Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
1. ters gelen kılıç prensi
2.kader çarkı
3.adalet
4.kupa prensi
5.ters gelen kupa üçlüsü
6.kupa yedilisi
7.ters gelen güneş
8.kılıç onlusu
9.ters gelen kupa sekizlisi
10.ay
biriyle aranızda soğukluk mu var. şuanda yaşadığın olayların esas nedeni ilahi adalet. herşey olması gerektiği gibi. eline çok güzel bir fırsat geçmiş.bir barışma gibi bir durum olmuş geçmişte. yakın gelecekte kendini hayallere kaptıracaksın. hayallerde yaşıyorsun. ilişkin varsa bir terslik var sırtından hançerlenen birisi var. ruh halin iyi gözükmüyor. kaçıp gitmek kurtulmak isteğin var. uzak gelecek bir kandırılma durumunu söylüyor. temkinli olmakta fayda var.

teşekkür ederim. ilişkim yok ya.. nerde:)
tamam bekliyorum kahve resimlerini.

falıma bakana tarot açarım

Eklentiler

• 20141206_121020.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 41
  • 20141206_121033.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 38
  • 20141206_121110.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 45
  • 20141206_121059.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 47
bir kız arkadaşını kendine karşı küstürdün mü sen? kısa boylu sana göre. sanki bunu bilinçli yapmışsın gibi yapacaksın ya da. bunun nedeni bi tercih yapmak zorunda kalman. iş olur bu okul olur o tarz bişeyden ötürü. yani senin işin olacak o kızınki olmayacak öyle bir durum.
geçmişte üzüldüğün bir erkekten sana haber gelecek. mesaj gibi aslında bu ama havvada kalıcak bu konuşma zaten kısa bir konuşma olacak.
sen aşk anlamında çok kısmetlisin aslında beğenilen birisin ama olmuyor bir türlü sanki kimseyle.
yoldan gelecek bir erkekle hareretli bir görüşmen var.
canım evgilin ya da sevdiğin biri var mı? bir erkekle sarılman çıkmış ama size bakan üçüncü bir kız var bu erkeğin tarafından. eski sevgilisi vs olabilir çünkü uzaklaşmış bi kız gibi duruyo.a harfi var bu erkekte de

sağol canım. teşekkür ederim

ateş grubu bir kadın bir yara almış ve herşeyi bırakıp sessizce çekip gitme isteği var.
seni seven bir erkek varmış. su grubundan bir erkek sanırım. sevgi dolu biriymiş. yaşça senden büyük olabilir. onunla ilişkinde bir bozulma var.herşeyin ters gittiğini düşünüyorsun. kendini çaresiz hissetmişsin. fakat adalet senden yana ve ilahi adalet karşınıza çıkacak. uzak gelecek kartı güzel bir birlikteliği evliliği gösteriyor. nasıl olacak bu deme. bir şekilde olacak allahın izniyle.

Canım fincanını görünce inan maşallah dedim. sen çok zengin olacaksın. Ya da zengin biriyle evlenceksin. fincanın her yerinde deve var. deve zenginlik demektir. hemde yüküyle bu develer. insanlar sana gıpta ediyor canım üzerinde gözleri var. nazara karşı tedbirini al canım.iki tane alacağım bir orta biri büyük kısmetin var canım.fincanın dibinde hayata küsmü biri var sanki ben bunun sen olabileceğine yordum. çok üzgünsün. sürekli düşünüyorsun.ama önün açık zenginlik önünde.sanırım poposu bayağı çıkık büyük biri var bu kişi seni olumsuz etkiliyor. ondan bazı laflar duyuyorsun üzülüyorsun.isminin içinde a harfli bir erkekle yüzyüze bir görüşmen var.canım atın şahlanmış at suratı çıkmış resmen muradın gerçekleşecek. ki ben bunu bu görüştüğün görüşeceğin a harfli insanla ilgili olduğunu gördünfakat bu kafanı karıştıran insana dikkat etmelisin.canım sen bu kişiyle evlenceksin ben öyle görüyorum hatta hemen bebeğiniz olacak bu bebek erkek.canım sana aniden gelen bir mutluluk görünüyor aniden hiç beklemiyorsun böyle bir durumu ama çok mutlu olacaksın çok güzel bir işin gerçekleşecek. resmen mutluluktan başın göğe erecek.uzun yoldan bazı misafirlerin gelebilir. sen hani hep düşünüyorsun içinde şöyle yapcam böyle yapcam diye fakat uygulama geçirmekte cesaretin yok gibi sanki. Böyle yaparak zaman kaybı yaşıyorsun. seni bu korkuların cesaretsizliğin başarından alıkoyuyor. eğer üstüne üstüne gidersen her konuda hayırlı sonuca ulaşacaksın.Aile içinde büyük bir başarı elde edecek biri var. bu sende olabilirsin.Ailecek çok gururlanacaksınız.

teşekkür ederim canım. :)

Fallasmak isteyenler gelsin. Su an gercekten cok ihtiyacim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…