Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Çok tesekkur ederim tatlim agzina saglik peki is ya da evlilik görünüyor mu yakin zamanda?

Eki Görüntüle 1157850 Eki Görüntüle 1157853 Eki Görüntüle 1157854 Eki Görüntüle 1157855 Kızlar iyi akşamlar falıma bakanın falına bakarım yorumlarınızı bekliyorum

merhaba lene , seni harika ,temiz ferah bir gelecek bekliyor öyle gürdüm ilerki günler çok parlak ayrıca temiz ferah birde haber alacaksın bu haber maddi açıdan seni çok sevindirecek . Sevgilin, eşin vs var mı bilmiyorum ama ilerki günler aranız çok iyi olacak ve sana erkek arkadaşın sürpriz yapacak Sakin ve dingin bir döneme gireceksiniz birlikte canım.Hanende bereketli döneme girecek .Kendin ve aile içinde birisini fazlasıyla koruma altına alacaksın . Seni çevrende büyük bir kötülükten koruyacak birisi var ve sen bu kişiden güç alıyorsun Hayatınla ilgili can sıkıntıların olacak.Önünde bazı engeller olacak ama sevdiklerinden destek alıp bu engelleri sıkıntıyı atlatacaksın . Bir yerde yanında birisi bir habere sevineceksin kocaman bir kuşun üzerindesiniz haberin yani o kişiye sarılacaksın sıkıca bu haberden sonra umarım hayırlı günler geçirirsin bu kadar canım..
benim falımda bi iki mesaj önce ona da bakarsan sevinirim

merhaba propanoll
canım gördüğüm kadarıyla bir kısmetin var senin yada hükümet kapısından olumlu bir işin gerçekleşecek . Senin başından bir ayrılık geçmiş sen bu ayrılığı hazmedemiyorsun hala kafan takılı bu erkete senin . seni birisi acayip düşünüyor ama sen nedense onu pek düşünmüyorsun ama o seni çok seviyor . Senin çevrende çok lafını edenler var dedikodu var dikkat et canım .Çok laflar duyacaksın biraz canını sıkabilir Canım benim senin kafanda büyüttüğün onu hep kahraman olarak gördüğün bir erkek var çok seviyorsun bu erkeği sen ama bu erkek seni biraz üzebilir gibi gördüm Bir hastalık yada kaza haberi alacaksın yakınlarından birisinden . ama korkma tabiki her çıkan gerçekleşecek diye bi durum söz konusu değil
benim falda bi önceki sayfada canım bakar mısın?

Ağzına sağlık canım nişanlıyım işim olmadığı için evlilik sürecini uzun tutuyoruz yani şuan ki tek problemim o tekrar teşekkür ederim hemen bakıyorum

Merhaba kızlar falıma bakar mısınız rica etsem falima bakanın falına bakarım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım sen sıkıntılı bir dönemden geçiyorsun ve sana dert olan bir konu büyük bir sıkıntıyla çözülecek. Yani sana dert olan konuyu çok büyük bir kavga ya da uzun bir sıkıntılı dönemden sonra atlatacak feraha erecek ve önünde temiz bir dönem başlayacak. Yani sıkıntı yapacağın hiçbirşey yok bir de çok nasiplisin musluk çıkmış hem de bir erkekle ilgili bu yani sevdiğin insan çok nasipli ve sen de etkileniyorsun bundan. Ailenin içi de tertemiz ve senin istediğin 3 farklı şey var bunların hepsi de ard arda oluyor tertemiz.

çok teşekkürlerr canım evvet bu aralar biraz sıkıntılıyım

İyi akşamlar falınıza yorumlamak için baktığımda ilk gördüğüm şey fosur fosur laf ve kabarmış göz sizin tüm sıkıntılarınız çok dedikodunuzun yapılıyor oluşu, çok göz önünde mi yaşıyorsunuz hayatınızı fesatlanan o kadar çok ki. Erkek arkadaşınız var mı evli misiniz bilmiyorum fakat yakınlaşmanız var ve bu yakınlaşmanızı sivri çeneli bir erkek çok fesatlanmış gözü sizin üstünüzde. Yolculuk görünüyor bir yere gideceksiniz iki kişi. Sanki deniz kenarında böyle bir sandal sefası gibi birşey gördüm tam emin değilim ama. Ailenizin içi çok sıkıntılı sanki eşya çıkıyor aileden taşınma ya da değişim gibi. Yüklü ödemeleriniz var. Uzun boylu bir erkeğin size çok desteği var her türlü sizi koruyor sıkıntılardan ama akrabalarınızdan biri sürekli sizi çekiştiriyor ve sizin kuyunuzu kazma derdinde çıkmış onun dışında çok aktif bir insansınız. Başka da bir şey göremedim canım benim de falım bir kaç mesaj önce bakabilir misin?

Lene tesekkur ederim ilk kez karsilasiyoruz sanirim . Evet soylediklerin dogru cogunlukla.kuyumu kazmaya calisan kisiyide tahmin ediyorum sadece bayan olmali bi akrabam. Hmm goz onunde yasamiyorum ama ufacik biside yapsam duyuluyor ünlü gibi oldum galiba .

Lenecim cok özür diliyorum senden başim catliyor sabaha yorumun özelinde olcak .

Proponol canim seninkinide sabah yorumliycam

Lutfen kusura bakmayin hayirli geceler herkese

Evet canım ilk defa bu sayfada sohbete katıldım ilk defa karşılaşıyoruz:) Kilolu biri ama bayan mı anlayamadım tabi ki yarın bakarsınız iyi geceler geçmiş olsun

Merhaba kızlar falıma bakar mısınız rica etsem falima bakanın falına bakarım

Merhaba sufigo. Öncelikle fal için teşekkür ederim. Senin falına gelecek olursak:
Son zamanlarda üzülüp kafana taktığın bir şey var kendini çıkmazda hissediyorsun. Ama yakın zamanda sorunlarına çözüm bulacaksın merak etme. Bir erkekle tartışma yaşamışsın haksız yere senin baya kalbini kırmış. Bunun üzüntüsünü hala atlatamamışsın.
Sen kendi halinde iyi niyetli bir insansın. Biraz sessiz sakin birisin sanırım bu yüzden de çevrende iyi niyetini suistimal eden insanlar var onlara karşı dikkatli ol.
Yakın zamanda bir evlilik haberi alabilirsiniz.
Malesef kısa oldu ama fincan çok anlaşılır değil tepeden çektiğin için. Bu kadar görebildim.

teşekkür ederim propanol

Merhaba ben kahveden pek anlamam ama kartlara bakiyorum eger istersen senin icin de bakarim sen de benim kahvemi yorumla farkli kisilerden yorum almak istiyorum sagolsun birkac arkadas surekli yorum yapiyor dogruda cikiyor artik hayatimi ve fallarimi ezberlediler o yuzden farkli kisilerden yorum almak istiyorum

Tabi canım olur neden olmasın Suan biraz isim var akşam 9 gibi girerim anca uygun olur mu senin için de
:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…