Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım az bişey yorumlayım inşallah iyi tuttururum :) öncelikle falında 21 sayısı gördüm bir görüşme veya toplantı galiba.bir düşmanın var dizinin üstüne çömelmiş taramalı gibi birşeyle sana ateş eden biri çıkmış dikkat et ona erkek biri o ve onun arkasında senin düşmanı olması için tetikleyen türbanlı ve giyimine çok önem veren süslü bir kız mı desem kadın mı desem bilemedim öyle biri var.yakınınızda hamile,doğuran veya doğurmak üzere biri var mı? çünkü falında bir yatak çıkmış biri yatıyo karnı şiş ve ikiz çocuk gördüm ikside birbirine bakıyo tam seçemedim ama biri kız biri erkek heralde.bu arada birde gelin mi desem yoksa nişanlanacak birimi desem öyle biri çıkmış falınızda.kısa bir yolun var şehirle ilçe arası ya da bir çarşı,veya şehire çok yakın bir başka şehir olabilir.akrep çıkmış seni bir köşede kıstırarak sokmaya çalışıyor ve U harfi var canım falında.falın bu kadar fincanını yıka ve dilek dilemeyi unutma sakın :KK70:

yaa nirde o aşk cherry falı söyle o zaman:)))
ben kahve bağımlısıyım falcı cherry:)

Valla ben sirf fal icin kahve icerim, kahve sevmem ama turk kahvesini ozellikle sevmem :2: cok aci bence turk kahvesi. :KK6:

Vallahi sana hangi sekil oldugunu da soyledim, Rezzan abla ya rakip KahinCherry im:KK53: yakinda falalem e basvurcam yorumcu olarak :KK37:

Valla ben sirf fal icin kahve icerim, kahve sevmem ama turk kahvesini ozellikle sevmem :2: cok aci bence turk kahvesi. :KK6:

Vallahi sana hangi sekil oldugunu da soyledim, Rezzan abla ya rakip KahinCherry im:KK53: yakinda falalem e basvurcam yorumcu olarak :KK37:

hahaha vallahi olur ha baya baya biliyosun:))
iş görüyo musun bide cherry bi bakıver ya:KK53:
bu benim eskisi mi aşk yoksaaaa o olsa ya:)) olmadı artık napalım yeni kısmetlere bakarım:KK1:

kızlar falıma bakanın falına bakarım

Eklentiler

• $2014-02-06 21.37.12.jpg
    $2014-02-06 21.37.12.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-02-06 21.38.12.jpg
    $2014-02-06 21.38.12.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-02-06 21.38.25.jpg
    $2014-02-06 21.38.25.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-02-06 21.38.39.jpg
    $2014-02-06 21.38.39.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 46
  • $2014-02-06 21.38.49.jpg
    $2014-02-06 21.38.49.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 42
  • $2014-02-06 21.42.19.jpg
    $2014-02-06 21.42.19.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-02-06 21.42.07.jpg
    $2014-02-06 21.42.07.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-02-06 21.39.11.jpg
    $2014-02-06 21.39.11.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 44
  • $2014-02-06 21.39.01.jpg
    $2014-02-06 21.39.01.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 41

hahaha meşhur olmadan önce biliyoduk biz onu deriz :) artık

hahaha harbi ya:)) tamam
21inde okul partisi var:KK53: benim salakla karşılaşırız kesin konuşsa benle keşke:2:
bakarım buralardayım ders çalışıyorum iç sen birazdan uğrarım gene ben

görsen de sen git konuş, kısmeti varsa da kapatırsın işte onun
kısa çaplı şok geçirsin seni karşısında görünce kekelesin şölebi , sonra akıllı olsun üzmesin seni :)

kızlar falıma bakanın falına bakarım

canım birbirinden çok farklı yollara giden 2 kişi var bu eski sevgilni galliba esmer biri ama.
sen biriyle tanışıcaksın geçende de dedim el üstünde tutucak resmen ve çok nazara gelen kıskanılan bir ilişki olucak.
biri sana ulaşmaya çalışıyo ama hala gelememiş bubir arkadaşın
biraz hareketli hayatın bu aralar arkadaşların başının etini yiyo dertlerini hep sana anlatıyolar sanki.
sıknıtıların yok ama karamsarlıktan sen yaratıyosun sıkıntı kendi kendine hiç durmadan.
dileğin yarım kalıcak bu bir erkekle ilgili sanki.
bu kadar görebildim nazar var çok sende canım.

canım birbirinden çok farklı yollara giden 2 kişi var bu eski sevgilni galliba esmer biri ama.
sen biriyle tanışıcaksın geçende de dedim el üstünde tutucak resmen ve çok nazara gelen kıskanılan bir ilişki olucak.
biri sana ulaşmaya çalışıyo ama hala gelememiş bubir arkadaşın
biraz hareketli hayatın bu aralar arkadaşların başının etini yiyo dertlerini hep sana anlatıyolar sanki.
sıknıtıların yok ama karamsarlıktan sen yaratıyosun sıkıntı kendi kendine hiç durmadan.
dileğin yarım kalıcak bu bir erkekle ilgili sanki.
bu kadar görebildim nazar var çok sende canım.

eskisi kumral, ondan da eskisi esmerdi de o biteli seneler oldu :) türkiye sınırları içersinde bile değil o bu aralar
ayy o yeni biri gelsin işh canım sana bütün bildiğim falları bakarım :)
güzin abla gibiyim bu ara arkadaşlarımdan yana
nazarlarımda hiç bitmiyor :KK43:
yüreğine sağlık tatlım bir an önce çıkar işh :KK70:

giizzz canım bir kısmetin var senin.falında iki kız çıkmış onları karşıda bekleyen bir adam var.daha doğrusu gölge.bu adamın arkasında bir düşmanı var tam ona zarar verecekken o düşmanı arkada biri alletiyo.senin sıkıntıların var ama atmaya çalışıyorsn galiba birazını atmışsın ama.Y ve S harfi gördüm.bir tane türbanlı kadın ve orta görünümlü kısa saçlı bir kız var.at üstünde prens mi desem yoksa şövalyö mü desem bilemedim öyle biri var.esmer biri senin için yollara çıkmış seni arıyor sanki.5 rakamı çıkmış.birde bu adam yanında ufak kalp çıkmış

ssende bana ask falı bakarmısın serdarla bana

3 kişiyle bir konu hakkında bir tartışma toplantı tarzı bişey olacak bunun sonucunda sana birfırsat bir yol açılacak canım.Bu olay sana çatı gibi birşey oluyor böyle.sana köklü birşeyler kazandıracak.
sıkıntılarını kısmen atacaksın ama kuruntularından kurtulamıyorsun canım.
geçmişi geçmişte bırakıp yeni biriyle tanışıyorsun, bu kişi sana çok denk.şöyle ki birçok ortak yönünüz olabilir, aynı işyerinden olabilirsiniz.boyu sana yakın biri.senden biraz daha uzun.erkek bu kişi.
geçmişten tamamen kopacaksın hayatında geçmişle bağını kesiyorsun artık.
2 li bir zamana kadar ciddi bir iş olacak canım.bu iş hayırlı bir iş belki bi tanışmadır yada yüzük gibi bişey var onunla ilgili.2 yıl mı 2 ay mı bilmiyorum.
birisinin bir lafına alınıp gücenebilirsin.büyük burunlu biri sanki.kafana takacaksın bunu biraz.bide bu kişi biraz işlerine de karışacak.
ama güzel bir kısmet güzel bir tanışman var ben onu görüyorum özellikle.

3 kişiyle bir konu hakkında bir tartışma toplantı tarzı bişey olacak bunun sonucunda sana birfırsat bir yol açılacak canım.Bu olay sana çatı gibi birşey oluyor böyle.sana köklü birşeyler kazandıracak.
sıkıntılarını kısmen atacaksın ama kuruntularından kurtulamıyorsun canım.
geçmişi geçmişte bırakıp yeni biriyle tanışıyorsun, bu kişi sana çok denk.şöyle ki birçok ortak yönünüz olabilir, aynı işyerinden olabilirsiniz.boyu sana yakın biri.senden biraz daha uzun.erkek bu kişi.
geçmişten tamamen kopacaksın hayatında geçmişle bağını kesiyorsun artık.
2 li bir zamana kadar ciddi bir iş olacak canım.bu iş hayırlı bir iş belki bi tanışmadır yada yüzük gibi bişey var onunla ilgili.2 yıl mı 2 ay mı bilmiyorum.
birisinin bir lafına alınıp gücenebilirsin.büyük burunlu biri sanki.kafana takacaksın bunu biraz.bide bu kişi biraz işlerine de karışacak.
ama güzel bir kısmet güzel bir tanışman var ben onu görüyorum özellikle.

hadi inşallah canım bakalım:)
teşekkür ederim

falıma bakanın falına bakarım kızlar enerjim çok yerinde bugun :KK16:

X