktan başka birşey değil

inşallah düzelirsiniz cnm. bizimkisi ise garip bir düzen garip bir döngü daha çok kör düğüm

Falım.
Kahve ve tarot bakıyorum.
Fincanda bir parça tabağa düşecrkken düşmedi ve çevirdiğimde geri fincnn içne aktı

Eklentiler

• 20170227_113511.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170227_113350.jpg
    150 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170227_113343.jpg
    160,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170227_113336.jpg
    159,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170227_113327.jpg
    153,4 KB · Görüntüleme: 19
Falım.
Kahve ve tarot bakıyorum.
Fincanda bir parça tabağa düşecrkken düşmedi ve çevirdiğimde geri fincnn içne aktı

birileriyle muhabbet halindesin habire. bir plan mı desem organizasyon mu desem amacınız onun gibi birşeyler cnm. kalabalık olarak toplanacaksınız ve keyifli bir vakit geçirip kafa dağıtacaksınız.

2 tane tertemiz a harfin var aynı kişilerde olabilir ayrı kişilerde olabilir bu a harfleri ama dediğim gibi tertemiz cnm.

birde kilolu bir bayan ve adında yada soyadında f harfi var bu bayanın çevrenden biri. sana daima destek olan orta yaşlı bir kadın.

uzun boylu esmerce bir adam sana kollarını açmış seni bekliyor adeta.

demiştin ya o parça tabağa geri düştü diye aklından atmak isteyip de atamadğn birşeyi temsil ediyor o canım bir insan yahut bir konu.

birine doğru koşmak istiyorsun ancak gururun izin vermiyor. o kişi seni fazlasıyla kırmış bir zamanlar.

k ve t harfin yanında da balık var cnm. bekar mısın bilmiyorum ama balık kısmet demek.

bir yolun yolun yanında e harfi var ve 12 li bir vakitte gideceksin bu yola 12.ay da olabilir 12 hafta da 12 gün yada bir ayın 12. gnü.

sıkıntılarını attığn bir dönemden geçiyorsun. aklındakileri bir yere oturtmaya başlamışsın ferraha eriyorsun diyebilirim.

yakın çevrende bebek isteyip ancak bayağı zorluk yaşayan bir ailenin hanesine bebek katılacak canım. bayağı yoruucu bir süreçten geçecekler anck mutluluklarına kavuşacaklar.

Son düzenleme:
Buyrunuz :)

Eklentiler

• IMG_3324.JPG
    32,3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_3325.JPG
    29,2 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_3326.JPG
    30,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_3327.JPG
    29,8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3328.JPG
    33,2 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…