Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canim cok sagol, sanki direk beni anlatmissin malesef oyle durum icindeyim insallah bu yol tahmin ettigim sey icin degildir :-(

canım bu 5 dk şeysini beklemeyim die burdan yazıyorum,
daha msj kalabalığı var :)
işim olsa iyi olur bakalım salı günki görüşme nasıl geçicek
bebeğim seninkinin hayatında, arkadaşça görüştüğü biri var sanırsam seninkinin, ama 2 şey arasında kalmış bu hep kararsız çıkıyor
sağlık sebeplerinden dolayı değil bence, istemeden beklemediğin bi anda çıkıcak bişey ama böyle seni yıkıcak üzücek değil tecrübeleniceksin gittikten sonra bişeyi
dersleri de ihmal etme tatlım
canım bir araya gelmenizi sorduğumda sizin yine konuşmanız görüşmeniz var yakın bi zaman içersinde görüşme güzel olsada sonu verimsiz gözüküyor unutamıyosun bunu, çocuğun haraketleri git gel akıllı derler ya o misal kulağından tutup getircem akıllı uslu ol diycem buna artık :KK20::KK20:

:KK54::KK54:

canım etrafında çok hayırsız biri var bu kişi senin dostunum diye yanında olan birisi ama arkandan da baskalarına karsı lafını çok yapıyor dikkatli ol derim. aklında netleştiremediğin bir konu ama sürekli dönü dolaşıp aynı karara varıyorsun ve yine emin olamayıp fikrini değiştiriyorsun ama vardıgın sonuc hep aynı. benm sana tavsiyem aklını her ne ile bu kadar mesgul ediyorsan kendine ve o istediğin şeye biraz daha zaman vermen çünkü sen ne kadar istesen de hemen olacak birşey değil bu biraz beklemen gerekeck. çok güzl haberlern var sana gelicek ve seni mutlu edicek. sen çalışıyor musun bilmiyorum ama hane içerisnde birinin işle ilgili güzl gelişmeleri olacak ve bu gelişmeler kndini daha iyi hissetmesni sağlıcak. ayrıca hane içerisinde hem maddi hem de manevi anlamda çok çok rahatlama yaşanacak bu işteki gelişmeler sayesinde

tatlım ancak bakabildim kusura bakma.. Sen bebek istiyordun sanırım tedavi mi görüyorsun tedavi için elinden para çıkacak gibi de yüklü miktarda bebek şeklini almış para. Aslında için çok temiz mutlu bir evliliğin var fakat sen kendi canını sıkıyorsun gibi geldi bana. kısa boylu etek giyen uzun saçlı bir kadın gelecek ailenize ama fesatlığına.. kayınvaliden olabilir sürekli ailenizi gözetliyor sanki harcamalarınız onun gözüne batıyor gibi geldi bana. Ailen de yüzük haberi var ama çok güzel ve senin ilk bebeğin erkek olacak içime öyle doğdu hiç kendini sıkma herşey yoluna girecek çok güzel bir fal canım iyi geceler:KK1:

Canlarim falima bakarsanız çok mutlu olurum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tatlım senin falında pek bir şey yok sadece laf var insanların düşüncesini çok mu önemsiyorsun önemsediğini düşündükçe insanlar üstüne gelmeye devam edecektir çok temiz bir yolun var. Ailenizin içi sıkıntılı bir dertleri var sanırım ailenin ama onları rahatlatacak bir miktar para geçecek ellerine kısmetleri var ve ailenize dışarıdan misafir gelecek. Kendinizi sıkmayın insanlar her zaman konuşur iyi geceler

Sizin falınıza ne zaman baksam tuhaf şeyler hissediyordum ve bu kez bariz bir şeyler gördüm siz bir kadının çok fena düşmanlığını kazanmışsınız ve tencere kaynıyor genelde ben bunu hiç iyiye yormam umarım ne demek istediiğimi anlamışsınızdır. İkinciye söylüyorum size kendinizi okutun ve sizin bir erkekle yakınlaşmanız olmuş aranızda bir problem yok ama ayrı düşmüşsünüz gibi ama bu durumu çözmediğiniz sürece sürekli aksiliklerle karşılaşırsınız uyarmak istedim iyi geceler

tatlım senin falında pek bir şey yok sadece laf var insanların düşüncesini çok mu önemsiyorsun önemsediğini düşündükçe insanlar üstüne gelmeye devam edecektir çok temiz bir yolun var. Ailenizin içi sıkıntılı bir dertleri var sanırım ailenin ama onları rahatlatacak bir miktar para geçecek ellerine kısmetleri var ve ailenize dışarıdan misafir gelecek. Kendinizi sıkmayın insanlar her zaman konuşur iyi geceler

Çok sağol canım :-*
benim falimin goruntusu fincanda hep bu tarz çıkıyor biraz karisik o yüzden sadece bi kere fal baktirabilmistim o da fincanı açmadan bakmisti :)

Çok sağol canım :-*
benim falimin goruntusu fincanda hep bu tarz çıkıyor biraz karisik o yüzden sadece bi kere fal baktirabilmistim o da fincanı açmadan bakmisti :)

Kahvenizii sulu bırakıyorsanız ondanda olabilir canım :KK1: ay bende bir türlü yükleyemedim yeni falımı hata veriyor

Selam kızlar ben geldiim :) falıma bakanların fallarına bakarıım :KK16:

$10436175_10202258253080504_2410073633697532621_n.jpg $10456011_10202258251400462_9060906239982463077_n.jpg $IMG-20140621-WA0000.jpg $IMG-20140621-WA0007.jpg $IMG-20140621-WA0008.jpg

selam canım bende geldiim:))
sıkıntıların kalmamış gibi ufak tefek kuruntular ama çevrende çok olay sorun var seni sıkan.
aileye uzaktan gıptayla bakan bir erkek var. akrabanızdır belki bilmiyorum
aile sorunsuz çıkmış ama hamile biri görünüyo o biraz sıkıntıda
üstüne üstüne gelen bir olay var yada olucak.bu olayın ucu uzun ama geçmişe dayanıyo sen baş etmeye çalışıcaksın biraz zaman alıcak ama düzelicek birşey gibi.
uzun saçlı kısa boylu hafif toplu bir bayan zafer kazanmış sanki üstüne basıp geçmiş egosu tavan sen bu duruma üzülüceksin biraz.
alnı biraz açık büyük derler ya öyle bir bayan seni izliyo hep.takipte gibi.
sanki 3 arkadşınla çok yakınsın sen.
bu kısa boylu kadında K harfi olabilir.
yavaş yavaş ilerlemen gereken iş yada okul durumu var.ilerlersen bırakmazsan önü çok açık ama bıraktığın an geri dönüşü zor bi hale giriceksin gibi.

selam canım bende geldiim:))
sıkıntıların kalmamış gibi ufak tefek kuruntular ama çevrende çok olay sorun var seni sıkan.
aileye uzaktan gıptayla bakan bir erkek var. akrabanızdır belki bilmiyorum
aile sorunsuz çıkmış ama hamile biri görünüyo o biraz sıkıntıda
üstüne üstüne gelen bir olay var yada olucak.bu olayın ucu uzun ama geçmişe dayanıyo sen baş etmeye çalışıcaksın biraz zaman alıcak ama düzelicek birşey gibi.
uzun saçlı kısa boylu hafif toplu bir bayan zafer kazanmış sanki üstüne basıp geçmiş egosu tavan sen bu duruma üzülüceksin biraz.
alnı biraz açık büyük derler ya öyle bir bayan seni izliyo hep.takipte gibi.
sanki 3 arkadşınla çok yakınsın sen.
bu kısa boylu kadında K harfi olabilir.
yavaş yavaş ilerlemen gereken iş yada okul durumu var.ilerlersen bırakmazsan önü çok açık ama bıraktığın an geri dönüşü zor bi hale giriceksin gibi.

teşekkürler canııım yorumuna sağlıkk :KK16::KK16:

adige bebeğim selaaam nasılsın?
dünkü falını gördüm ama bugünde eklersen bakarım bende şimdi falımı eklicem.
gelelim falına. falın içimi çok sıktı ilk bakışta.
kendini acilen okut üflet adige bu nazar yani bariz ve işlerin hep ters gidiyo gidicek de sanki.
bu adamla aranda yol çıkmış ayrıldığın sevgilinle zaten başka şehire gitti demiştin ama bu yolu sen o kadar kuruntu yapıp çocukla ilgili o kadar kötü şeyler düşünüyosun ki.içini sıkmaktan bi hal olmuşsun kendine böyle eziyet etme.
onun tarafından biri görünmüyo ama boşlukta duruyo sanki bu adam.
senden uzun hafif göbekli bir erkekle iş yada başka bir konuda konuşman olucak ama pek olumlu gibi değil senden ötürü.
uzaktan gelen bir haber karşısında seviniceksin ama sonra gne kötüyü düşünüp üzülüceksin.
kendine çeki düzen vermedikçe işlerin de yoluna girmicek benden demesi
içine kapanmışsın sanki ve ailen üzülüyodu bu duruma.
bi kaç düşmanın var ama sana gelip zarar vercek konumda değiller zaten umrunda da deil gibi

merhaba canım ayrı bi şehirde veya aileden olmayan biriyle küs müsün? eğer böyle biri varsa o seni çok seviyor Hanende bir tartışma yaşanacak sıkıcı bir olay var diye gördüm ama çözücelecek pek sorun etmemelisiniz. Sende galiba benim gibi takıntılısın :KK1: bu takıntılar bazen seni bunaltıyor ve dikkat etmelisin senin uzun bir davan var bu üzün sürecek ama bu davanın sonucu sizin lehinize olacak . Bi iş hemen olsun istiyorsun sanki acelecisin.Ama girişeceğin işlerde başarı kazanacaksın . Bazı yollar çıktı bu yollarda olumlu güzel şeyler olabilir :KK61:

ay inanmmıyorummm kızlarrrrrrrrrrr hemen bir kahve yapmak istiyorummm bana da bakın nolurrrrrrrrrrrrr?:18:

canım öncelikle baktığın fal için tşk ederim. aslında annem sürekli okur bana ama niye böyle çıkıyor anlamış değilim. bende korkmaya başladım desem yeri var.

Neyse senin falına gelelim bebek:
canım yakın çevrenden biri bir rahatszlık geçirmiş ya da geçirecek ama çok ciddi bir durum olmadan çabuk atlatacak. gtmeyi planladıgın bir yolun var sanırım ama o yol şimdilik kapalı görünüyor. senin de içini sıkan kuruntuların var ama bunlardan çabuk kurtulacaksn sen. için aydınlanacak. canım iki yerde de gelinlik giymiş biri çıkmış yakın çevrenden bir düğün haberi alacaksn. yeni bir işe girdiğini biliyorum ama bu işle alakalı sana bir teklif ya da bir öneri bilemedm öyle birşey gelicek ve iş yernde yeni tanstıgın ya da tanısacağın orta boylu zayf birinden bir iyilik göreceksn. içinden sürekli geçirdiğin ve olması için dua ettiğin bir konunun gerçekleşmesine 2li bir zaman dilimi var.

merhaba canım ayrı bi şehirde veya aileden olmayan biriyle küs müsün? eğer böyle biri varsa o seni çok seviyor Hanende bir tartışma yaşanacak sıkıcı bir olay var diye gördüm ama çözücelecek pek sorun etmemelisiniz. Sende galiba benim gibi takıntılısın :KK1: bu takıntılar bazen seni bunaltıyor ve dikkat etmelisin senin uzun bir davan var bu üzün sürecek ama bu davanın sonucu sizin lehinize olacak . Bi iş hemen olsun istiyorsun sanki acelecisin.Ama girişeceğin işlerde başarı kazanacaksın . Bazı yollar çıktı bu yollarda olumlu güzel şeyler olabilir :KK61:

sağol canıııım:KK16:

X