Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım falında ardı ardına bir sürü küçük küçük kısmetlern çıkmış bunlar hem maddi anlamda hemde manevi anlamda olacak ve sama kendini iyi hissettirecek. hayatında bazı şeyleri geride bırakmışsın ve hem iş hemde özel anlamda kendine yeni sayfalar açmaya karar vermişsin ki iş anlamında bunun için bir kapı açılmış bile önüne. çok temiz yolların var bu ara gideceğin uzun mesafeler değil bunlar ama gittiğin yerde sana kndini iyi hissettirecek. vadesi çok yakın olan bir habern var eli kulağında sana ulaşması yakın bir kadından alacaksın bu haberi sen hafif toplu birisi. yüzü gülerek yanına geliyor haberi aldıgında seninde yüzün gülecek hayırlısıyla. etrafında sürekli sorunları olan biri var ve sen hep bu kişinin sorunlarıyla ugrasmış kendine dert edinmişsin sanki ama bu durum artık seni de bunaltmaya başlamış, arkanı dönmüşsün bu kişiye ya da dönüceksn kısa zamanda. sevgilin yoktu diye hatırlıyorum görüşmeyeli bir değişiklik olmadıysa tabi :KK66: biri var sanki kalbini eline almış sana dogru geliyor. yakında sana kendini fark ettirecek canım şuanda da etrafında ama birşeyler var onun tarafından sana adım atmakta çekimser ama atıcak

canım falında ardı ardına bir sürü küçük küçük kısmetlern çıkmış bunlar hem maddi anlamda hemde manevi anlamda olacak ve sama kendini iyi hissettirecek. hayatında bazı şeyleri geride bırakmışsın ve hem iş hemde özel anlamda kendine yeni sayfalar açmaya karar vermişsin ki iş anlamında bunun için bir kapı açılmış bile önüne. çok temiz yolların var bu ara gideceğin uzun mesafeler değil bunlar ama gittiğin yerde sana kndini iyi hissettirecek. vadesi çok yakın olan bir habern var eli kulağında sana ulaşması yakın bir kadından alacaksın bu haberi sen hafif toplu birisi. yüzü gülerek yanına geliyor haberi aldıgında seninde yüzün gülecek hayırlısıyla. etrafında sürekli sorunları olan biri var ve sen hep bu kişinin sorunlarıyla ugrasmış kendine dert edinmişsin sanki ama bu durum artık seni de bunaltmaya başlamış, arkanı dönmüşsün bu kişiye ya da dönüceksn kısa zamanda. sevgilin yoktu diye hatırlıyorum görüşmeyeli bir değişiklik olmadıysa tabi :KK66: biri var sanki kalbini eline almış sana dogru geliyor. yakında sana kendini fark ettirecek canım şuanda da etrafında ama birşeyler var onun tarafından sana adım atmakta çekimser ama atıcak

ağzına sağlık bebek.
yok yok sevgilim gelsin bekliyorum yeni kısmetimi:KK1:

Canim onun hayatinda baska biri olabilir ya da ondan hoslanan baska bir kadin var bu kadin kisa,koyu sacli sinsi kiskanc hisli biri. Enderle ayrilmaniza ihanetmi sebep oldu bilmiyorum ama ihanet cikti belki daha once baskasina ihanet etmis olabilir. Ayrica enderde kiuskanclikta varve ustunluk saglamayi seviyor olabilir

Onun kafasinda belisizlikler var ya birisinden,birilkerinden yada birseylerden kaciyor saklaniyor gibi ya hayatndaki su koyu sacli kayli ndan ya da eski sevgilisinden kaciyor.

Sen yeni bir baslangicyapacaksin yeni bir ask var. Genc gorunumlu minyon sorumluluk almayi pek sevmeyen hayata poizitif yaklasmnayi seven eglenceli biri. Bu kisi koyu sacli olacak ve bununla iliskn omurboyu sursdun isteyeceksin.bu yeni adk 13 lu bir vakitte ( gun,ay yada hafta) olacak.

Sen bir erkekle ya biryerde karsilacaksin yada senin yanina gelecek acik havada bir mekanda gorusceksiniz oglen vakti buyuk ihtimalle bu gorusmede alacagin haberler duyacaklarin pek hosuna gitmeyecek bu gorusme 20 li bir vakitte olacak. Ama sobnunda enderle ilgili dusuncelkerin neyse basariya ulasacaksin zafer kjazanacasksin aranizdaki sorunlar coxulecek ama bunun icin biraz ugrasacaksin bu da 11 i vakiitte ya da kasdimda gerceklesecek.

Umarim her sey istedigin gibi olur ;-)

canım öncelikle gördüğüm kadarıyla ailenle tartışma yaşayacaksın sonrada pişman olacaksın . Çok ferahlı bir yol çıkmışş sana bu hayatının yolu olacak geleceğin çok ferah görünüyor . yakın zamannda mı gelecekte mi bilmiyorum ama seni istemeye gelecek birileri var siz istemiyorsunuz buna sevgiliniz üzülecek sende üzüleceksin ailenle birtakım konular konuşacaksın ve olumlu karşılayacaklar seni . Şu aralar pskolojin çok bozuk çok takıntıların var için allak bullak olmuş . Canım fincanında bir kaplumbağa çıkmış bu bir evlilik haberi olabilir yada ev haberi olabilir ya da kısmet de olabilir . Basamakları tek tek çıkıp zirvede olacaksın diye gördüm tüm amaçlarına ulaşacaksın ailede birtakım sağlık problemleri geçirecek birileri olabilir :KK61:

selaam canım..
falın sıkıntılı çıkmış çok gerginsin sanki bu aralar sen.
canımm şöyle birşey çıkmış falında hep bir erkekle bi knuşma bi kavga bi barışma bi anlaşamama durumu var. şu an ayrısınız muhtemelen çünkü tekrar haberleşmeler var.
ya sanki bu haberleşmelerde tekrar bi sonuç alamıyosunuz gibi.inşallah güzel olur tabi fal sonuçta
dedikodular var.bu dedikodular iyice karamsar yapıyo seni
ailen biliyo mu bu durumu bilmiyorum ama yansıtıyosun onlara mutsuzluğunuda bu durumuda
aileye gelicek küçük bir miktar para var
bu adam çok yakın bi zamanda özür dilicek senden diz çökme var ama dediğim gibi sorunları halledemiceksiniz sanki bebek bu kadar görebildim.
sende bana bakar mısıın bi yada iki önceki sayfada falım:KK16:

iyi geceler canım :KK61: .Sen çok saf kalplisin bu saflığını insanlar kullanıyor dikkat etmelisin . çok güler yüzlüsünüz temiz bir kalbiniz var nasibiniz çok acık artık evet deme zamanınız geldi geçiyor bile armudun sapı üzümün çöpü demeyin karar verin vereceğiniz karar seni çok mutlu edecek . sana birde hane görünüyor temiz yeni bir hane birde şapkalı bir kuş sen şapkalı bir insandan çok güzel bir haber alacaksın . .Bir yola gidiceksin.Bu yol çok ferah ve temiz.Bir iş görüşmesi için sonu çok ferah . Falında çok güzel ağaçlar çıktı.Bu ağaçlar çam ağacı yeni bir başlangıç yapacaksınız bu işte olabilir bir kavuşmada olabilir . Sıkıntıların hepsi eriyor ve mutlu günler seni bekliyor tüm dertlerin son bulucak eline de bi miktar para gelecek ama ardından bi yere gidecek bu kadar canım :KK61:

canım öncelikle gördüğüm kadarıyla ailenle tartışma yaşayacaksın sonrada pişman olacaksın . Çok ferahlı bir yol çıkmışş sana bu hayatının yolu olacak geleceğin çok ferah görünüyor . yakın zamannda mı gelecekte mi bilmiyorum ama seni istemeye gelecek birileri var siz istemiyorsunuz buna sevgiliniz üzülecek sende üzüleceksin ailenle birtakım konular konuşacaksın ve olumlu karşılayacaklar seni . Şu aralar pskolojin çok bozuk çok takıntıların var için allak bullak olmuş . Canım fincanında bir kaplumbağa çıkmış bu bir evlilik haberi olabilir yada ev haberi olabilir ya da kısmet de olabilir . Basamakları tek tek çıkıp zirvede olacaksın diye gördüm tüm amaçlarına ulaşacaksın ailede birtakım sağlık problemleri geçirecek birileri olabilir :KK61:

Sagol tatlim'askla ilgili birsey yokmu asik oldugum kisiyle ilgili ? :-)
Amaclarimna ulkasacak olmam utlu etti ,ay artik saglik problemleri bizden uzak dursun gitsin nereye giderse

iyi geceler canım :KK61: .Sen çok saf kalplisin bu saflığını insanlar kullanıyor dikkat etmelisin . çok güler yüzlüsünüz temiz bir kalbiniz var nasibiniz çok acık artık evet deme zamanınız geldi geçiyor bile armudun sapı üzümün çöpü demeyin karar verin vereceğiniz karar seni çok mutlu edecek . sana birde hane görünüyor temiz yeni bir hane birde şapkalı bir kuş sen şapkalı bir insandan çok güzel bir haber alacaksın . .Bir yola gidiceksin.Bu yol çok ferah ve temiz.Bir iş görüşmesi için sonu çok ferah . Falında çok güzel ağaçlar çıktı.Bu ağaçlar çam ağacı yeni bir başlangıç yapacaksınız bu işte olabilir bir kavuşmada olabilir . Sıkıntıların hepsi eriyor ve mutlu günler seni bekliyor tüm dertlerin son bulucak eline de bi miktar para gelecek ama ardından bi yere gidecek bu kadar canım :KK61:

evet işe başlıcam inşallah sağol canım ağzına sağlık

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959043.070555.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959066.048567.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959086.096461.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959107.175212.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959126.756656.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959146.024748.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959169.482719.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959198.401557.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402959236.845213.jpg falim

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

kızlar yeni falım...

Eklentiler

• $SAM_2597.JPG
    $SAM_2597.JPG
    69,5 KB · Görüntüleme: 41
  • $SAM_2595.JPG
    $SAM_2595.JPG
    103,3 KB · Görüntüleme: 27
  • $SAM_2591.JPG
    $SAM_2591.JPG
    98,4 KB · Görüntüleme: 36
  • $SAM_2590.JPG
    $SAM_2590.JPG
    99,8 KB · Görüntüleme: 30
  • $SAM_2586.JPG
    $SAM_2586.JPG
    97,1 KB · Görüntüleme: 33
  • $SAM_2584.JPG
    $SAM_2584.JPG
    96,7 KB · Görüntüleme: 33
kızlar yeni falım...

selam canıım tam kahvemi içiyodum ha iyi denk geldin:)
sıkıntıarını git gide büyüterek artırıyosun canım ya yapma böyle
bu adamla bir yere gidip konuşman var gene çıkmış ama sonu kötü karanlık gözüküyo
sen 3 4 kişiyle derdini paylaşıyosun hep ama o kadar iyi değiller dedikodunu çok yapıyolar dikkatli ol derim.
özellikle büyük göğüslü bir kadın seni çekemiyo hiç
ufak tefek iyi haberlerin var bence bu çocuktan çünkü ondan gelicek konuşma isteği
ailede bir göz yaşı var canım ama genel olarak temiz ve güzel
sen bu çocukla konuşurken burnundan kıl aldırmıyosun ama kendi kendine kalınca üzüntüden dleiye dönüyosun sanki

selam canıım tam kahvemi içiyodum ha iyi denk geldin:)
sıkıntıarını git gide büyüterek artırıyosun canım ya yapma böyle
bu adamla bir yere gidip konuşman var gene çıkmış ama sonu kötü karanlık gözüküyo
sen 3 4 kişiyle derdini paylaşıyosun hep ama o kadar iyi değiller dedikodunu çok yapıyolar dikkatli ol derim.
özellikle büyük göğüslü bir kadın seni çekemiyo hiç
ufak tefek iyi haberlerin var bence bu çocuktan çünkü ondan gelicek konuşma isteği
ailede bir göz yaşı var canım ama genel olarak temiz ve güzel
sen bu çocukla konuşurken burnundan kıl aldırmıyosun ama kendi kendine kalınca üzüntüden dleiye dönüyosun sanki

Tsk ederm kuzum hadi ic kahveni ben buralardaym :KK66:

geldim canım :)

bir bayanla karsılıklı konusman var senin fakat bu konusma yapılırken arkanızda da 2 bayanın gözleri üzerinizde olacak. sanki siz bu bayanla birşeylerin çözümü için konusacaksnz gibi. ya aranızda bir kırgınlık var onun çözümü için oturacaksınız masaya yada ikinizin yapmak istediği birşey var onun için konusacaksınız ve konusma sonunda ikinizinde önü açık tertemz bir sayfa açılacak ikiniz adına ama arkanızdakilern gözleri hep sizin üzerinizde olacak.beklediğin bir haber var sanırım gelmek üzere olarak çıkmış ama bu haber öyle bir gelecek ki herkes şaşkına dönecek. 2 vakte kadar hane içine çok güzel bir haber gelicek. yalnız bu ara küçük bir kaza atlatman olası, çok büyük bir şey değil gbi gördüm bir sakarlık neticesnde gerçekleşecek bir kaza ama dkkatli olman da fayda var bebişim ...

geldim canım :)

bir bayanla karsılıklı konusman var senin fakat bu konusma yapılırken arkanızda da 2 bayanın gözleri üzerinizde olacak. sanki siz bu bayanla birşeylerin çözümü için konusacaksnz gibi. ya aranızda bir kırgınlık var onun çözümü için oturacaksınız masaya yada ikinizin yapmak istediği birşey var onun için konusacaksınız ve konusma sonunda ikinizinde önü açık tertemz bir sayfa açılacak ikiniz adına ama arkanızdakilern gözleri hep sizin üzerinizde olacak.beklediğin bir haber var sanırım gelmek üzere olarak çıkmış ama bu haber öyle bir gelecek ki herkes şaşkına dönecek. 2 vakte kadar hane içine çok güzel bir haber gelicek. yalnız bu ara küçük bir kaza atlatman olası, çok büyük bir şey değil gbi gördüm bir sakarlık neticesnde gerçekleşecek bir kaza ama dkkatli olman da fayda var bebişim ...

sağol canıım ağzına sağlııık:KK16:

Banada bakarmisiniz

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

sürekli gerek özel msj gönderip gerekse buradan yazıyorsunuz fakat biz söylemekten bıktık ama hala anlamak istemiyorsunuz sanırım. bu topicte karsılıklı olarak fal bakıyoruz siz resmlerinizi yüklediğiniz içinden gelip bakmak isteyen olursa zaten bakardı tekrar tekrar yazıp da sayfayı işgal etmeyin lütfen. hala anlamak istemiyorsanız ilk sayfadaki bölümü okuyabilirsiniz. iyi forumlar :KK20:

kızlar yeni falım...

Merhaba tatlım ancak bakabildim falına.. Öncelikle duyduğun bir lafa canın sıkılacak ama takmamalısın fesatlıktan söylenen bir söz. Sorun yaşadığın ya da ayrıldığın erkek arkadaşın senin önünde iki büklüm olmuş ve diz çökecek ama sen onu hemen affedemeyeceksin gibi çıkmış. 3 ya da 4 kişi bir yere yolculuk yapacaksınız ve keyifli zaman geçireceksin. Uzun bir yola gitmeyi düşünüyorsun fakat kapalı çıkmış. Sanki kronikleşmiş bir acı, derdin var gibi.Ailenin içi ne kadar temiz sıkıntısız çok güzel bir haber alacak ve mutlu olacak ailen. Ama hanenize yakın sizin mutlu olmanızı istemeyen biri sıkıntı sokmaya çalışıyor evinize aman dikkat! Kısmetiniz kapalı mı? içime hiç hoş olmayan bir his var falınızda

X