Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Parçalanan cesedi çöp konteynerinde bulunan Münevver'in katil zanlısı 186 ülkede aranıyor.

Münevver Karabulut bundan tam 58 gün önce öldürüldü. Parçalanan cesedi çöp konteynerine atıldı.

Cinayeti erkek arkadaşı Cem Garipoğlu’nun işlediği ve cinayet sonrasında ailesi tarafından yurtdışına kaçırıldığı iddia edildi. Münevver’in kanı Garipoğlu Ailesi’nin villasında bulundu. Dün baba Mehmet Nida Garipoğlu tutuklandı. Ayrıca, Cem için de Interpol’e başvuruldu.

Özel ekip Rusya’ya gidebilir

Garipoğlu’nun Rusya’ya kaçmış olabileceği yönünde duyumlar aldıklarını belirten aynı yetkili, "Rus polisiyle de irtibata geçildi. Gerekirse bu ülkeye özel ekip gönderebiliriz" dedi. Ancak, Cem Garipoğlu’nun Suriye üzerinden Fransa’ya gittiğine dair iddialar var.

Önce difüzyon sonra kırmızı bülten

Difüzyon belgesi, Kırmızı Bülten’den önce acil olarak çıkartılan uluslararası arama ve yakalama belgesi anlamına geliyor.

Interpol amblemli bu belgede, aranan kişinin fotoğrafı, adı soyadı, üzerinde taşıdığı sanılan pasaportun seri numarası ve hangi suçlardan arandığına ilişkin bilgiler yer alıyor.

Kırmızı Bülten’in çıkması zaman aldığı için önce difüzyon çıkartılıyor.

Kırmızı Bülten’de daha kapsamlı bilgiler yer alıyor ve mahkemeden tutuklanması için karar alınması gerekiyor

ewt günlükte çok sevdiğini yazıyor münevver

“Kızım, Garipoğlu ailesinin bir sırrını öğrendiği için öldürüldü” iddiasını ortaya atan ve her fırsatta bunu dile getiren baba Süreyya Karabulut’un şüphelerinin kaynağı olan günlükte, Münevver’in, Garipoğlu ailesi hakkında ilginç bir bilgiyi not düştüğü görülüyor.

Münevver Karabulut’un ‘Cem’in ailesine ilişkin sırrı’ defterine 27 Ocak Salı günü şu şekilde aktardığı görülüyor: “Cem ile, annesi ve babası
hakkında konuştuk. Cem’in babası, annesini Gülşah diye biriyle aldatıyor

Vakit buldukca yeni yeni seyrediyorum bu ara programi..Burdaki yorumlarinizida okuyorum..Hayretler içinde kaliyorum paronayaklikta basladi...Ama gercekten dayanilacak gibi degil insan seyrederken bile sinir oluyor...Ne kadar uzuluyor insan kayip cocuklara...Helede boyle tuhaf hayatlar celislikler oldugunda...Allah kimseye yasatmasin...Ben sasirip kaldim robot resimlerden ve sonrasindan...Allah sabir versin Muge hanima...Gercekten......dayanabilmek için COKKK SABIR lazim...

valla haklısın canım....
Arif hocanın bile kafasını allak bullak ettiler..
pis cahil insanlar..
ben bile oturduğum yerden sinir oldum...
ığğğğğh...:mymeka:

valla günlük günlük dediler bilinenin aksine hiç bir şey okumadı müge..
koskoca bir yapraktan okuduğu sadece bir kaç cümle..
o günlükte var bişiyler ama müge ekranlarda okuyamıyor belliki...

bak bu cümleyı dınlememişim canım,aslında varya alnımıza ne yazılmıssa onu yasarız tabıkı takdiri ilahi böyleymiş,vaadi geldi ve hunharca öldürüldü kızcagız ama bazen söle düşünüyorum bu kızcagızın sonu böyle oldu ama gerısınde katılıyle ılgılı cem denen cocugunda aılesınınde bılmedıgı bır günlük bıraktı... Bence burada yazılanlar katıle gıden yolu gösterecek... Rabbım o kadar büyük ki... Bence bu günlüğü hafifsememeliler..

müge anlı okumadı galiba cemin babası gülşah die bir kadınla beraber die
ben münewer olayı çözülmez die düşünüyordum ama az kaldı bu olayda muhammed olayıda çözülmek üzere

yürü git bee sömürü yapma....
bunlarda kendilerini uyanık sanıyolar....
çıktı işte ortaya...

ben kesınlıkle anlamıstım anne yada babada bıse oldugunu ne manyak kalıtesız ınsanlar bunlar yaa...

evlenmeden once peşinde bı adam varmış dilberin köyde adı cıkmıs
adı cıktıgı ıcınde 1 hafta ıcınde evlendırmısler ümitle
muayne olayı da olmus
cok karsık yalan soyluyolar resmen
once adam cocugun dısı çürümüş dişini cektım dedı
bugun de itiraf etti
pööf cok karısık bu iş yafisfisfis

dilberin annesi fenalastı... ümiti cıkardılar yayından dilber acıklasın dıye.. ama cep telefonuyla dilberı arıyolarmıs borclular,ama ne yapmıslar dılbere bılmıyorummm

bu konuya girmeyelim o konuya girmeyelim...kim bunlar adını verdikleri...dilber ne haltlar karıştırmışşş...bu ne rezillik yaaa....

çok karışıııııııkkkkkk bu iş
anne babadan şüphelendikte ne olmuş
bu adamlar kim nerden çıktı gizli olaylar ne
çocuğu vermesinler anne baba resmen deli yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…