Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar selaaam nasilsiniz ? Kim benimle fallaşır ? Ben kahve bakabiliyorum. Çevremdekiler soylediklerimin çıktığını söylüyorlar. 6. Hissim gerçekten çok kuvvetli. Fallaşmak isteyenle fallaşabilirimm öpüldünüzz :*

ben bilmiyorum hiç, ama kk arkadaşlığımızın hatrına bana bakamazmısın :) 6. hissinden bende faydalanmak istedim

Kizlar Merhaba yeni uye olduum fala merakliyim tarot bakiyorumm karsilikli fallasmak isteyenler ozelden yazabiliir

Kizlaaaaarrrr kimse "" MERZA_17 "" isimli kisiye
fal baktirmasin herkese ayni seyi yaziyo arkadasima da bana da harflere kdr ayni cumleleri gondermis. Ama kendisi once genel acilim sonra sorulari falan sormak istiyor. Resmen salak yerine koyuyo karsisindaki insanlari. Isteyene ozelden atarim baktigi fallari. Her cumlesi birebir ayni kelimesi verdigi harfler bile bire bir ayni sozde fallastigi kisilerle.

Canim kahve falima baksan sana yildizname acabilirm

şuan fallaşmak isteyen var mı? kızlar ben kahve falı bakıyorum. fallaşmak isteyenler yazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…