Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar şu fala bi göz atar misiniz rica etsem ben hic anlamam ama bu falı cok merak ettim lutffeeeennn

Eklentiler

• 20150627_233855.jpg
    20150627_233855.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 60
Not:ablam ne evli Ne de sevdiği var .hoşlandığı biri de yok :KK66:

ablan yakın zaman da bisey icin cok üzülecek aglayacak belki de biri ölebilir ins öle sey degildir ama ilerde ablanın koasnın ailesi ile sorunlar yasayacagnı gördüm

gördüğünüz gibi jun jandi bu şekilde fal bakıyor. bana da iki kere fal baktı. ikisinde de birinin öleceğini söyledi.
ruh hastası mısın sen ayıptır sorması?

ruh hastası olup olmadığını sormam bir hakaret değil ama senin güya fal ayağına insanlara birilerinin öleceğini söyleyip durman eminim ki tck'nın bile belli maddelerine oturtulabilecek bir suç olabilir.

ruh hastası olup olmadığını sormam bir hakaret değil ama senin güya fal ayağına insanlara birilerinin öleceğini söyleyip durman eminim ki tck'nın bile belli maddelerine oturtulabilecek bir suç olabilir.
Bir de Anlamadığım şey şu, sana sorayım :) mune ye havale ediyorum seni Demiş ya arkadaş, biri bana Güldü şikayet ediyorum demek normal mi. Bana da çok gülünüyor hiç yapmamıştım.e yapayım madem .
Şkayet gerekçesi de canım sıkıldı olur sanırım..

hadi ya burda ben gördügümü söyledim allasen bi git beyazasigi na da karıstın dalga gectin onla 2-3 resimlik fincanı neden 86 tane koyuyosn komedisin filan sen bizi elestrecegine aynada kendine bak düsün kendini gelistr kimin ruh hatası oldugu belli nefret ediyorm senden sen birilerne yorum yapıp alay edince bu siteden soguyorum ya seni once Allah a sonra mune ye havale ediyorum kiminle alay ettiysen onların günahnı cekeceksin Allah bunları biliyo bunu da unutma....

bak o xx_9 denen sahıs tek bana degil tüm sitedklere satasıyo ve kendini birsey sanıyo ben buna sinir oluyorum
Sevgili jun.. Ben ne falını takip ediyorum.ne de önceki sayfaları okudum. Yeni mesajlarda gördüm bana da bakın dedim.konuyu takipledim, Xx arkadaşın msjının bildirimi geldi ve komik buldum. Hala da buluyorum. Yazdığı komik.
Sizin herkese biri ölecek demeniz i komik bulmadım Altını çizerim.
Xx in yorumu komik.

Bir de Anlamadığım şey şu, sana sorayım :) mune ye havale ediyorum seni Demiş ya arkadaş, biri bana Güldü şikayet ediyorum demek normal mi. Bana da çok gülünüyor hiç yapmamıştım.e yapayım madem .
Şkayet gerekçesi de canım sıkıldı olur sanırım..
benim derdim seninle degil acıkcası xx_9 denen sahsın bilerek yaptıgnı düsündüm ama sitede herkesle alay ediyo gecen birine de aynısnı yaptı biz onun alay konusu degiliz...

Herneyse arkadaslar.. Bu muhabbet Aşar beni. Alay etme vs söz konusu değildir kendi adıma söylüyorum.
Kendimi savunmayacağım. Iyi muhabbet dilerim !!

Sevgili jun.. Ben ne falını takip ediyorum.ne de önceki sayfaları okudum. Yeni mesajlarda gördüm bana da bakın dedim.konuyu takipledim, Xx arkadaşın msjının bildirimi geldi ve komik buldum. Hala da buluyorum. Yazdığı komik.
Sizin herkese biri ölecek demeniz i komik bulmadım Altını çizerim.
Xx in yorumu komik.
tamam canm ama cok karısıyo millete ben de snirleniyorum haliye

hadi ya burda ben gördügümü söyledim allasen bi git beyazasigi na da karıstın dalga gectin onla 2-3 resimlik fincanı neden 86 tane koyuyosn komedisin filan sen bizi elestrecegine aynada kendine bak düsün kendini gelistr kimin ruh hatası oldugu belli nefret ediyorm senden sen birilerne yorum yapıp alay edince bu siteden soguyorum ya seni once Allah a sonra mune ye havale ediyorum kiminle alay ettiysen onların günahnı cekeceksin Allah bunları biliyo bunu da unutma....
işte senin gördüklerini biri ölecek olarak yorumlayıp durman, birçok farklı ruh hastalığıyla alakalı bir durum olabilir. psikiyatri ilmi açısından söylüyorum, gerçekten. literal olarak ruh hastalığına işaret eden bir durum.
yalnız yorumunun sonuna "çelik aynaaa, sallanan sümüğüne bak" falan yazmamışsın, valla olmamış. darıldım=D

işte senin gördüklerini biri ölecek olarak yorumlayıp durman, birçok farklı ruh hastalığıyla alakalı bir durum olabilir. psikiyatri ilmi açısından söylüyorum, gerçekten. literal olarak ruh hastalığına işaret eden bir durum.
yalnız yorumunun sonuna "çelik aynaaa, sallanan sümüğüne bak" falan yazmamışsın, valla olmamış. darıldım=D
ya sen nasıl bi insansın? sorunlusun kesin

bu arada minik jun jandi, bende engellisin. o yüzden yazdıklarını görmüyorum, şu son gördüğüm 2-3 tanesi zaten beyin hücrelerimde geçici hasara sebep oldu içerdikleri iq seviyesi sebebiyle=D istersen sen de daha fazla aynı şekilde yazıp kendini küçük düşürme, ben zaten okumuyorum. sen kendi kendine küçük düşmüş olma boşu boşuna=)

X