Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Falına bakarken genel itirabiyle hane ve akraba ilişkileri gördüm. Aşk konusunda bir sonrakinde sorarsan daha detaylandırırım canım.

Bu aralar kendini tutukluymuş gibi hissediyor olarak gördüm. Ancak aslında kendinden kaynaklanan ama çevreye mal edilmeye çalışılan yasaklardan da kaynaklanabilir. Böyle bir 'evet-ama' tutumu var gibi. İnsanların fikirleri beynini şişirmiş, patlamaya hazır volka gibisin.
Hiç umulmadık bir şeye patlayacaksın yakın bir zaman dilimi içerisinde. İsminin içinde 'R-Y-E' harfleri bulunan bir insanlar ağız dalaşın olacak.

Kocaman bir göz çıkmış, yıldızın düşük olabilir ya da kendi kendine bile nazar değirecek bir enerjin olabilir. Bir insan (cinsiyet göremedim) kendisini uçurumun kenarında atmaya hazır ancak geride bırakacağı 4 kişiye bakıp bakıp vazgeçiyor. Bu insanın belinden tutup kendine gelmesini sağlayacaksın.

Kendi kendine fikir çatışması yaşıyorsun. iki tane istediğin birşey var ikisi de olsun ve ikisi de aynı anda olsun istiyorsun. Eğer ki birisinin olması için bir adım atmasaymışsın baya bir yol gidecekmişsin. Diyeceğim o ki yolun açık kararsızlığı ortadan kaldırdığın anda feraha ulaşacaksın.
Bir baba figürü gördüm, göbekli tontik bir amca oturmuş uzaktan seni izliyor ellerinde uzatmış öylece bekliyor.
Hanenin içine giren sinsi bir insan var ama bu insanın size değil kendisine zararı var.

Eklentiler

• IMG_3103.JPG
    IMG_3103.JPG
    70 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_3104.JPG
    IMG_3104.JPG
    44,7 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_3105.JPG
    IMG_3105.JPG
    39,4 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3106.JPG
    IMG_3106.JPG
    40,3 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_3107.JPG
    IMG_3107.JPG
    42 KB · Görüntüleme: 32
Falına bakarken genel itirabiyle hane ve akraba ilişkileri gördüm. Aşk konusunda bir sonrakinde sorarsan daha detaylandırırım canım.

Bu aralar kendini tutukluymuş gibi hissediyor olarak gördüm. Ancak aslında kendinden kaynaklanan ama çevreye mal edilmeye çalışılan yasaklardan da kaynaklanabilir. Böyle bir 'evet-ama' tutumu var gibi. İnsanların fikirleri beynini şişirmiş, patlamaya hazır volka gibisin.
Hiç umulmadık bir şeye patlayacaksın yakın bir zaman dilimi içerisinde. İsminin içinde 'R-Y-E' harfleri bulunan bir insanlar ağız dalaşın olacak.

Kocaman bir göz çıkmış, yıldızın düşük olabilir ya da kendi kendine bile nazar değirecek bir enerjin olabilir. Bir insan (cinsiyet göremedim) kendisini uçurumun kenarında atmaya hazır ancak geride bırakacağı 4 kişiye bakıp bakıp vazgeçiyor. Bu insanın belinden tutup kendine gelmesini sağlayacaksın.

Kendi kendine fikir çatışması yaşıyorsun. iki tane istediğin birşey var ikisi de olsun ve ikisi de aynı anda olsun istiyorsun. Eğer ki birisinin olması için bir adım atmasaymışsın baya bir yol gidecekmişsin. Diyeceğim o ki yolun açık kararsızlığı ortadan kaldırdığın anda feraha ulaşacaksın.
Bir baba figürü gördüm, göbekli tontik bir amca oturmuş uzaktan seni izliyor ellerinde uzatmış öylece bekliyor.
Hanenin içine giren sinsi bir insan var ama bu insanın size değil kendisine zararı var.

Tsk ederim :) ah ask bi türlü bulamiyor beni, fallarda bile uzak kaliyor :KK70:

herderdedeva herderdedeva

canım için nasılda sıkılmış böyle senin sıkıntıdan çatlayacaksın resmen.

bir erkek sana arkasını dönmüş küsmüşsünüz sanki ve o erkekle barışmaya çalışıyorsun yüzünü kendinden yana döndermeye çalışıyorsun sanki.

esmer uzn boylu zayıf bir kadın var canım çevrende bu kadına fazlasıyla dikkat et. senin kuyunu kazmaya çalışıyor resmen bu kadın canım.

bir yolun var tertemiz ve bu yolun sonunda seni bekleyen uzn boylu esmer bir adam var cnm.

bu adamın ellerinin arasında bir kuş var kuş haber demek. beklediğin haber bu adamın ellerinin arasında yani. ve gökyüzüne bırakmaya çok az kalmış.

canım nazar değiyor sana gözler çok fazla üzerinde senin bu yüzden çekemeyenin çok ne yazıkki.

sıkıntılarının arasında kalmış tertemiz bir harf var ş harfi. bir kişinin adında yada soyadında olabilir bu harf canım.

uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını göreceksin bu karşılaşmaya çok sevineceksin adeta.

Uzun saçlı bir bayan arkadaşın içinde 'E-R' harfleri bulunan, bu bayanla bir kırgınlığınız olmuş. İkinizde birbirinize arkanızı dönmüşsünüz ancak bir erkek vasıtasıyla sana haber gönderecek. Biraz sıkıntılı ve en iyi senin anlayacağını düşünüyor.

Etrafın çok kalabalık insan kaynıyor ama sen kendini kalabalık içinde yalnız hissediyorsun. Ya da çok sıkıldın bu kalabalıktan kendini soyutlamak istiyorsun.

Bir bayan gördüm, oturarak namaz kılıyor. Bu kişinin hayır duasını alıyorsun.
Bir kalp çıkmış güzel ama sanki sıkıntıda yani bu geçmişteki güzel bir ilişki gibi gördüm. Ara sıra senin mi karşı tarafın mı bilemem ama anılarda yaşıyor biraz bu ilişki.

Yaşantında farklı bir tempo ve hız hakim olacak. Yeni bir heyecan yolda :)

Uzun saçlı bir bayan arkadaşın içinde 'E-R' harfleri bulunan, bu bayanla bir kırgınlığınız olmuş. İkinizde birbirinize arkanızı dönmüşsünüz ancak bir erkek vasıtasıyla sana haber gönderecek. Biraz sıkıntılı ve en iyi senin anlayacağını düşünüyor.

Etrafın çok kalabalık insan kaynıyor ama sen kendini kalabalık içinde yalnız hissediyorsun. Ya da çok sıkıldın bu kalabalıktan kendini soyutlamak istiyorsun.

Bir bayan gördüm, oturarak namaz kılıyor. Bu kişinin hayır duasını alıyorsun.
Bir kalp çıkmış güzel ama sanki sıkıntıda yani bu geçmişteki güzel bir ilişki gibi gördüm. Ara sıra senin mi karşı tarafın mı bilemem ama anılarda yaşıyor biraz bu ilişki.

Yaşantında farklı bir tempo ve hız hakim olacak. Yeni bir heyecan yolda :)
sağol cnm yüreğine sağlık :)

Ben mi güzel görüyorum yoksa bu fal gerçekten güzel mi çıkmış bayanlar :)

Eklentiler

• IMG_3155.JPG
    IMG_3155.JPG
    40 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_3156.JPG
    IMG_3156.JPG
    51,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_3157.JPG
    IMG_3157.JPG
    57,1 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_3158.JPG
    IMG_3158.JPG