Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Baby cigim bu fal cok karisik, tum resimler ic ice, bir sey anlamadim Daha dogrusu cok fazla sey var, anlamam mumkun degil.

Ama merak ettigin sey, ask bence var. Hatta seni gozleyen, zileyen, hoslanan birisi var, esmer bir erkek bence. Yaklasir mi, yaklasmaya korkar mi bilemem ama cevrene daha dikkatli bak

hıı var öyle bi kısmetim konuşuyorum
benim eski salağı unutayım diye bu 2nci konuştuğum adam.
aslında iyi hoş biri eğlenceli de uuf buda tipsiz yaa hep tipsizlerle çıktım eskisi de çirkinlik abidesiydi aşk işte

fallaşalım mı?
falıma bakanın falına bakarım :))

Eklentiler

• $2014-02-09 15.18.48.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 50
  • $2014-02-09 15.18.58.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-02-09 15.20.42.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 47
  • $2014-02-09 15.21.31.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 75
  • $2014-02-09 15.21.42.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 67
  • $2014-02-09 15.22.47.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-02-09 15.22.37.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 58
  • $2014-02-09 15.22.27.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $2014-02-09 15.22.17.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 61
  • $2014-02-09 15.21.53.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 54
  • $2014-02-09 15.26.17.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 53
  • $2014-02-09 15.25.49.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 56
  • $2014-02-09 15.25.39.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 52
  • $2014-02-09 15.23.43.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 46
canım şimdi bu koç burcu çocuk yüzünden sen üzülüyorsun onun hayatında yada ilgilendiği başka birisi olduğunu mu düşünüyorsun burda öyle çıkmış. sanırım o da senin etrafında 2 kişi olduğunu düşünüyor falda öyle çıkmış.fakat sanırım bu çocuk senle ilgili bişeyleri kafasında bitirmiş.sende dua ediyorsun kendine haksızlık yapıldığını mı dşünüyorsun.sizin aranızda bir anlaşmazlık yada bir haksızlık söz konusu ise hak yolunu bulacak canım.
canım bunlar çıktı

yok canım ya ben kahveden pek anlamıyorum katinayla tarot bakıyorum.
o zaman sen bana bakarmısın erkek arkadşımla ne olucaz.yakın zamanda başka biri olacak mı ? yeni işimde başarılı olacakmıyım?
ben sarışın kahverengi gözlüyüm kendimi temsilen dostarı seçiyorum erkek arkadaşımda kumral yeşil gözlü beyaz tenli biri.
sende bilgilerini yazarsan bakarım canım

canım eski erkek arkadaşının tarafında 2 bayan çıktı .biri açık kumral biğeri esmer bir kız.bu açık kumral olana karşı kararsız güvensiz bu yüzden ne yapacağını bilmiyor.diğer kızla ilgili bir sorun var.bu kız esmer olan onu aldatmış galiba.erkekarkadaşınla aranızda kırıcı bir konuşma geçti mi.canım bir süre daha hayatına biri girmeyebilir.bu uzun aranın ardından esmer biri girebilir hayatında bununla bol inişli çıkışlı bir ilişkiniz olabilir.fakat bu uzun süre hayatına biri girmesede sen mutlu olacaksın.eski sevgilinle konuşma görüşme çıkmadı canım

falıma bakanın falına bakarım kızlar..

Eklentiler

• $SAM_2494.JPG
    95,5 KB · Görüntüleme: 34
  • $SAM_2489.JPG
    98,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_2488.JPG
    104,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $SAM_2487.JPG
    100,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $SAM_2486.JPG
    103,1 KB · Görüntüleme: 50
Bende fal bakıyorum..

Ama kendi falıma bakacak birilerini arıyorum.. Duyurulur..

canım bu topicte kimin senin falına bakmasını istiyorsan onu falına bakıyorsun o kişi de sana karsılıklı olarak bakıyor. özellklede aramıza yeni katılan arkadasalrımz için durum böyle. uzun zamandr topicte olnlar birbirlerine karsılık beklemeden de bakabiliyor ama yeni gelen arkadaslar için durum böyle.

Selam guzu ..

Falını yorumluyorum..

Sıkıntısını uzun zamandır çektiğin, içine dert ettiğin şeyler, biraz olsun hafiflemeye dönüyor..
Tamam diyorsun ! Artık bu meseleleri düşünmeyeceğim! diyorsun ama içine yer etmiş, şeyleri içinden söküp atmak senin için çok zor görünüyor..

Kendini kandırıyorsun desem yeri,her ne ise bu sıkıntın atmak için çok uğraşlar veriyorsun ama atamıyorsun..
Bunun farkındasın ama yine de çabalamaktan vazgeçmiyorsun..
Sadece eskisi kadar bu meselenin üzerinde fazla durmamayı tercih ediyorsun..

Düşünmemeye çalıştıkça, karşılaşacağın her olay karşısında yine o eski meseleleri hatırlıyorsun.Yani geçmişten kurtuluşun yok gibi bir şey..Ama direnmekten geri kalmıyorsun.Bu iyi bir şey.Savaşmaya devam ediyorsun..

O mesele her ne ise , hatırladıkça için daha da şişiyor. Bu meseleden kurtulmak için bir çıkış kapısı arıyorsun.
Biraz daha sabretmelisin, içine ferahlatmaya dönük gelişmeler olacak...
Yeter ki sabırla bekle..

E yasa S harfi ile bir tanıdığın var , adında e yada s harfi bulunduran veya soyadın da çevrende var mı böyle birileri ?
Bu harfleri içeren şahıs sana çok yakın birileri..
Bu kişilerle karşı karşıya geleceğin durumlar olacak..

Eğer bekar isen sevgilin var mı söz nişan düğün gibi ..? Evlilik yolunda gelişmeler vs ? Veya bu yolda düşündüğün birileri .. ?
Eğer var ise , birlikte olduğun insanla evliliğe çok yakınsınız..
Ve geleceğiniz parlak olacağa benziyor..
Her ne kadar sıkıntılar size engel olsada..

Eğer evli iseniz, çektiğiniz sorunlar karşısında yorulmuş olan ilişkiniz,tüm zorlukların üstesinden gelip feraha kavuşacak..

Şu aralar biraz dikkatli olmanızda fayda var. Maddi ya da aşk konularında sizi kandırmaya dönük hareketlerde bulunacak birileri var..Dikkat edin..

Size bir haber gelecek ama bu haber doğrudan değilde de dolaylı yollardan , dedikodu aracılığıyla bir haber alacaksınız..
Bu haber sizin kafanızı karıştıracağa benziyor..

Yani yolunda giden şeyleri alt üst edecek bir haber , ama doğruluğu hakkında siz çok düşüneceksiniz..
O yüzden mantıklı kararlar vermeye duygularınızla hareket etmemeye özen gösterin..

Yoksa aski takdirde hüzün ve keder dolu günlerinize geri dönebilisiniz...

Afiyet olsun..

Ben şimdi guzu adlı kullanıcın falına baktım. Ama öylesine.. Hani benim falıma bakması şart değil değil mi ?

Ben şimdi guzu adlı kullanıcın falına baktım. Ama öylesine.. Hani benim falıma bakması şart değil değil mi ?

açıkçası kendisini tanımıyorum canm. yani fal bakıyor mu bilmiyorum daha önce fallaşmadm onunla. ama bakıyorsa da tamamen ikiniz arasında olan bir durum

merhaba jagger t.ederim falıma baktığın için ilk defa topiğe yazdım o yüzden kuralını bilmiyodum fal bakmayı da bilmiyorun maalesef:44: evet uzun zamandır sıkıntılı günler geçiriyorum .isminde e ya da s olan biri var aslında çevremde yakın olarak .bekarım şu ana biri yok hayatımda ama kısmette varsa olabilir tekrar t.ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…