Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
falıma bakanın falına bakacağım

Eklentiler

• IMG_20150221_003613.jpg
    IMG_20150221_003613.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20150221_003621.jpg
    IMG_20150221_003621.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20150221_003629.jpg
    IMG_20150221_003629.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20150221_003639.jpg
    IMG_20150221_003639.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20150221_003644.jpg
    IMG_20150221_003644.jpg
    129,5 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20150221_003809.jpg
    IMG_20150221_003809.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20150221_003836.jpg
    IMG_20150221_003836.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 71
Kahve falıma bakana kahve ya da tarot bakabilirim.
Tarot isteyenler sorusunu yazarlarsa daha iyi olur.

Eklentiler

• 20150302_165142.jpg
    20150302_165142.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 74
  • 20150302_165151.jpg
    20150302_165151.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 65
  • 20150302_165224.jpg
    20150302_165224.jpg
    119,3 KB · Görüntüleme: 64
  • 20150302_165245.jpg
    20150302_165245.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 53
falıma bakanın falına bakacağım

Görebildiğim kadarı ile bakmaya çalışayım.
Bir sürü insanla konuşma ve görüşme var.
Genelde olumsuz. Evli misiniz bilmiyorum ama genel olarak hayatta istediğiniz beğendiğiniz sevdiğiniz ne varsa sisizin olmuyor.
Biraz beni seveni ben sevmem benim sevdiğim beni sevmez durumu var.
S harfli göbek bölgesi geniş temiz kalpli biri var peşinizden koşuyor ama siz sırt çevirmişsiniz.
Bu bir sürü görüşmeler konuşmalar var ya bunlar arkadan konuşmalara delalet.
Dedikodu daha çok.
İş ile ilgli olarak sizden daha büyük ve kurnaz birini alt ediyorsunuz.
O böyle her zaman 4 ayak üstüne düşen her şekle ve kalıba giren birisi. Sizden de güçlü bir konumda siz daha ürkek sakin barışçıl bir insansınız. Ama onu kündeye getirmişsiniz resmen.
Alt etmişsiniz. 4 lü bir zaman dilimdne sonra 4 gün 4 hafta 4 ay çok önemli hayatınızı değiştirecek bir haber alacaksınız.
Bu olumlu bir haber sizin açınızdan. B
eklediğiniz keşke olsa dediğiniz bir şey bir silkelenme yükselme hayatınızda atılım bekliyorsunuz.
O da olacak 4 vadeden sonra.
Bu büyük ve olumlu bir değişiklik taşınma ya da şehir değişikliği de olabnilir.
Sizin için oldukça hayırlı. E hardfi de çok belirgin çıkmış. İsminiz de e harfi yoksa E harfli bir insan ile yeni bir hayata başlayacağınıza işaret olabilir. Bu kadar gördüm hakkınızda hayırlısı olsun.

Genelde olumsuz. Evli misiniz bilmiyorum ama genel olarak hayatta istediğiniz beğendiğiniz sevdiğiniz ne varsa sisizin olmuyor.
S harfli göbek bölgesi geniş temiz kalpli biri var peşinizden koşuyor ama siz sırt çevirmişsiniz.
Dedikodu daha çok.
O böyle her zaman 4 ayak üstüne düşen her şekle ve kalıba giren birisi. Sizden de güçlü bir konumda siz daha ürkek sakin barışçıl bir insansınız. Ama onu kündeye getirmişsiniz resmen.
Alt etmişsiniz. 4 lü bir zaman dilimdne sonra 4 gün 4 hafta 4 ay çok önemli hayatınızı değiştirecek bir haber alacaksınız.
eklediğiniz keşke olsa dediğiniz bir şey bir silkelenme yükselme hayatınızda atılım bekliyorsunuz.
Sizin için oldukça hayırlı. E hardfi de çok belirgin çıkmış. İsminiz de e harfi yoksa E harfli bir insan ile yeni bir hayata başlayacağınıza işaret olabilir. Bu kadar gördüm hakkınızda hayırlısı olsun.
çok teşekür ederim cnm :) hemen hemen 3 ay sonra mezun olcm staj falan derken 4 ayı bulacak hayatımı değiştirecek haber iş haberidir belki :) evet adında e harfi olan biri var :)

çok teşekür ederim cnm :) hemen hemen 3 ay sonra mezun olcm staj falan derken 4 ayı bulacak hayatımı değiştirecek haber iş haberidir belki :) evet adında e harfi olan biri var :)
Rica ederim siz de benimkine bakarsanız sevinirim yukarda ekli.

akşam bakıcm cnm bnde falına şimdi fakülteye gitmem gerek
Dedikodu daha çok.
canım dün yazmayı unutmuşum senin bnm falıma baktığın saatlerde biryle çıkmaya başlamışm aynı zamana denk gelmiş ve soyadında e harfi var :)

Kahve falıma bakana kahve ya da tarot bakabilirim.
Tarot isteyenler sorusunu yazarlarsa daha iyi olur.
canım aklın çok karışmış senin. ne karıştırdı bu kadar blmiyorum ama resmen şekiller iç içe geçmiş. biri var senin hayatına tepedenbakıyor her daim gözetimindesin bu kişinin ama iyi biri değil kıskanç bu kişi. balıklarn vr cnm tertemz ama bu kişi kısmetni engelliyor senin. sıkıntında o yana doğru birikmiş canım. bir kaç yolun var hepside tertemz birinin ucunda kalp var ve kollarını açmış biri bekliyor seni. 3 vakte kadar gelecek bu kişi canım hayırlısı ile. çok mutlu olacksın br sandalye var canım mutluluğa huzura ferrahlığa işarettir.

banada bakın bebişim olacak mııı

Hamilelik görünüyor ama zorlu bir hamilelik dönemi gerçekleşecek. Bu hamilelik döneminde çok fazla para kaybı var. Maddi anlamda kayıplar ve hastalıklar görünüyor. Dikkatli olmanızda özellikle sağlığa dikkat etmenizde fayda var. Bu dönemde eşinizle de bir tskım sıkıtılar yaşanacak. Başka bir kadın vs ya da böyle bir girişimin yakalanması olabilir. Bus ebeple köt sözler olacak arada. Ama daha sonra her şey yoluna giriyor. Bütün kavgalar gürültüler son buluyor.

Hamilelik görünüyor ama zorlu bir hamilelik dönemi gerçekleşecek. Bu hamilelik döneminde çok fazla para kaybı var. Maddi anlamda kayıplar ve hastalıklar görünüyor. Dikkatli olmanızda özellikle sağlığa dikkat etmenizde fayda var. Bu dönemde eşinizle de bir tskım sıkıtılar yaşanacak. Başka bir kadın vs ya da böyle bir girişimin yakalanması olabilir. Bus ebeple köt sözler olacak arada. Ama daha sonra her şey yoluna giriyor. Bütün kavgalar gürültüler son buluyor.
allah korusun ya

canım ablamın cocugu olacak mı bakarmısın?

X