Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canim ben ugrastim ama yapamadım benim yerime sen çeker misin rica etsem

Kartlar sitede o şekilde çıkıyor sorunda benim konuştuğum bir adam vardı bu adam bana karşı ne hissediyor aklında var miyim onunla bir ilişki olma ihtimali var mı. 04.08.1990

Ben sana açıkça yazayım.Siz yine tartışacaksınız. Olmayacak bir şeyin peşinde koşuyorsun diyor kartların. Üç vade içinde bitireceksiniz. Gözünüz arkada kalarak. Senin karşına çıkacak bir başka erkek görünüyor. Boğa oğlak başak burcu bir erkek. kamu kurumunda çalışıyor olarak çıkmış. Etrafına dikkat et arkandan iş çevirenler var. İki kişi olduklarını düşnüyorum. Nedense içime de kız olarak geliyor. Ama onlara kariı sen daha güçlüsün. Onları altedeceksin. Canım ben sana diyeyim bu çocukla olan ilişkiden sana hayır yok. Zaten o sanırım işten ayrılacak yada tayin gibi bir durumu olacak. Zaman bilmiyorum ama öyle görünüyor. Sen yeni gelene ilgi duyacaksın. Onunla görüşeceksin. Evlilik niyetiniz olacak fakat onunla da evlenmeyeceksin yada zor evleneceksin. Fal bu kadar canım.

Benim çektiğim kartla olmaz canım. Enerjim yansıyacaktır. Falda doğru olmayacaktır

teşekkür ederim

Kupa kralı ters
Kupa sekizlisi düz
Değnek kraliçesi düz
Büyücü düz
Kılıç yedilisi düz
Kupa altılı düz
Açılmıştır adam ters
Kupa kraliçesi ters
Aşıklar kartı düz
Kuzak kralı duz

04.08.1990 benim konuştuğum bir adam vardı bu adamla neler olabilir aramızda

Benim çektiğim kartla olmaz canım. Enerjim yansıyacaktır. Falda doğru olmayacaktır

Bana da bakar misin. Okul ve kariyer hayatimi ne olacak. Danisman hocamla aram limoni zira. 6 ocak 1984 dogumlyum.

Eklentiler

• IMG_0216.JPG
    44,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_0217.JPG
    33,1 KB · Görüntüleme: 30
Su grubu bir erkek var. Yada sarışın olan bir erkek. Bırakmış gitmiş. İstemeden. Gözü arkada kalarak. Aslan burcu sensin sanırım. Aslan burcu bi kadın var. Koç burcu olan yada onun etkisinde olan bir drkek. Hitabet yeteneği kuvvetli, kıskanç, insanları etkileyebilen bir erkek. Bu adam seni üzmüş. Bişeyleri bırakıp gitmeni düşünmene sebep olmuş. Özlem var. Hasret. Bu hasretin biteceği görülüyor. 6vadede.sen sarışın mısın. Sarışın bir bayan yada seven bir kadın biriyle aşk yaşayacak. Ama kim olduğu çıkmamış. Son kartı yanlış yazmışsın. Kuzak kralı diye bişey yok tarotta. O yüzden kiminle aşk yaşanacağı görünmüyor. Bu arada kendini kapana kısılmış hisediyorsun. Hani hayatında bişeyler yapıyprsun ama sanki sen değil birileri yapıyor gibi sen ise izliyorsun.

Bana da bakar misin. Okul ve kariyer hayatimi ne olacak. Danisman hocamla aram limoni zira. 6 ocak 1984 dogumlyum.
Şimdi bir kadın çıkmış. Bu kadın ikizler terazi kova burcu. Ters bir kadın olarak çıkıyor. Muhtemelen dul bir kadın çıkıyor. Bu kadın bir yerden ayrılıyor. Üzgün. Bir yere gidecek ama mecbur olduğu için gidecek. Projelerin var. Kafanda planladıkların. Üçü başarısız olmuş. Sen onları düşünüyorsun. Ama önünde iki fırsat var. Projelerin başarısız olma sebebi olarak bi başka kadın çıkıyor. Sarışın ya da ateş grubu bir kadın. Kıslanç bir kadın bu. İstediğin bir şey var ama nasıl elde edeceğini bilmiyorsun. Bu kadın engel oluyor gibi görünüyor. Sana bir haber gelmiş. Biri getirmiş. Bu haber gelmediyse bile gelmek üzere. Bu haber sana kapı açacak. Ve sen tamam bu işi yapabilirim deyip girişeceksin. Kendinden eminsin. 2 vade görünüyor. Danışman hocan sanırım erkek. Burada bir erkek var çünkü. Ve bir sınav. Yada bir tez sınav gibi bir şey. Bunda. Adam biraz çıkarcı görünüyor ama sana bu konuda sıkıntı çıkarmayacak. Sen korkuyorsun, karışık hissediyorsun. Bu kadar sıkıntıya, engele rağmen olacak mı diyorsun. Sırtına çok yük almışsın almayada devam edeceksin. Dikkat et. İnatla ben bu işi yapacağım diyorsun ama kaldırabileceğinden fazla sorumluluk almışsın. 8li vade. Bu sorumluluk bu ağırlık bi bu kadar devam edecek. Bu arada sırt ağrıların olabilir. Bir de alanın hukuk gibi bir şey galiba. Buradaki adam avukat olarak çıkıyor çünkü. Falın bu kadar canım.

Ağzına sağlık, hocam kadın , alanım hukuk değil. Bu avukat ne olabilir ki, inşallah başımı belaya sokmam, korktum :S

Evet canım son kart kupa kralı bir ilişkiye baslayamadik onunla şu grubu yengec olan kişiyle aklında var mıyim bir ilişki olma ihtimali var mı cevaplarsan sevinirim

Ağzına sağlık, hocam kadın , alanım hukuk değil. Bu avukat ne olabilir ki, inşallah başımı belaya sokmam, korktum :S
Avukat kısmı tahmindi sadece. Kumral bir erkek var yalnız. Sert birisi. Bu erkeğin içinde olacağı bir sınav gibi bir şey görülüyor.

Evet canım son kart kupa kralı bir ilişkiye baslayamadik onunla şu grubu yengec olan kişiyle aklında var mıyim bir ilişki olma ihtimali var mı cevaplarsan sevinirim
Son kart kupa kralı ise bu yengeç burcuyla aranızda yakınlaşma olacak. Birbirinizi seveceğiniz görülüyor.,

Merhabalar bayanlar,
Kahve falı bakıyorum. :)

Eklentiler

• IMG_2980.JPG
    34,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_2981.JPG
    36,5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_2982.JPG
    37 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_2983.JPG
    37,7 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_2984.JPG
    37,5 KB · Görüntüleme: 31
bunlar da benimkiler gızlar:)

Eklentiler

• IMG_6481.JPG
    43,7 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_6482.JPG
    47,4 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_6483.JPG
    48,9 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_6485.JPG
    54,6 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_6486.JPG
    47 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_6487.JPG
    50,4 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_6490.JPG
    68,7 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_6491.JPG
    59,6 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…