Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
tolin ben senın falına bakmıştım benım kahve falıma sende bakarmısın?

kızlar cok kotu bır aksamdayım ayrıca dualarınızıda eksık etmeyın lütfen.

canım valla ozellıkle ılk yukledıgınde baktım bakıyım dıye cunku sen benı kırmamıstın ama o kadar uzaktan cekmışsınkı goremedım sozum sozdur yarın yenısını yuklersen yakından cekersen gercekten bakarım:KK34:

Bakarim ama ancak yarin olur bu araslar hem zxihinsel cok yoruldum dfinlkenemedfim henuz bana sac ten rengin konuyu yaz eger asksa konu onunda ozelliklerini yaz yarin bakip yaziyim

Saçım omuzlarimda koyu kumral renkte, tenim de kumral, konu ask, sevgilim sarışın, sevgilimle sorunlarımız var tartistik bi suredir aramiz bozuk onlar çözülecek mi beni hala seviyo mu bunları öğrenmek istiyorum. Simdi iciyim ozelden mesaj atiyim ben sana yarin bakarsın o zaman :)

canım valla ozellıkle ılk yukledıgınde baktım bakıyım dıye cunku sen benı kırmamıstın ama o kadar uzaktan cekmışsınkı goremedım sozum sozdur yarın yenısını yuklersen yakından cekersen gercekten bakarım:KK34:

Tamam canım simdi iciyorum isin yoksa eğer simdi bakar misin?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamamdır yarın ıcıp yukleyecegım bu akşam galıba oyle olmuş bende smdı oyle gıbı hıssettım.
sımdıden cok teşekkür ederim.

Yanlış yazıyı alintilamisim ya yine kaymış yorum :)

$1404768792411.jpg $1404768843918.jpg $1404768864456.jpg $1404768875288.jpg $1404768886377.jpg $1404768908531.jpg $1404768919799.jpg $1404768931667.jpg $1404768943456.jpg $1404768956153.jpg $1404768967627.jpg $1404768981214.jpg $1404768992393.jpg

iyi geceler kizlar falima bakanin falina bakarim
ask icin kapattim

Ask için kapattim falimi. Bakarsanız çok mutlu olurum

Eklentiler

• $1404769878135.jpg
    $1404769878135.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 28
  • $1404769889056.jpg
    $1404769889056.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 41
  • $1404769899329.jpg
    $1404769899329.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 57
  • $1404769909919.jpg
    $1404769909919.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 51
  • $1404769921217.jpg
    $1404769921217.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 32
  • $1404769934902.jpg
    $1404769934902.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 38
  • $1404769946551.jpg
    $1404769946551.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $1404769959169.jpg
    $1404769959169.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $1404769969385.jpg
    $1404769969385.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 41
  • $1404769980382.jpg
    $1404769980382.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 49
  • $1404769992722.jpg
    $1404769992722.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 36

burada 27 yaşlarında bi erkek görüyorum, kirli sakallı ve saçları 3numara falan, kalipli biri, sağ eli pantolonunun cebinde geziyo genelde, ustune siyah düz kıyafetler giymeyi seviyor, adindaki harfi tam olarak cozemedim birsuru harf cikmis ama sanki adinda r harfi var, sanırım sevdiğin kişi suan cikiyo musunuz bilmiyroum ama eger cikiyosaniz sen onun yüzünden aglayabilirsin, çünkü çocuk çok rahat biri bu kadar rahat olması seni uzuyo, karizmatik ayrıca etrafındaki kızlar da sorun oluyor, ama çocuk o kızlara bakmıyor için rahat olsun. ne kadar rahat görünse de sana değer veren biri ama biraz sert mizacli, senin için hayırlı gibi geldi bana, bu ara biraz sıkıntı yaşayabilir kafası çok dagilacak sinirli olacak biraz. bir sürü yolun var ama birine gidebileceksin sadece, gitmen de biraz zamanını alacak iki hafta kadar.eskilerden biri sana mesaj atabilir, gur dalgalı saçlı bi çocuk. bi de bu yakınlarda işaret bi rüya gorebilirsin yasli bi büyüğün ruyana görebilir ve etkileyebilir bu ruya seni, gerçekleşme ihtimali büyük bu ruyanin. bi resme bakıp bakıp ağlayan bi erkek var ama kim olduğunu Çözemedim tam olarak. sen haberini alabilirsin bu kişinin. kabarık bi gelinlik içinde gördüm seni ayakkabının sevdiğin kişi giydiriyor. inşallah hayırlı biriyle evleneceksin. birine birşey vermissin ve onu alman gerekebilir, verdiğin kişinin kalbi kırılabilir sen onu isteyince. sıkıntıların geçecek gözyaşlarına merak etme. bu kadar gördüm canım umarım bilebilmisimdir. bu aralar pek bi koreldi yetenegim :)

Ask için kapattim falimi. Bakarsanız çok mutlu olurum

canım sen biraz girdiğin ortamda dikkat çeken ve begenilen birisisin sende bunun farkındasın. yalnız zaman zaman canını sıkan laflar duymaya başlamışsıın etraftan ama şöyle de bir durum var bu laflar senin canını sıksa da senin kötülüğün için söylenen seyler değil gbi çıkmış burda. yani tepki göstermeden önce bi kulak ardı etmesen daha iyi olacak gbi. bir kalp kırgınlıpın var senin ardından da sen bu kişiye baya laf söylüyorsun ağır konusmuşsun sanırım karsındaki insanı üzmüşsün biraz. sevgilin varsa bu o olabilir.tartısma görsem de sonu ayrılık değil ama bi süre çalkantılı gidecek. 2 yolun var temz ve ferah yollar. hane içinde de artık bir ferahlama söz konusu. devlet kapısı gbi bir yerden beklediğiniz bir haber varsa ya da resmi bir yerden bu habergelecek ve hem siz hemde ailenz sevinecek bu habere. yasadıgın sıkıntılar sebebiyle bazı işlerinde aksaklıklar yaratıyorsun kendince bunlarda birikip sana ayak bagı oluyor. sen işlerini aksatmamaya bak canım hersey düzeleceğe benziyor Allahın izniyle.

canım sen biraz girdiğin ortamda dikkat çeken ve begenilen birisisin sende bunun farkındasın. yalnız zaman zaman canını sıkan laflar duymaya başlamışsıın etraftan ama şöyle de bir durum var bu laflar senin canını sıksa da senin kötülüğün için söylenen seyler değil gbi çıkmış burda. yani tepki göstermeden önce bi kulak ardı etmesen daha iyi olacak gbi. bir kalp kırgınlıpın var senin ardından da sen bu kişiye baya laf söylüyorsun ağır konusmuşsun sanırım karsındaki insanı üzmüşsün biraz. sevgilin varsa bu o olabilir.tartısma görsem de sonu ayrılık değil ama bi süre çalkantılı gidecek. 2 yolun var temz ve ferah yollar. hane içinde de artık bir ferahlama söz konusu. devlet kapısı gbi bir yerden beklediğiniz bir haber varsa ya da resmi bir yerden bu habergelecek ve hem siz hemde ailenz sevinecek bu habere. yasadıgın sıkıntılar sebebiyle bazı işlerinde aksaklıklar yaratıyorsun kendince bunlarda birikip sana ayak bagı oluyor. sen işlerini aksatmamaya bak canım hersey düzeleceğe benziyor Allahın izniyle.

Sağol canım söylediklerinin aynısını yaşıyorum gerçekten ve çok doğru şeyler söyledin inşallah sıkıntıları aydınlanır canim içim biraz da olsa rahatladı her ne kadar fala inanma deseler de insan biraz moralini topluyor iste :)

Sağol canım söylediklerinin aynısını yaşıyorum gerçekten ve çok doğru şeyler söyledin inşallah sıkıntıları aydınlanır canim içim biraz da olsa rahatladı her ne kadar fala inanma deseler de insan biraz moralini topluyor iste :)

umarım iyiliklerini de yasarsın bebeğim üzme kendini. hersey olacağına varıyor nasılsa ki bunu sana bnm gbi bahtsz biri söylüyor düşün :KK1:

bana da bakar mısınız ki acaba :KK17: :KK16:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404776366.223586.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404776379.440316.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404776393.257330.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404776405.977571.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404776419.092032.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404776433.878403.jpg
Bana da bakar misiniz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ay benim buradan neden haberim olmamış :)
kızlar ben bakmayı bilmiyorum , bilmeyene de bakan var mı acaba :)

burada 27 yaşlarında bi erkek görüyorum, kirli sakallı ve saçları 3numara falan, kalipli biri, sağ eli pantolonunun cebinde geziyo genelde, ustune siyah düz kıyafetler giymeyi seviyor, adindaki harfi tam olarak cozemedim birsuru harf cikmis ama sanki adinda r harfi var, sanırım sevdiğin kişi suan cikiyo musunuz bilmiyroum ama eger cikiyosaniz sen onun yüzünden aglayabilirsin, çünkü çocuk çok rahat biri bu kadar rahat olması seni uzuyo, karizmatik ayrıca etrafındaki kızlar da sorun oluyor, ama çocuk o kızlara bakmıyor için rahat olsun. ne kadar rahat görünse de sana değer veren biri ama biraz sert mizacli, senin için hayırlı gibi geldi bana, bu ara biraz sıkıntı yaşayabilir kafası çok dagilacak sinirli olacak biraz. bir sürü yolun var ama birine gidebileceksin sadece, gitmen de biraz zamanını alacak iki hafta kadar.eskilerden biri sana mesaj atabilir, gur dalgalı saçlı bi çocuk. bi de bu yakınlarda işaret bi rüya gorebilirsin yasli bi büyüğün ruyana görebilir ve etkileyebilir bu ruya seni, gerçekleşme ihtimali büyük bu ruyanin. bi resme bakıp bakıp ağlayan bi erkek var ama kim olduğunu Çözemedim tam olarak. sen haberini alabilirsin bu kişinin. kabarık bi gelinlik içinde gördüm seni ayakkabının sevdiğin kişi giydiriyor. inşallah hayırlı biriyle evleneceksin. birine birşey vermissin ve onu alman gerekebilir, verdiğin kişinin kalbi kırılabilir sen onu isteyince. sıkıntıların geçecek gözyaşlarına merak etme. bu kadar gördüm canım umarım bilebilmisimdir. bu aralar pek bi koreldi yetenegim :)

tatlim tesekur ederim yuregine saglik manitm yok ama tarif ettign kisoyle konusmalarimz oluyo ara ara olup olmuycagini bilmihfm
dun cok yorgmdm bu aksama dogru bakarm faliniza
birde ruyalarim cikar benm genelde bakalm ne gorcem

tatlim tesekur ederim yuregine saglik manitm yok ama tarif ettign kisoyle konusmalarimz oluyo ara ara olup olmuycagini bilmihfm
dun cok yorgmdm bu aksama dogru bakarm faliniza
birde ruyalarim cikar benm genelde bakalm ne gorcem

Tamam canım bir önceki sayfada var fotograflar :)

çok kısa bir zamanda sevindirici bir habern var canım öncelikle ilk onu gördm onu söyliyim. eline parça parça paralar gececek bunlar senin elini çok rahatlatacak. su sıralarda özellikle de bir konuda kendini çok mu sıkıyorsun sen bana mı öyle geldi? içni kemiren birşey var sanki kendi kendini yiyor gibisin. ama üstesnden gelinebilecek birşey bu. senin çabalamandan ziyade zamanla olacak birşey gbi. çok fazla koşuşturman var senin bir orda bir burdasn sanki. ayy bu sefer cok birşey göremedm ben ya :/

X