Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Fotoğrafları kenarlarında keserek yüklerseniz yaşadığınız sıkıntı çözülür zannımca. Ben de bazen sorun yaşıyorüm kestigim zaman yükleniyor.
şimdi gördüm mesajını benim bilgisayar yavaş olduğu için donuyordu o yüzden sıkıntı çekiyordum hala çekiyorum ama idare ediyorum işte tavsiye için thanks

fallaşmak isteyen varsa falaşabiliriz

Eklentiler

• fal.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 26
  • fal1.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 25
  • fal2.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 30
  • fal3.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 28
  • fal4.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 20
  • fal5.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 23
  • fal6.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 24
  • fal7.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 25
  • fal8.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 24
ama kahve içmedim zaten tabletten yada tel.den yüklerken yüklemiyo ben bakarım ama sen de sonra bakarsın
Olur söyle yapalım şu an elimde iskambil kağıtları var onunla aşk açılımı yapayım size, musait olunca da kahve fotoları atın ona da bakayım :) mesajda ismini verdiğim çocuk için tekrar katina açarsanız çok memnun olurum :)

seviniirm canım bakarsan iskambile tama hemen bakiyim uymadan uykum geldi çünkü

canım benim sana fal sözüm mü vardı
bana baktığın fal karşısında sana fal bakmadıysam bir ara açmaya çalışayım ama normal fallaşmak için diyorsan artık fal bakmıyorum canım. dün son günümdü artık zamanım olmaz.
evet öğretmenim, o 2 ay tatil bile yetmiyor öğretmenlere ne yazık ki şöyle bakınca her mesleğe göre çooook uzun tatilimiz var ama içine girince kafayı ancak topluyorsun bu sürede..

hayırlısı olsun cnaım
kahveden görebildiğim bunlardı, işle ilgili daha çok kart falı yanıt verir canım. kahvede o anki gördüklerini söyleyebilirsin ancak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…