Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
bana da berker icin bakar mısın?
Ben Kahve saclıyım ama suan Koyu küllü kumral ile acık küllü kumralı karıstırıp boyadım ucları acık kahve gibi üstleri normal kahvemsi oldu ama kahverengi saclarım.göslerim yesil kumralım yani beyas tenli kumral canım.
Berker:Beyas tenli kahve sac ve kahve göslü canım

canım bu çocukla aranızda aşamayacağınız mesafeler var. sorun çıkmış erkekten yana bu sorunlar da mesafeye yol açıyor. ayrıca erkeğin yanında esmer tenli birinin kalbi çıkmış. onu seven veya onun sevdiği biri olabilir. senin yanında da çok esmer olmayan bir erkek çıkmış. senin bu tende bir erkekle ilişkin olacak gibi görünüyor.

kupa joker
kupa 2
karo 3
kupa 10
kupa 9
kupa kız
karo 9
maça 2
maça 8
sinek 9
canım hayatında yenibir başlangıç gözüküyor. Geleceğe umutla bakıyorsun. Çok güzel mutlu bir aile tablosu gözüküyor. Bahçesinde cocukların oynadığı mutlu bir aile. Aile bireylerinin hepsi mutlu. Bütün güzel şeyler senin yanında. Yakın gelecekte su grubu bir kız gözüküyor. Ne ile ilgili anlayamadım. Belki bir kızın da olabilir ya da su grubu bir kızla görüşme var.onunla ilgili bazı umutsuzluklar var. Gözlerini kapatmışsın konu ne ise ondan başka bir şey düşünmüyorsun. Bütün yükleri sen üstlenmişsin. Uzak gelecek bana çok iyi paralar kazanacağını işinde yükseleceğini söylüyor.

canım bu çocukla aranızda aşamayacağınız mesafeler var. sorun çıkmış erkekten yana bu sorunlar da mesafeye yol açıyor. ayrıca erkeğin yanında esmer tenli birinin kalbi çıkmış. onu seven veya onun sevdiği biri olabilir. senin yanında da çok esmer olmayan bir erkek çıkmış. senin bu tende bir erkekle ilişkin olacak gibi görünüyor. aranızda sevgi kartı çıkmış.
canım bu benim yanımda olan erkekle ilgili iskambil açar mısın. merak ettim kim. hiç bilmiyorum :KK43: bende sana kahve falı bakarım

X