Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ay inşallah canım . sağol yorumuna sağlık bakıyorum canım falına

canım burçlarınızı yaz sorun varsa sor saç ten göz rengi biliyorsun

canım burçlarınızı yaz sorun varsa sor saç ten göz rengi biliyorsun
Ben kumralım, koyu kestanerengi saçım, buğday tenliyim,ela gözlüyüm. boğa burcuyum. O ise siyah saçlı,beyaz tene yakın ,kahve rengi gözlü, koç burcu. ilişkimiz nasıl olacak sorumda.

Ben kumralım, koyu kestanerengi saçım, buğday tenliyim,ela gözlüyüm. boğa burcuyum. O ise siyah saçlı,beyaz tene yakın ,kahve rengi gözlü, koç burcu. ilişkimiz nasıl olacak sorumda.
oooo başladı mı ilişkiniz canım hayırlı olsun

canım aranızda bazı anlaşmazlıklar yada aksilikler olmuş o bunlara anlam veremiyor ama yine de başına gelen şeylerin onu güçlendirmek için geldiğini düşünüyor.bu kişinin hayatında onu mutsuz eden şeyler var bunlar neler bilemiyorum ama karamsarlaştırıyor onu. seni kendine bir dostgibi yakın görüyor.belki geçmişten gelen kalp kırıklığı olabilir belki bu yüzden zamana ihtiyaç duyuyordur.senin tarafına baktığımda sen bu çocuklayken mutlu hissediyorsun için kıpır kıpır oluyor fakat nedense hep birşeyler ters gidiyor. kendi kendine diyorsunki ben kafamda kuruyor muyum.sana olan hislerinden emin değilsin. onun hakkında yanlış bilgiler edinmişsin yada edineceksin. sizin aranızda işle ilgili birşey başlayabilir ama bu belki ilerleyen zamanlarda ilişkiye dönüşür mü bilemiyorum. bu aşamasında sanırım seni iyi bir arkadaş olarak görüyor.

öyle deme buda olmasa can sıkıntısı nasıl geçecek :)
sanki bugün iyi birşeyler görebilirsin gibi hissediyorum???. :)))
valla canım sana ne söyledim neyle ilgili fal baktım hiçbişey hatırlamıyorum deli gibi uykum geldi. istersen yarın fallaşalım . brde şöyle düşün mesela bana fal bakanların çoğu güzel şeyler söylüyorlar ama 1 senedir sap gibi yaşıyorum

Bakabilecek var mi acaba :)

Eklentiler

• IMG_20150120_160727.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20150120_160733.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20150120_160741.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20150120_160815.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 42

canım bana tarot açar mısın? sadece kartları yazman yeterli. 10 olsun lütfen.

merhaba kızlarrrr,
sahalara dönüş yapıyorum falıma bakanın falına bakarım
yalnız eklemeye devam edicem bu kadar değil sadece 10 foto alıyomuş

hemen uyumalısın o halde iyi istrahatlar canım.

canım bana tarot açar mısın? sadece kartları yazman yeterli. 10 olsun lütfen.
1 değnek 3lüsü ters
2 değnek krlı düz
3 kılıç 9lusu düz
4aşıklar düz
5 kılıç kralı düz
6 tılsım 9lusuters
7 değnek 8lisi düz
8 kule düz
9 tılsım kralı ters
10 değnek prensi ters

bunlarda devamı, falıma bakanın falına bakarım, kahve, tarot, deste ne isterseniz artık

aaaa gizzzzz nerelerdesin yaaa yoktun bayadır sen geldin ben gidiyorum yarın buralardaysan fallaşalım mı canım

kızlaarr iyi gecelerr :) şimdi bakıyorum ne güzel birbirinize karşılıklı fal bakıyorsunuz. ama fal bakmayı bilmeyen benim gibiler naapsın ( :) hayrına biri bakabilir mi bana karşılığında hiç bişey yapamam valla :) bakarsanız çookk memnun olurum şimdiden teşekkür ederiiim :)

Eklentiler

• IMG_3443.JPG
    84,4 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_3445.JPG
    89,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_3446.JPG
    64,8 KB · Görüntüleme: 78
ŞİMDİ senin falına bakıyorum bu arada müsaitsen aşk için bilgi verdim bakabilirmisin

tarotla istediğin falları açmıştım. hepsini aynı anda söylesen bakardım o an.

teşekkür ederim yorumun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…