Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

merhabalar rapisa iyi akşamlar :)
zor günleri 3 vakte kadar atıcaksın gibi görünüyor iş ve aşk yaşamında engelleri bir bir kaldıracaksın ve yeni biriyle tanışacaksın öyle görüyorum karizmatik uzun boylu bi bey bu ve aranız baya iyi olacak hanede hasta biri mi var bilmiyorum fakat bu insanlar iyileşecek ve çok temiz ferah uzaktan gelecek 1 haber göröyorum
hayatta belli bi kkademeden geçiyorsun ve bu basamakları çıkmanda çok büyük bir destekçin olacak
maddi anlamda da belki bi miras gibi gelebilir yani eline bi yerden para geçicek ama kaynak ne bilmiyorum :)
arkadaşlarının arasında 1 tanesi var ki melek kalpli biri hep senin duacın seni kendisi gibi görüyor senle gülüp senle ağlıyor
bu kadar görebildim canım sen de bana katina bakar mısın :)
istersen bilgileri şimdiden vereyim boşuna mesaj kalabalıklığı olmasın
ben açık buğday tenliyim eski sevgilim buğday tenli ben kumralım o ise kahverengi saçlı
burç lazım mı bilmiyorumfakat onu da yazayım :) ben başak o akrep :)

sağol canım yorumuna sağlık. ya bu fallarımda çıkan uzun boylu kişi gelsede bi rahat etsem bakıyorum canım falına

tamam canım saç ten göz rengini burcunu yaz merak ettiğin birşey varsa sor bakayım sende benim kahve falıma bakarsın
hoşlandğım biri var cnm olacak mı aramız bozuk neler olacak ne hissediyor falan burcum oğlak buğday tenli açık kumral saçlıyım gözlerim koyu ela oda aslan burcu esmer koyu kahve gözlü siyah saçlı

canım ikinizin arasında kötü sözler geçmiş bu yüzden kötü ayrılmışsınız.sizin ilişkinize karışan bir arkadaşı mı vardı sevgilinin yada evden çok karışan bir erkek vardı.erkek arkadaşın üzülmüş ama yine de sana dönmek istiyor ama nedense hep birşeyler ters gidiyor anlamsız bir şekilde bir terslik var yaşamında.sen ise iyileşmeye çalışıyorsun.hüzünlenip kendini kapatmak istemiyorsun.birde esmer bir erkek var belki onun sana bu konuda desteği olabilir. seni neşelendirebilir.sarışın yada açık kumral bir tanıdığın varmı bu esmer çocukla aralarını yapmak istediğin. bu ikisinin çok uyumlu olacağını düşünüyorsun.neyse sen inanıyorsunki eski sevgilinle tekrar barışacağınıza. senin gönlünde yatan kişi o.canım sen koyu kumral mısın siyaha yakın

yok ben açık kumralim canım ☺

hoşlandğım biri var cnm olacak mı aramız bozuk neler olacak ne hissediyor falan burcum oğlak buğday tenli açık kumral saçlıyım gözlerim koyu ela oda aslan burcu esmer koyu kahve gözlü siyah saçlı
canım geçen sana fal baktığımda yanlış hatırlamıyorsam sana başka bir erkekten bahsetmiştim bu falında da çıktı. kumral biri aynı zamanda bu çocukta o kişiyle senin aranda birşey olduğunu düşünüyor.şöyle olabilir onun bir arkadaşı mesela senden hoşlanıyr olabilir mi yani ben tam çözemedim fakat senin görüştüğün srduğun çocuunda görüştüğü bir kişi ikinizin tarafında da çıktı bu kişi.bu kişi mutsuz karamsar bir yaşantısı var.seninde kendini beğenmiş kararsız biri olduğunu düşünüyor.bence siz barışmayacaksınız.canım nasıl birisin bilmiyorum ama 2 kez fal açtım sana ikisinde de kendini beğenmiş şiddet ve baskı uygulayan biri gibi çıktın. eğer bu yönlerini aşabilirsen bu kişiyle değil ama mutlu olacaksın. hayatında güzel gelişmeler olacak.fakat biraz daha zamanı var ben 2-3 ay gibi hissettim.

teşekür ederm cnm ama onun çevresnde kumral biri yok bnmde çevremde yok başkalarına karşı şiddeti sevmem ama egom yüksektir

Canım sen bişeyler den artık yılmışsın . Birseyler den yara almışsın ve uzaklaşma isteğin var. Sanırım yanlış kişiyle karşılaştığını düşünüyorsun. Senin için doğru kişi değilmiş ve bir geri çekilme dönemi olmuş. Geçmişinde bir bitiş yok oluş olmuş.ve yeniye daha iyiye yer açılmış. Yakın gelecekte ateş grubu biriyle karşılaşabilirsin.onunla güzel bi aile kurabilirsin. Yalnız dikkat et uzak gelecek kartı uyarıyor. Tartışma kavga olabilir hayatında. Belki o kişi ile ya da bir başka biri ile.
kusura bakma falını biraz geç yorumladım. Rahatsızım zaman ayıramadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…