Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
rapisa ya barisma gordun mu falda
canım bak emin değilim ama sizde biriniz barışmak için adım atıp işte oluyor diye sevinirken barışmayıp biraz sıkıntılar çektikten sonra barışabilirsiniz. yine de kararsız kaldım yani bence sanki senin birşeyler yapman gerekiyor.belki önce bir adım atıp tepkisine göre kendini geri çekip sinirinin geçmesini beklemen gerekebilir.tabi sen daha iyi bilirsin

bakym canim unutulmuo demi kiz hemn valla sende bnm gibisin:)
amaaaan ne bileyim bir an unutuy gibi oluyorum sonra bakıyorum aslında unutmamışım. normal bence o odunun hayatına benden sonra kaç kız girmiştir Allah bilir ben birilerini unutmak için başkalarını kullanmıyorum .

amaaaan ne bileyim bir an unutuy gibi oluyorum sonra bakıyorum aslında unutmamışım. normal bence o odunun hayatına benden sonra kaç kız girmiştir Allah bilir ben birilerini unutmak için başkalarını kullanmıyorum .
bitanm barisma gorunmedi:KK43:olsa bile cok uzun vadede gorunuo ama bn sana sunu solym bu actgm niyet fali dger falda sana yakin bi zmnda evlilik resmiyet gorundu yani bununla olmck gibi kiz ole grunuo

bitanm barisma gorunmedi:KK43:olsa bile cok uzun vadede gorunuo ama bn sana sunu solym bu actgm niyet fali dger falda sana yakin bi zmnda evlilik resmiyet gorundu yani bununla olmck gibi kiz ole grunuo
kız yakın zamanda yıldıırım nikahı mı olacak kimse yokta. nasıl biri olduğu çıktı mı falda

merhaba falıma bakanın falına bakarm.. resımler ektedir. IMAG3205.jpg IMAG3206.jpg IMAG3207.jpg IMAG3208.jpg
IMAG3205.jpg
IMAG3206.jpg
IMAG3207.jpg
IMAG3208.jpg
IMAG3209.jpg
IMAG3210.jpg

Eklentiler

• IMAG3211.jpg
    IMAG3211.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMAG3212.jpg
    IMAG3212.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 41
  • IMAG3213.jpg
    IMAG3213.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 54
  • IMAG3214.jpg
    IMAG3214.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 48
bu kartlara benimle ilgili hiçbir zaman olumlu açılmıyor neden ne tarot ne de katina :KK43:

neyse senin falın

yeni bir aşk geliyor hayatına eğer aklında birisi varsa o kişi gelecek yoksa yeni birisi olacak seni çok etkileyecek ve seni çok heyecanlandıracak birisi olacak.Bu kişi su grubu bir burçtan olabilir Ya da su grubu burçtan özellik taşıyabilir ve 3 lü vakitte çıkacak karşına bu aşk Canım etrafında koyu saçlı kötü niyetli bir kadın var bu kişi sinsi birisi kendisini hiç belli etmiyor bu kişi ya işyerinden,ya hoşalndığın biri varsa ondan hoşlanan Ya da onun hayatındaki kişi olabiir kim olduğunu tam bilmiyorum ama dikkat etmelisin bu kadına koyu saçlı,ciddi görünen,boyu da belki kısa olabilir bu kadının.Canım bu aralar işyerinde bazı zorluklar yaşıyor olabilirsin.Sağlıkla ilgili biryerlerinde ağrı olabilir vücudunun belki bel,bacak,diz,ayak,karın,mide olabilir.Ayrıca kendini yorgun,mutsuz,depresif,stresli,üzgün hissedebilirsin.Canım sen 20li vakitte bir organizasyona katılabilir ve orada birileri tarafından farkedilebilirsin ve sana belki yeni bir iş teklifi,belki yeni bir arkadaşlık başlayabilir Ya da orada bir arkadaşınla karşılaşabilirsin.1 ay içinde veya yeni ayda sana iş konsunda yardımcı olacak birileriyle tanışabilir veya irtibata geçebilirsin.Aşk konusunda çekiciliğin üstünde başta birisi sana yakın davranacak sonra senden biraz uzaklaşacak gibi olacak ama ardından tekrar yakınlaşmak istiycek aslında en başından senden hoşlanan biri ama biraz çekingen davranabilir aşk konsunda.Canım bu ay yani ağustosta veya 8li vakitte eğer aşık değilsen aşık olacaksın bu kişi belkide hayatının aşkı olabilir Bu kişi Cömert, romantik, sevgi dolu, açık kahverengi saçlıya da sarışın olabilir.Yanlız aşk ve iş konusunda başlangıçlar Ya da mutluluklar yaşadıktan sonra biraz durgunluk veya gecikme olabilir istediğin kadaar öabuk ilerlemeler,gelişmeler Ya da başlanan şeylerin devamı hemen olmayabilir.Bu geciklemelr belki seni kıskanan,çekemeyen insanlar yüzünden olabilir.İşle ilgili belki orada zaman kaybı yaşadığını düşünebilirrsin,işinden ayrılmak isteyebilirsin,iş değiştirmek isteyebilir ama buna cesaret edemeyebilirsin.Ayrıca dolaşım sisteminde özelliklede bacak damarlarında sorun olamamsı için yürüyüş yapmalısın yoksa kalıcı bir hastalığın olabilir

beyazım tarot açtım sana o_O
canım sen bana işle ilgili sordun ama bence senin asıl istediğin şey mutlu bir yuva kurmak.seni düşündüren genç bir erkek çıktı falında ama bu kişi sanırım hayatında olmayacak yani sen onu düşünüyorsun.birde bu çocukla ilişkili olgun bir kadın var annesi olabilir mi onu destekleyen biri.yani sırt sırta vermişler .sen hisleri kuvvetli birisin fakat kendi kendine birşeyler yorumlamakta zorlanıyorsun.güçlü birisin.işinle ilgili olumlu gelişmeler olmuş yada olacak.yakında eve yada bir yere kapanabilirsin.kendinle başbaşa kalıp geleceğinle ilgili düşüneceksin.etrafında senin iyiliğini istemeyen sana zarar vermek isteyen olgun bir erkek var onu fardekeceksin.canım ilerde işle ilgili çıkan sonuç tam senin istediğin gibi olmayıp risk almak zorunda kalabilirsin.karar vermekte zrluk çekebilirsin fakat hızlı karar vermen gereken bir durum olabilir.biraz gerginlik ve zorluklar yaşasanda sonunda güvenli huzurlu bir iş ortamın olacak.canım iş memurluk olmayabilir yani bu sorun için ayrıca kartlara sorduğumda olumsuz kartlar çıktı "bu sene memur olacakmısın" diye sordum. kartlara " beyazaşığı bu sene işe girebilecek m" diye sordum senin için. ewt bence gireceksin fakat belki bu iş memurluk olmayacak yada memur olsanda istediğin gibi bir iş olmayabiilir fakat ben memur olmayıp yine de severek yapacağın bir işte çalışacağını düşündüm canım

Giizzz, forumun yeni halinden dolayı bugün özel mesaj göndermeyi beceremedim bi türlü bir ara baktım site güncelleniyor yazıyordu tam düzeldi dedim bu sefer mesaj gönderemedim sana yeni haline alışamadım daha

Gizcim 1 ay içinde işle ilgii güzel şeyler yaşıycaksın ve işinde devam edeceksin,başarılı olcaksın ama bu da sana bağlı biraz çğnkü daha fazla çalışman daha fazka başarılı olman gerek.İş arkadaşlarının,üstlerinin,denetçilerin fikirlerini değiştirmek için bazı kurnazlıklara başvuracaksın belkide işyerinde kalabilmek için ya da kendini sevdirebilek için.Bir kadın var senin üstün olabilir bu kişi ve bu kişinin takdirini kazanabilrisin ya da onun yaprıklarını taklit edip işte başarılı olabilirsin ya da bu kadın sana haksızlık yapabilir 7li vakitte problem çıkartabilir bu kişi sana bu kadın ciiddi, akıllı ve etkili biri ayrıca. koyu saçlı kadın .Canım işle ilgili tekraar eğitim alabilirsin,yeniden çıraklık yapabilirsin veya ileri eğitim alabilirsin işle ilgili veyakariyerde ilerleme olabilir.İşinde çalışkansın aam bu çalışmalarının çabalarını almadığını düşünebilir ve işten ayrılmayı düşünebilirsin 10lu vakitte seni çok zorluycaka sabrını taşıracak olaylar yaşayablirsin.Bu aralar işyerinde hata yapmamaya çalışmalısın çünkü senin ayağını kaydırmak isteyenler fırsat kolluyor ayrıca üstlerinde bu aralar çok hassas olduğu için hiçbir ahatayı kabul etmezler eğer hata yaparsan korktuğun başına gelebilir yani iştsiz kalmak.
Sana işinde ilerlemek üst seviyeye geçmek imkansız geliyor ama olacak eğer şaşırtıcı ,yaratıcı ve başarılı fikirler bulursan o zaman kendini kanıtlayacaksın ve işinde ilerleyeceksin kasım ayında ama burda her şey sende bitiyor canım.
Canım eğer hata yapmaz ve kendini kanıtlarsan işinde devem edecek ve bir üste geçeceksin şu anki konumdan

bu kartlara benimle ilgili hiçbir zaman olumlu açılmıyor neden ne tarot ne de katina :KK43:

neyse senin falın

yeni bir aşk geliyor hayatına eğer aklında birisi varsa o kişi gelecek yoksa yeni birisi olacak seni çok etkileyecek ve seni çok heyecanlandıracak birisi olacak.Bu kişi su grubu bir burçtan olabilir Ya da su grubu burçtan özellik taşıyabilir ve 3 lü vakitte çıkacak karşına bu aşk Canım etrafında koyu saçlı kötü niyetli bir kadın var bu kişi sinsi birisi kendisini hiç belli etmiyor bu kişi ya işyerinden,ya hoşalndığın biri varsa ondan hoşlanan Ya da onun hayatındaki kişi olabiir kim olduğunu tam bilmiyorum ama dikkat etmelisin bu kadına koyu saçlı,ciddi görünen,boyu da belki kısa olabilir bu kadının.Canım bu aralar işyerinde bazı zorluklar yaşıyor olabilirsin.Sağlıkla ilgili biryerlerinde ağrı olabilir vücudunun belki bel,bacak,diz,ayak,karın,mide olabilir.Ayrıca kendini yorgun,mutsuz,depresif,stresli,üzgün hissedebilirsin.Canım sen 20li vakitte bir organizasyona katılabilir ve orada birileri tarafından farkedilebilirsin ve sana belki yeni bir iş teklifi,belki yeni bir arkadaşlık başlayabilir Ya da orada bir arkadaşınla karşılaşabilirsin.1 ay içinde veya yeni ayda sana iş konsunda yardımcı olacak birileriyle tanışabilir veya irtibata geçebilirsin.Aşk konusunda çekiciliğin üstünde başta birisi sana yakın davranacak sonra senden biraz uzaklaşacak gibi olacak ama ardından tekrar yakınlaşmak istiycek aslında en başından senden hoşlanan biri ama biraz çekingen davranabilir aşk konsunda.Canım bu ay yani ağustosta veya 8li vakitte eğer aşık değilsen aşık olacaksın bu kişi belkide hayatının aşkı olabilir Bu kişi Cömert, romantik, sevgi dolu, açık kahverengi saçlıya da sarışın olabilir.Yanlız aşk ve iş konusunda başlangıçlar Ya da mutluluklar yaşadıktan sonra biraz durgunluk veya gecikme olabilir istediğin kadaar öabuk ilerlemeler,gelişmeler Ya da başlanan şeylerin devamı hemen olmayabilir.Bu geciklemelr belki seni kıskanan,çekemeyen insanlar yüzünden olabilir.İşle ilgili belki orada zaman kaybı yaşadığını düşünebilirrsin,işinden ayrılmak isteyebilirsin,iş değiştirmek isteyebilir ama buna cesaret edemeyebilirsin.Ayrıca dolaşım sisteminde özelliklede bacak damarlarında sorun olamamsı için yürüyüş yapmalısın yoksa kalıcı bir hastalığın olabilir
bnada bakabilirmisn:KK43:bnde sana bakarm iskmbil fali

X