Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
falıma bakar mısınız

bilmiyorum erkek arkadasiniz varmi mahcup olmus biriyle bir konusmaniz olcagini görüyorum karsinizda gayet utanara duruyor basini önüne egmis
ve barisma olcagini görüyorum el ele iki insan tertemiz bir yerde birbirlerine bakiyorlar

elinde 2 secenek var biri maddi biri egitim gibi bisi ikisinden birini secmen gerekiyor yoluna devam etmen icin egitim daha agir basiyor sanki
güzel bir dönem iki insanin tertemiz duygulari kücük mutluluklar var
T harfli biriyle karsilikli konusmaniz olacak bu kisi sizden ya$ca büyük birisi
gelen kismetleriniz olacak cok güzel hepside
bir cicek alicaksiniz bir erkek ten topluca bir erkek gibi duruyor esmer

biraz karisik bir fal bu kadar görebildim:)

falıma bakar mısınız
teşekkür ederim. Yüreğine sağlık

thalix banada bakrmsn

bunlar canim

Eklentiler

• Fotoğraf-0088.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 75
  • Fotoğraf-0089.jpg
    1.022,2 KB · Görüntüleme: 76
  • Fotoğraf-0090.jpg
    934 KB · Görüntüleme: 104
  • Fotoğraf-0091.jpg
    955,2 KB · Görüntüleme: 74

fincanin dibinde mükemmel bir kartal gördüm ama kanat kismi tamamlanmamis ba$i gövdesi , ayaklari o kadar güzel sekillenmi$ki kim calisiyor ailede biliyorum ama bir ba$arisi olcak hanende her kim calisma hayatinda ise yükseli$i var ve bu büyük bir sevinc yaratacak sizin iicin

kücük kücük baliklar var kismetler geliyor az ama güzel
yanliz düsünen birisi var bir sIkInti icinde ama düzelicek bir kapi acilacak yoluna hersey degismeye basllayacak
bu gördügüm kisi bir kuzu ile konusuyor ne demek bilmiyorum ama kuzu güzel bir hayvandir

Gördüklerim bu sekilde canim cok sekil cikmamis ama cikanlarda cok ilginc hele o fincan dibin mükemmel ötesi insallah güzel olan hersey gerceklesir

thalix dun aksam intrnt gtti gremdm agzna saglik ins olur istdgm gibi hersey sende istrsen bkblirm iskmbil

Bakarsan sevinirim canim siyah sacliyim (boyali su an sari) beyaz tenliyim aslan burcuyum sevgilim yok iş konusu icin bakarsan cok iyi olur
canim genel bi fal oldu bu cnku ilişki bakimndan da cikti alacagin onemli bi is mektubu veya evrak bilmiorm cok hayrli bi sekilde sana gelick bekldn haber yakininda refah seviyeni artrcak is konusunda cok guclu patron da olblir bu kisiden alicagn onmli bi haber var is konusunda sana el uzaticak eylul ayi senin icin olumlu gcick sadece sabret veya 9 lu bi rakamda haytnda gzel bi degisiklik oluck calisiomsn bilmiorm ama calisiosan is yernden takdir grucksn veya yeni grcgn isinde statun iyi olucak istedgn parayla ilgli biseyse is basvrusu veya sınavsa bilemiorm ondan cok iyi bi haber alicaksn yani şöle solym eger basvru yaptysan veya isinle ilgli bsey varsa cok iyi hberlerin var bastada soledgm gibi genel bi fal bu yakin bi zmndada aşk var ummadigin bi teklif alicaksn bu kadar canim ama sabret gzel seyler ckti

Agzina saglik canim calişmiyorum işim yok ins soylediklerin gerceklşir is bulmak cok zor

falıma bakar mısınız
hep senı yalnız goruyorum bı ıkıncıyı ıstemıyosun bu ara
yaslı namaz kılan bı kadın var sana destekcı
cok konuskan bı adamla bı mal varlıgı hakkında fıkır alcaksın bı mal alımı soz konusu sanırım

falıma bakar mısınız

Eklentiler

• 20140920_000316.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 138
  • 20140920_131557.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 149
  • 20140920_131547.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 117
  • 20140920_131627.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 135
Rica etsem bana da bakar mısınız kızlar ?

Eklentiler

• 20140922_171607.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 118
  • 20140922_171612.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 125
  • 20140922_171618.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 117
Bugün tam fal havamdayım, karşılıklı bakmak isteyenler mesaj atsın=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…