Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
biliyorumda yinede bi şanssımı deniyim dedim :)

:) bende çok anlamam ama oldugu kadar bakayım sana

1. kürede birbirine sarılmış bir çift var sırtları sana dönük. diger tarafında da yine sana sırtı dönük bir erkek var. onun hemen önünde de ufak bir balık. Sanki bir erkek ve çift arasında kalacak gibisin.
2. kürede ayakkabı çıkmıi, ayakkabı sıkıntı derler, kısa süren bir sıkıntı yaşayabilirsin.
3. Kürede şanslı bir döneme girecegini düşünüyorum, umut ettiğin yada beklenti duydugun iki şeyi elde edeceksin.
4. kürede ters gidecek bir takım işlerin olacak fakat kısa sürede toparlayacaksın.
5. kürede bekledigin haberi yakın zamanda alıp sevinecek.
6. küre yani tabağında pek birşey yok ama hanede sıkıntılar var yada olacak. Bu aralar biraz dalgalanmalar var.

Artık olduğu kadar idare edersin

valla süpersin tek tek numaralandırıp anlatmışsın ağzına, klavyene sağlık

Tatlim benimkinede bakarmisin
Bende Sana bakarim

hesabı kuzenim açtı ve ben kendisinin kuzeniyim (sabahvesen'in ) aynı IP ve o banlı diye 2 konuyu ben yazdım onun adına

Böyşe bir şey yapamazsınız. Bana bilgi verdiniz ama diğer üyelik yasaklı iken onun adına mesaj yazdığınızda bu üyeliği kuzeninizin kullanmasının ne anlamı kaldı ?

Falıma bakanların falına bakarm. ( sadece kahve falına bakabiliyorm)

Eklentiler

• 20151205_170532.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 64
  • 20151205_170539.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 67
  • 20151205_170546.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 64
  • 20151205_170554.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 61
  • 20151205_170610.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 67
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…