Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
evet ifşa ediyorum: M mutebessim adlı arkadaş bana özelden mesaj atıp fallaşmak istediğini söyledi. kendisine yarım saat sonra falını gönderdim, yorumun ardından bir saat sonra bana falla ilgili başka soru sordu onu da yanıtladım. en sonda da "senin falına yarın akşam baksam sorun olmaz di mi" demiş. kendisine fincanımı atalı 2.5 saat olmuştu ve fallaşmayı isteyen kendisiydi; ki kendisine de aynı yanıtı verdim hala ses yok. kendisine güvenmiyorum ve bu sebeple de ifşa ediyorum. size de mesaj atarsa güvenmeyin arkadaşlar

Çok içten kapattım be kızlar :KK14:

Napalım bakamıyorum işte fal, anlayan varsa sallasa nolur ki o_O

Eklentiler

• 20161128_144733.jpg
    20161128_144733.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20161128_144741.jpg
    20161128_144741.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 21
  • 20161128_144748.jpg
    20161128_144748.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 28
  • 20161128_144754.jpg
    20161128_144754.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 20161128_144802.jpg
    20161128_144802.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 39
evet ifşa ediyorum: M mutebessim adlı arkadaş bana özelden mesaj atıp fallaşmak istediğini söyledi. kendisine yarım saat sonra falını gönderdim, yorumun ardından bir saat sonra bana falla ilgili başka soru sordu onu da yanıtladım. en sonda da "senin falına yarın akşam baksam sorun olmaz di mi" demiş. kendisine fincanımı atalı 2.5 saat olmuştu ve fallaşmayı isteyen kendisiydi; ki kendisine de aynı yanıtı verdim hala ses yok. kendisine güvenmiyorum ve bu sebeple de ifşa ediyorum. size de mesaj atarsa güvenmeyin arkadaşlar

herhalde buradaki mesajım etkili oldu, kendisi falımı göndermiş (2 gün sonra). yine de hakkını yemeyeyim, sizi de bilgilendireyim.

kart falı bakan birileri var mıdır acaba bu saatte?

slmmm kızlarr
kahveyi iyi yorumlayan var mııı :) bende katina yada tarot bakabilirimm

kart falı bakan birileri var mıdır acaba bu saatte?

merhaba canım,
katina açtım senin için..
bir süredir kendini çevrene karşı kapatmışsın. yalnız kalmayı tercih ediyorsun ancak yalnız kalmayktan da pek hoşlanmıyorsun. bu süreci atlatma zamanın gelmiş. ruhsal sıkıntılarn son bulacak. bunları elde edebilmen için biraz sosyal ortam arkadaşlık ilişkileri gerekiyor.
uzun bir ömür bekliyor seni. bir çk mutluluk sığdıracaksın elbette ki bu ömre. bunun içinde sevmek sevilmek ve çocuk sahibi olmak da var.
kaybetmekten korktuğun bir şeyler var. sanki o şeyler olmasa yaşam enerjini kaybedeceksin ve karamlığa gömüleceksin. oysaki farkındasın kaybetsen bile hayat devam edecek ve sen her şeye rağmen mutlu olabileceksin. korkuyorsun ancak hayata karşı umudunu yitirmiyorsun.
kararsız olduğun bir konu var. bu konu bir kişiyle ilgili. aslında pek sevmediğin biri bu. kartın bu kişinin sözlerine dikkat etmen gerektiğini söylüyor. belki de çözüm karşındakinin sözlerinde gizlidir. böylece tehlikeli durumdan kendini koruyabileceksin. bu kişi kendini açık edecek.
son kartlarında büyük bir aşk çıktı. bu aşkı ailene kabul ettirmekte zorlanabilirsin. veya aileni bırakıp başka yerlere gitmek zorunda kalabilirsin bu seni üzüyor olabilir. ancak bu aşka sahip çıkmalısın gerçek bir aşk çünkü.
fırsat bulur da sen de bir iki şey yazarsan mutlu olurum. yazamazsan da çok önemli değil, sana sormadan baktım çünkü :)

X