Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
falıma bakanın falına bakıcam kızlar :)

Eklentiler

• 20150101_195828.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 62
  • 20150101_195836.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 69
  • 20150101_195846.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 59
  • 20150101_195901.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 54
  • 20150101_195908.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 61
  • 20150101_200000.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 67
  • 20150101_200023.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 65
Canım sana tarot bakayım mı. Sende bana tarot bakar mısın. Sen kartları çek ben yorumlarım.

Boğa burcuyum canım yukselenim balık tenim buğdayla beyaz arası sacim acik kahve gözüm de kahve
tamam canim bekliyorum sagol :) sen ne bakacaksin ?
canım senin bazı korkuların var.bir aldatılma kandırılma hakettiğini alamama gibi bir şey yaşamışsın sanırım. bu da senin bazı şeylerden korkmana sebep olmuş.nasıl davranacağını bilmiyorsun.canım aynı zamanda sende aldatmış olabilirmisin yada böyle düşüncelere mi kapılıyorsun.bu durum seni mutsuz ediyor.hırsın var sanki bu yüzden kendine hayatı zorlaştırıyorsun.elde ettiğinden daha fazlasını istiyorsun bak yakın zamanda bunun yanlış olduğunu anlayabilirsin. yakın zamanda düşün nişan gibi bir davete katılabilirsin.etrafındaki kişiler senin dengeli uyumlu biri olduğunu düşünüyorlar. sorduğun kişiyi unuturmusun bilmiyorum canım fakat bu kişi eskilerden biri galiba.yakın zamanda yeni bir ilişki görmedim .

Canım sana tarot bakayım mı. Sende bana tarot bakar mısın. Sen kartları çek ben yorumlarım.
olur canım kendim için çektiğim kartlar.
1 değnek 9lusu düz
2 yıldız düz
3 tılsım 3lüsü düz
4 aziz ters
5 kılıç 2lisi ters
6 tılsım şovalyesi düz
7 ay düz
8 kılıç 3lüsü ters
9 araba düz
10 kupa prensi düz
ay bu tarottan da sıkıldım başka bir fal öğrensem de doğru düzgün fal ne varki bilmiyorum

Fal bu canım tabi ki soyleyebilirsin zaman ayiriyorsun sonucta o bile yeterli

reddd bebeğim tarot falın:
canım falında bir erkeği kıskandığın fakat elin adamı olduğu içün(yane sevgilin değil) birşey yapamadığın çıktı. olsun bebişko sen yine de çok güçlü hissediyorsun kendini pes etmek yok. canım duygusal anlamda kendini mutsuz hissettiğinde bugünlerde alışveriş yapıyor yahut yemek yiyor olabilirsin. olabilir bunu bende yapıyorum bak bugün kendime yaşpasta aldım. yakın zamanda birinden bir yardım yahut beraber birşey yapmak için teklif alabilirsin bu kişi bayan yalnız sen ona güvenmeyip istemeyeceksin.canım yalnız da olsan kupalarınla mutlusun 8. kart kupa 9lusu da. neyse etrafında başarılı ve kendinle gurur duyan biri olarak biliniyorsun. gerçekleşmesini uzun zamandır beklediğin bir şey gerçekleşecek ama hemen değil daha vakti var.sen istediğin şey olduğunda şükredeceksin canım bunlar çıktı. sen şimdi kartlarını da sorarsın yazayım
1 kılıç prensi düz
2 AY DÜZ
3 kılıç8lisi düz
4 güç düz
5 kupa 3lüsü ters
6 değnek 3lüsü düz
7 imparatoriçe ters
8 kupa 9lusu düz
9 joker düz
10 ermiş düz

Geçmişte büyük yaralar almışsın. Bu yüzden şuandada kendini koruma ihtiyacı duyuyorsun. Sanırım yarana tuz basılmış. Canını yakan durumlar olmuş. Şuanda yıldız gibi parlıyorsun. Evlilik düşünen bir adamla ilişki ters gitmiş. Maddi yönden ferahlama var biraz. Gelecekte toprak grubu bir adam gelecek sana.bu adamın büyük hayallari var. Paralı biri sanki. Aşk acısı çekiyor. Zamanla geçecek bir durumu var adamın. Teselliyi sende bulmuş sanki. Bir seyehat durumu düşünüyorsun. Emin olamıyorsun. Sana su grubu baska birisinden güzel bi teklif geliyor. Daha genç biri sanırım. Bu uzun vadede gerceklesecek.
Canım sana mesaj atayım. Kartları çekip yollar mısın bana da.

Sağol tatlım. Yüreğine eline saglık. :)

CANIM BEN ÇOCUK İSTİYORUM.BANA BAKAR MISINIZ LUTFEN BU AY AŞILAMA OLACAM ..OLACAK MI OLMUYACAK MI DIYE ..LUTFENNNN

tarotcum ya da yorumcu sitesinden kart çekebilirsiniz

((kart yokkk kii ama çook merak ediorm yaaa
ben çektim sana kart reddmars canım yorumlamak istrsen
1 değnek prensi düz
2 tılsım 8lisi düz
3 büyücü ters
4 kılıç prensi düz
5 tılsım 9lusu ters
6 kupa şovalyesi ters
7 tılsım ası ters
8 tılsım 3lüsü düz
9 kılıç 5lisi düz
10 değnek kralı düz

BACIM BEN BAKAMAM KI:)SEN BAK YERİME LUTFENNN

Çocuk var mı yok mu allah bilir canım. Benim ne haddime. Sadece şunu söyleyim. Ateş grubu yani yay koç ya da aslan burcu bir bebek seni bekliyor olabilir. Sadece biraz sabret. Herşeyin başı stres. Allah gönlüne göre versin. :)

yani bu ay aşılamada şansım war mı sadece tahmınını ıstıorm.zaten Allah bılır sadece yorumnunu almak ısterım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…