Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
merhaba canım anca şimdi fırsat bulabildim kusura bakma lütfen :)
canım kısa kısa seyehatlerin var fakat elinle gidiceksin dikkat etmelisin birinin gözü üstünüzde bu size nazar değdiriyor bu kişi sana yakında nefretini kusabilir dikkatli ol
eşinle aranda ufak bi anlaşmazlık çıkıcak ailesel bi sorun gibi ve ailesini dinleyecek bu konu da senin canını sıkıcak gözüküyor ama önemsiz bişi arkasından güzellikler sizi bekiyor
haneden birisi de seni çekemiyor
iş konusunda sıkıntılar mı var bilmiyorum fakat hayırlı güzel seyler görülüyor :)
bu kadar görebildim canım :)

teşekkür ederim cnım ağzına sağlık :)

Falına bakanın falına bakarım :)
10575909_10202701329357134_2021958098_n.jpg 10643443_10202701328077102_2134507598_n.jpg 10647637_10202701330157154_1831520550_n.jpg 10681750_10202701327117078_462308740_n.jpg

Jado hoş geldin. Evlilik nasıl gidiyor. Hayırlı olsun tekrar.
İsmimi ayakkabının altına yazacaktın. Silindi mi acaba.
Bana iskambil açar mısın. Bende sana tarot yorumlarım. :)

hoşbuldum canım :) güzel gidiyor :)
canım fal kartlarımı elime almaya fırsat olmuyor hiç. fırsat bulduğumda gelicem fallaşmaya :)

arkadaşlar fallaşmak isteyen varsa; tarot katina melek kartları ve iskambil bakıyorum. tabi ki bana da herhangi bir fal bakılması kaydıyla :)
birazdan kahvemi içer koyarım foto :)

haydi kızlar fallaşmaya :)

Eklentiler

• IMG_20140906_222111.jpg
    IMG_20140906_222111.jpg
    443 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20140906_222138.jpg
    IMG_20140906_222138.jpg
    436,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20140906_222156.jpg
    IMG_20140906_222156.jpg
    393,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20140906_222215.jpg
    IMG_20140906_222215.jpg
    406,5 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20140906_222313.jpg
    IMG_20140906_222313.jpg
    476,8 KB · Görüntüleme: 47
Canım sen tarot kartı çek. Bende yorumlayım. İskambil falı istiyorum. Ben kumralım ,ela gözlüyüm koyukestane rengi saçlarım var . O ise esmer siyah saçlı ve kahve rengi gözlü.

para dokuzlusu
değnek yedilisi
kılıç ikilisi
kılıç şövalyesi ters
denge ters
kupa ası ters
kılıç ası
değnek kraliçesi
joker
para yedilisi ters

bakıyorum canım falına şimdi

Ben kumralım ,ela gözlüyüm koyukestane rengi saçlarım var . O ise esmer siyah saçlı ve kahve rengi gözlü.

canım karşılıklı aşk kartları çıktı. erkek gelip geçici sevdalardan hoşlanmayan biri. oldu mu tam olsun benim olsun diyor. bir ilişki varsa ya da olacaksa ciddi br ilişki olacak diyor kartlar. sen de esasında böyl bir ilişkiye karşı özlem duyuyorsun. bir yanın bırak kendini oluruna diyor diğer yanın tam emin değil. açık tenli bir kız çıkmış senin kartının yakınında. senin arkadaşın olabilir veya senin aklına takılan bir kız olabilir. bu kızla ilgili zamana bırakılmış şeyler var. bana erkeğin geçmişinde kalan biri gibi geldi.

canım karşılıklı aşk kartları çıktı. erkek gelip geçici sevdalardan hoşlanmayan biri. oldu mu tam olsun benim olsun diyor. bir ilişki varsa ya da olacaksa ciddi br ilişki olacak diyor kartlar. sen de esasında böyl bir ilişkiye karşı özlem duyuyorsun. bir yanın bırak kendini oluruna diyor diğer yanın tam emin değil. açık tenli bir kız çıkmış senin kartının yakınında. senin arkadaşın olabilir veya senin aklına takılan bir kız olabilir. bu kızla ilgili zamana bırakılmış şeyler var. bana erkeğin geçmişinde kalan biri gibi geldi.
ilginç geldi. şaşırdım doğrusu. teşekkür ederim canım. bende şimdi yorumluyorum. bilgisayarı açtım. ikinci iskambilde istiycem senden.

para dokuzlusu
değnek yedilisi
kılıç ikilisi
kılıç şövalyesi ters
denge ters
kupa ası ters
kılıç ası
değnek kraliçesi
joker
para yedilisi ters

bakıyorum canım falına şimdi
ekonomik yönden bağımsız güçlü bir kadın olarak görünüyorsun. hava grubu bir adamla ilişki ters gitmiş gibi. sanki adam biraz cesaretsiz ya da cesareti kırılmış gibi. dengeler ters dönmüş. yay burcu bir kadın olumsuz bakmış duruma. bolluk bereketli günler elinize geçmiş fakat tam olarak değerlendirememişsiniz. ateş grubu bir kadın keskin bir karar verecek. yepyeni bir başlangıç yapmak istediğin görülüyor. şuan için gelecek kartı bir süre daha beklemen gerektiğini zamanla isteklerinin olacağını söylüyor.

ilginç geldi. şaşırdım doğrusu. teşekkür ederim canım. bende şimdi yorumluyorum. bilgisayarı açtım. ikinci iskambilde istiycem senden.
ekonomik yönden bağımsız güçlü bir kadın olarak görünüyorsun. hava grubu bir adamla ilişki ters gitmiş gibi. sanki adam biraz cesaretsiz ya da cesareti kırılmış gibi. dengeler ters dönmüş. yay burcu bir kadın olumsuz bakmış duruma. bolluk bereketli günler elinize geçmiş fakat tam olarak değerlendirememişsiniz. ateş grubu bir kadın keskin bir karar verecek. yepyeni bir başlangıç yapmak istediğin görülüyor. şuan için gelecek kartı bir süre daha beklemen gerektiğini zamanla isteklerinin olacağını söylüyor.

niye ki, saçma biri miydi :) ben kartların yalancısıyım :)
son karar benimdir hehe :) ağzına sağlık canım :) bekliyorum diğerini de

haydi kızlar fallaşmaya :)

kahve falın :
canım içini çok karartmışsın. buna rağmen falına bana çok ferah geldi. eğer dilek tuttuysan gerçekleşecek. kısa kısa açık yolların var.sanki kalabalık bir ortama giriyorsun. bir yoğunluk var. aslan gibi bir adam yada kadın çıkmış. tam belirgin değil. sanki aslan burcu birisi bu kişi. birisinin üzerinde baskı kurmaya çalışıyor.
başka bir adam da kucağına büyük bir şey almış getiriyor. arkasından da iki kişi ona doğru bakıyor.
tabağında kocaman bir deniz atı çıkmış. sanki denizden gelecek bir kısmet gibi. ya da denize yakın bir yerde oturuyor olabilirsin.

iskambil falı için :

Ben kumralım ,ela gözlüyüm koyukestane rengi saçlarım var . o ise siyah saçlı, beyaz tenli, kahve rengi gözlü.

X