Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
haklısın canım ben zaten çalışmıyorken bakıyordum. doğru gerçekten insanın enerjisi azalıyor en iyisi hiç bakmamak ama işte naparsın merak işte

Allah yardımcın olsun derslerinde canım

aaa ne güzel yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin. inşallah gönlünce olur canım. çalışıp para kazanmaya başlayınca çektiğin sıkıntılara değdiğini anlayacaksın canım

çok teşekür ederim tatlım 4. sınıfım umarım biter de bir an önce çalışmaya başlarım

kızlarrrr ....

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=474&p=34429193#post34429193 ,

falıma göz atanınız olmamış hiç, üzülüyorum ama...

nazarın var birde bi ağlaman olabilir dolup ağlama tarzında ama.
karışık çkmışsın iyice sen bi koşturma içindeyim sürekli koşturma içindesin hatta.
şekerim istediğin bişey varmış bu erkek arkadaş konusu olabilir bilemedim tam ama engel gelmiş önüne gene de bir çocuk sana gelebilir ama esmere yakın tenlerde.
eski erkek arkadaşından haber duyucaksın ve sen artık o konuya bi sünger çekiceksin.
m harfli birinden haberin var.
çok haberler gelicek bu sıralar sana ha arkadaşlarından ve eski sevgilinden ama.
sen bu çocukla hatta yüz yüzede konuşabilirsin ama ıı ıı tekrar bişey olmicak.
dileğin olacak ama beklemediğin bi anda olacak şaşırıcaksın valla.
bir erkeğin yardımı var zor anında sana bu okulla ilgili ama.

Canim içini çok karartmissin. Tabağına kalbinin bir kismi kapalı çıkmış. Baligin var yalniz bu kismetin başı ayrı çıkmış. Birseylere olumsuz bakıyor. Falinda ağzını açmış bağıran biri var. Arkasinda da onu destekleyen biri var. 2 kişi ile kafa kafaya vermissin yola gidiyorsun. Kaplumbagan var bir tane . Yavaş gerceklesecek guzel birşey seni bekliyor. Uzaklara giden biri var. Kanatlanmis ucuyor uzaklara doğru. Istersen tarot karti çek. Onu da yorumlayim. :)

aaa ne güzel yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin. inşallah gönlünce olur canım. çalışıp para kazanmaya başlayınca çektiğin sıkıntılara değdiğini anlayacaksın canım

işh canım okul bitiyo gibi bide aşk gelse muhteşem olcak herşey

yüreğine sağlık canım benim bu falım karışıktı biraz msj da da yazdım sana zaten, rica etsem , bugünki içtiğime bakarmısın şekerim, bende kahvene bakayım ya da ne istersen

yorumuna sağlık canım tarot çektim kendime neyseki 1 tane kartt düz geldi

1 kılıç 3lüsü ters
2 kılıç5lisi ters
3 tılsım8lisi ters
4kusa ası ters
5 kılıç10 lusu ters
6 adalet düz
7 tılsım ası ters
8 tılsım 10lusu ters
9 asılan adam ters
10 joker ters

kırk yıl hatrımız oldu valla, oturup bi kahve içmek lazım kızzlarrr, falıma bakanın falına bakarım

Eklentiler

• $2014-03-13 22.22.10.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-03-13 22.22.02.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 32
  • $2014-03-13 22.21.50.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-03-13 22.21.09.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 29
  • $2014-03-13 22.20.59.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-03-13 22.20.34.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-03-13 22.22.20.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-03-13 22.22.32.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 35
  • $2014-03-13 22.22.40.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $2014-03-13 22.27.44.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 38
  • $2014-03-13 22.27.23.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 43
  • $2014-03-13 22.28.25.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 28
kırk yıl hatrımız oldu valla, oturup bi kahve içmek lazım kızzlarrr, falıma bakanın falına bakarım

oy ooy sen yine niye bu kadar karışıksın yaaa.
şekerim sana çook güzel bi kısmet var hep diyorum esmere yakın bekle geliyooor:)
hatta bu çocuktan ilk haberler alıcaksın başta gelmicek 3 haber gibi duruyo duyum yada belki hoşlanıcaktır millet ağzını aricaktır senin öyle şeyler.
sende nazar var bu seni etkiliyo.bu sıralar karanlıksın sen çokta yoğun olacaksın vallahi bunalıcaksın okul falan yoğun geçicek galiba.
kafası hafif vücuduna göre büyük ve kötü biriyle ilgili haberler var dedikodu bunlar sen üzülüyosun ama bunlara canım.
şekerim kendini okut üflet çok göz var sende.
kıskanılan birisin ondan oluyo bu terslikler falanda.
adında u olan biri var mı etrafında yada geçmişde.bu kişiye dikkat et seninle bişeyler konuşmak isticek ama kale alma üzmek asıl niyeti seni.
sana uzaktan gelecekte haberler var gizciim.bu haberler neyle ilgili bilmiyorum ama arkadaşından gibi geldi biraz karamsar zor dönmde bu arkadaşın.
sen biriyle tartışıcaksın sinir olmuşsun senden uzun buğday tenli biri bu.
senin okulda bir kaç dersin sıkıntılı.sıkıntılı dediğim zorlanıyosun ama merak etme bence uzama vs olmicak.
küs olduğun bi kız arkadaşın senin özür dilemeni bekliyo.bu minyon tipli bi kız.
ailede karışıklıklar var canım canın sıkılıcak bunlara bu dönem işte karışıksın dedim zaten:)

canım, düşüncelerinle kendini boğmuşssun bi sıkılmış ruhun, bunalmaların var dengesizlikler var sende öylesin, arkadaşlarının bazı haraketlerinden bilenem kapmışssın sanırsam, çünki bi kaç kıza sırt çevirmen var
bi haber vekliyosun bu açık tenli insandan sonunda görüşmeniz var, adam oyun yapıyo biraz yüzü sana da dönük yanına da dönük, tam anlamıyla sana ait diyemem
bi 7 rakamı bir 2 rakamı çıkmış, sen bunla istediğin bişeyin olması için adım atıcaksın dize gelicek bu da baskın kişiliğini göstericeksin
yakın zamanda sevgili olan bi arkadaşın olucak ya da oldu onların yakınlaşmalarından rahatsız olabilirsin canım haklısında olan var olmayan var dimi
çok güzel bi elbisegiymişssin seni tamamen gösteriyor böle , bi bakan bi daha bakıyo kıskanılıcaksın dikkat senin üstüne çevrilicek öylebi ortama griceksin, 5 li bi vakitte uzun bi teleon görüşmen olucak aranızda yol olan bi insanla baya bi dertleşiceksiniz
bebeğim bu çocukla inatlaşmalarınız olucak, bu gibi şeylere girmemeye çalış seninki, pohpohlanıp peşinden koşulmasını seven biri hoş da bi çocuk eli yüzü fazla düzgün o da dikkat çeken biri, bu inatlaşmalar yüzünden zararlı çıkabilirsiniz küsme ibi durumlarınız olabilir dikkat et canım, aslında aydınlıksın düşüncelerin karanlık, o da sıkıntı diyemem de duvarlara sığamıyosun doğaya çıkınca rahatlıyosun, yürüyüş falan yap canım iyi gelirrr
denizli bi yere yolculuğun var bence ailenin yanına gidiceksin hatta büyük bi toplaşma olucak, akrabalarınız arasında da olabilir sen dışardan katılmayı tercih ediceksin sanki, içlerine yakından girmek yerine

bebeğim iş ileilgili bi telefon görüşmesi alabilirsin sabrediceksin b,raz daha ama muradına ericeksin

aşk dilemişssin, 5 li bi vakitte senin bu çocukla dagörüşmen var dikkat et yalnız tavırlarına kendinden soğutup kaçırma çünki beklentilerin çok farklı bundan , senin beklediğin gibi çıkmayabilir

umarım herşey gönlünce olur canım

teşekkür ederiim bebeğiim.
bu yenisi di mi ya dediğin ay hadi bakalım inşallah olur
5 gün olsun hafta değil de:)))

dediğin gibi çok yoğunum yine, şaşırtıcı bişey söylemiş gibi olucak ama
şu kısmetimgelsin artık yaw sabrım taşıyo valla... şu nazar dualarından biliyosan banada öğret şekerim, ben pek bilmiyorumbunları okuyum çevremde dini bütün biride yok ki üflesin beni :)
u harfli biri var sanki gözü üzerimde farkındayım
birde sıkıldığım kız o buğday tenliydi
küs olduğum kız yok bu buğdaya da sinirlendim ama deymiycek bi tip dilemem yani bilemedim onu şekerim
saol canım benim yüreğine sağlık

gizzz canım bana iskambil bakarmısın merak ettim iskambil yorumunu:26: bende sana ne bakayım

canım babyster ra sözüm vardı ondan fallaştık, bu aralar falımda da çıktığı gibi yoğunum , sana da sözüm olsun başka zaman müsait olduğumda bakarım pazartesiye 3 ödev teslimi yarına bir rapor bir de ödevim var , sıkışık bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…