Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
bana da berker icin bakar mısın?
Ben Kahve saclıyım ama suan Koyu küllü kumral ile acık küllü kumralı karıstırıp boyadım ucları acık kahve gibi üstleri normal kahvemsi oldu ama kahverengi saclarım.göslerim yesil kumralım yani beyas tenli kumral canım.
Berker:Beyas tenli kahve sac ve kahve göslü canım

canım hayatında yenibir başlangıç gözüküyor. Geleceğe umutla bakıyorsun. Çok güzel mutlu bir aile tablosu gözüküyor. Bahçesinde cocukların oynadığı mutlu bir aile. Aile bireylerinin hepsi mutlu. Bütün güzel şeyler senin yanında. Yakın gelecekte su grubu bir kız gözüküyor. Ne ile ilgili anlayamadım. Belki bir kızın da olabilir ya da su grubu bir kızla görüşme var.onunla ilgili bazı umutsuzluklar var. Gözlerini kapatmışsın konu ne ise ondan başka bir şey düşünmüyorsun. Bütün yükleri sen üstlenmişsin. Uzak gelecek bana çok iyi paralar kazanacağını işinde yükseleceğini söylüyor.

canım bu benim yanımda olan erkekle ilgili iskambil açar mısın. merak ettim kim. hiç bilmiyorum bende sana kahve falı bakarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…