Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
şu aralar hayatın tek düze gidiyor galiba ama bi eşyanın yakın zamanda kaybedebilirsin sonrasında güzel gibi görünen bir yola gireceksin ama eşyanı bulabilecekmisin anlayamadım :KK9: fakat bu yolun sonunda ne yazık ki üzüntülü bir haber gelebilir yada evliysen veya bi sevgilin varsa rahatsız edici bir sarsıntı geçirebilir ilişkiniz..yakın zamanda birine veya bişeye kızabilirsin binevi bi alarm çıkmış sana ve güzel gibi görünen yol aslında hatalı ve heran bi tehlikeyle karşılaşabilirsin ve bu yolda eline ufak ama kolay bi para geçebilir.. bi kadın var kısa saçlı sna üzgün ve dalgın bi şekilde bakıyor kötü biri gibi görünsede kalbi iyi birine benziyor arkasındada biri var ama onu tam çözemedim.. sende tam 2 tane göz var söyleyeyim.. bu kadar anlayabildim canım çünkü sanal ancak bu kadar oluyor :KK9:

Cok saol canimmm.. Iliskim yok nisanlimla 6 ay önce ayrildik.. Iyimi kötü mü göz

hayatımda biri var cnm ana baskasımı kız ben erkek arkadasımı cok ama çok seviorum olur mu ki öle şey sanmıorum amaa :KK31::KK31:

Geçici bi kafa karışıklığı yaşatacak ama korkma kalıcı bişi değil zaten şuan başım çok ağrıyor 3 tane üst üste baktım ya ondan

Kızlar şimdi size bişi diyecem fal gönderdiğiniz de fincanı ilk içtiğiniz yerden çekin sonra saat yönünde döndürüp çekin yani o kulbunun nerde olduğu önemli yoksa size sıralı söyleyemem

Kızlar şimdi size bişi diyecem fal gönderdiğiniz de fincanı ilk içtiğiniz yerden çekin sonra saat yönünde döndürüp çekin yani o kulbunun nerde olduğu önemli yoksa size sıralı söyleyemem

tmm cnm teşekkür ederimm yarında öle denerizz :KK16::KK16:

ne alacağıma karar veremedim derken katina ve başka bir fal destesi arasında mı karar veremedin.
ben tarotla katina bakıyorum tarot genel yaşamı kapsıyor katinada ilişkiler üzerine katina daha olumsuz bir fal ben ilk desteyi aldığımda büyüler aldatılma gibi şeyler çıkıyordu moralim bozulmuştu bakmamıştım 1 2 ay sonra tekrar denedim bakmayı baka baka alıştım. tavsiye edermisin dersen etmem

canım benim için katina bakar mısın? ben koyu kumralım. o ise esmer. sande tarot kartı çek ben yorum yaparım. :KK34:

yaparım canım.zaten moralim çok bozuk bakalım neler söyleyeceksin:26:
1- kule düz
2 değnek6lısı ters
3 kupa2lisi ters
4 tılsım5lisi ters
5 değnek 4lüsü ters
6 ölüm ters
7 joker ters
8 değnek 3lüsü ters
9 kupa 3lüsü ters
10 tılsım şovalyesi düz

canım benim için katina bakar mısın? ben koyu kumralım. o ise esmer. sande tarot kartı çek ben yorum yaparım. :KK34:

canım bu aralar yeni birşeyler öğreniyorsun bu kendini daha iyi tanımanı sağlamış ne istediğini daha iyi anlıyorsun artık.bu çocuk zorluklara karşı dayanıklı ve ciddi biri.seninle ilgili düşüncesi de böyle mutlu olacağınızı düşünüyor niyetide ciddi sanırsam.bir yolculuk yapabilir.seninle konuştu mu ? sanırım beklemesi gerektiğini düşünüyor şimdi zamanı değil diy düşünüyor.sana karşı köklü sağlam duygular besliyor.sense mutsuzsun sanırım buna sebepte kumral çocuk.bu çocuk sana dost görünüp zarar veren biri bunun esmer bir kızla arasında birşey var diye mi düşünüyorsun sanırım canın buna sıkılmış.bu kural çocuk namkör biri salla gitsin onu.canım bu kumral çocukla böyle birşey oldu mu eğer olduysa bu salak kendi yaptıkları yüzünden kendi başına iş açacak. belki o sebepten olmayabilir ama seni üzdüyse sende onun üzüldüğünü göreceksin.
bunlar çıktı canım

yaparım canım.zaten moralim çok bozuk bakalım neler söyleyeceksin:26:
1- kule düz
2 değnek6lısı ters
3 kupa2lisi ters
4 tılsım5lisi ters
5 değnek 4lüsü ters
6 ölüm ters
7 joker ters
8 değnek 3lüsü ters
9 kupa 3lüsü ters
10 tılsım şovalyesi düz

canım kendini çok üzmüşsün. bir ayrılık olmuş. kule kartı bunu söylüyor. ani bir ayrılıkmış. iki tarafında çok üzüldüğü bir durum. iki tarafta çok acı çekmiş. gelecekte bu ilişkinin tamamen bitmesinden korkuyorsun. geçmişte bir uyumsuzluk olmuş. birbirinize göre değilmişsiniz gibi düşünülmüş. yakın gelecekte yeni bir başlangıç istiyorsun fakat şuanda bunun için doğru zaman değil. uzak gelecekte sana toprak grubu bir adam gelecek. yolun bu adamla kesişiyor.
seninkinin burcu toprak grubundan mı ?

ne alacağıma karar veremedim derken katina ve başka bir fal destesi arasında mı karar veremedin.
ben tarotla katina bakıyorum tarot genel yaşamı kapsıyor katinada ilişkiler üzerine katina daha olumsuz bir fal ben ilk desteyi aldığımda büyüler aldatılma gibi şeyler çıkıyordu moralim bozulmuştu bakmamıştım 1 2 ay sonra tekrar denedim bakmayı baka baka alıştım. tavsiye edermisin dersen etmem

cnm bisi sorcam.katina herkese cikmiyomus bana cikiyor..biri icin baktiracaksam katina baktiriyordum.ama kotu diyorsun.tarot baktirinca yada katina olumsuzluklarmi geluyor.hersey tersinemi donuyor merak ediyorum.yazinida okuyunca cekindim acikcasi.hem oteki tarot hrm katina tarotu icin soruyorum

birde diyorlarki katina sadece iliskin varsa bakiliyormus dogrumu..mesela ben birinin hayatini merak ediyorum diyelim.onun resmi yadavtipi tarifi ile katina baktiamazmiyim?

X