Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tamam canim olur. Unutmusum ben onu
Tamam canim olur. Unutmusum ben onu
canım ben kahve içmedim tarot çektim kendime yorumlarmısın
1 kupa prensi ters
2 değnek 9lusu düz
3 kılıç ası düz
4 değnek kraliçesi ters
5 tılsım 5lisi ters
6 güneş düz
7 kılıç 3lüsü düz
8 tılsım 4lüsü ters
9 kılıç7lisi düz
10 kupa 5lisi ters

1 kupa prensi ters
2 değnek 9lusu düz
3 kılıç ası düz
4 değnek kraliçesi ters
5 tılsım 5lisi ters
6 güneş düz
7 kılıç 3lüsü düz
8 tılsım 4lüsü ters
9 kılıç7lisi düz
10 kupa 5lisi ters
Canım senin Burcun neydi. Ateş grubu musun sen

huhuhuh....kızlar benim tarot falıma bakabilecek varmı.....bende nacizane kahve falına bakarım...

1 kupa prensi ters
2 değnek 9lusu düz
3 kılıç ası düz
4 değnek kraliçesi ters
5 tılsım 5lisi ters
6 güneş düz
7 kılıç 3lüsü düz
8 tılsım 4lüsü ters
9 kılıç7lisi düz
10 kupa 5lisi ters
Canım hayatinda küçük firsatlar var. Fakat geçmişte yaralar aldığın için daha temkinli yaklaşıyorsun ve kendini savunmaya alıyorsun. Bu durum fırsatları kacirmana neden oluyor.bir konuyla ilgili karar aşamasındasın. Ateş grubu bir kadın maddi yönden kendini iyi hissetmiyor.bu durum zamanla düzelecek. Ve yakın zamanda ateş grubu biriyle birliktelik gözüküyor. Şuanda belki bir ayrılık yada aşk acısı olabilir fakat o sana gelecek. Bir hayal kırıklığı görünüyor uzun vadede ama bu durum geçici hersey zamanla daha iyi olacak. Sen fırsatları degerlendireceksin

Canım hayatinda küçük firsatlar var. Fakat geçmişte yaralar aldığın için daha temkinli yaklaşıyorsun ve kendini savunmaya alıyorsun. Bu durum fırsatları kacirmana neden oluyor.bir konuyla ilgili karar aşamasındasın. Ateş grubu bir kadın maddi yönden kendini iyi hissetmiyor.bu durum zamanla düzelecek. Ve yakın zamanda ateş grubu biriyle birliktelik gözüküyor. Şuanda belki bir ayrılık yada aşk acısı olabilir fakat o sana gelecek. Bir hayal kırıklığı görünüyor uzun vadede ama bu durum geçici hersey zamanla daha iyi olacak. Sen fırsatları degerlendireceksin
sağol canım yorumuna sağlık.ateş grubu prens çıkıyor hep falalrda.
canım ben katinabakmak istemiyorum burcunu yaz başka biriyle ilişki durumunu sormuştun galiba onunkini de yaz bakayım sana

Ben boğa o ise koç burcu
ayy canım alakasız belki komik gelecek ama bu katinayla tarot un kavgasından bıktım. internette katinayla ilgili kehanetler bilmemneler okuyorumda .bu katinanın sırrı varmışta bu tarotçular çalmak istemişlerde çalamamışlarda sonradan bu tarot u uydurmuşlarmış. bilmemne ne işler ya bazen bu saçmalıklarla uğraştığım için kendime çok kızıyorum.
çok uykum geldi falına yarın bakayım olur mu.
kartları yazayım sana yorumlayamadım ben. 9 kartlık ilişki açılımı yaptım

onun düşünceleri
1-tılsım premsi
2 kupa ası ters
3 kupa prensi
senin düşüncelerin
4 kupa 9lusu ters
5 dünya düz
6 kılıç 2lisi ters

onun yapacağı şey
7. kupa 6lısı düz

senin yapacağın şey
8. kupa 5lisi düz

sonuç artı
9. kılıç prensi ters.

canım bence siz bir ilişkiye başlasanız bile gitmeyecek sen mutsuz olacaksın.daha sonra başka biriyle deneyeceksin kılıç prensi olabilir.

banada bakan olurmuu

Eklentiler

• Fotoğraf0241.jpg
    Fotoğraf0241.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 123
  • Fotoğraf0242.jpg
    Fotoğraf0242.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 72
  • Fotoğraf0243.jpg
    Fotoğraf0243.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 43
  • Fotoğraf0244.jpg
    Fotoğraf0244.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 55
  • Fotoğraf0245.jpg
    Fotoğraf0245.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 75
banada bakan olurmuu
canım senin kalbin temiz gerçekten istediğin bir dileğin var bir bebek çıkmış burda sanırım bir bekleme sürecindesin bazı yerlerden haberler gelecek hanene ay doğacak bir mutluluk gözüküyor eğer doğru görüyorsam fotoyu net göremedim ancak bir erkek bebek gördüğümü düşünüyorum destek bekliyorsun ve etrafındakiler sana yardımcı olmaya çalışacak istersen daha sonra tarotta bakayım

canım senin kalbin temiz gerçekten istediğin bir dileğin var bir bebek çıkmış burda sanırım bir bekleme sürecindesin bazı yerlerden haberler gelecek hanene ay doğacak bir mutluluk gözüküyor eğer doğru görüyorsam fotoyu net göremedim ancak bir erkek bebek gördüğümü düşünüyorum destek bekliyorsun ve etrafındakiler sana yardımcı olmaya çalışacak istersen daha sonra tarotta bakayım
eşimin falı bu 1 yıldır bebek istiyoruz ve orda kocaman bi bebek görünce çok şaşırdım erkek bebekmiymiş o

acaba benim de falıma bakabilir misinizzzz :)) çok teşekkür ederim şimdidennn :KK68::KK3::KK69:

Eklentiler

• IMG_20140820_112145.jpg
    IMG_20140820_112145.jpg
    631,2 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20140820_112159.jpg
    IMG_20140820_112159.jpg
    618,6 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20140820_112218.jpg
    IMG_20140820_112218.jpg
    592,9 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20140820_112250.jpg
    IMG_20140820_112250.jpg
    548,5 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20140820_112515.jpg
    IMG_20140820_112515.jpg
    737,3 KB · Görüntüleme: 49

Ben de rica etsem bakabilir misiniz :oops:

X