Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

oraya çıktıktan sonra özel hayat falan kalmaz
yemişim özel hayatlarını:1closedeyes:

insanları yargılamıyor,bir bir onların sahtekarlıklarnı yüzlerine vuruyor
kaldı ki programda hukukçular var,müge asla hukukçu gibi değil

ohh helal olsun mügeyealkisalkisalkis tüm yalancıların ağzının payını verip gönderiyor:hulya:

heyyttt beee aynen katılıyorumm:)vereliniortak

kızlar tam adını bilmiyorumda hani 15 yasında bir kız kacırılmıs, kaçıran adam bağlandı yayına ne biçim konustu kızın annesiyle ya piskopatın teki tehtidler yağdırdı resmen

ben mehmete cok uzuluyorum ya cok saf ben kesinlikle mehmetin yaptigini dusunmuyorum ya birde anlamadigim hakkinin neresini sevmis sevimsiz sey adama cok gicik oldum ya kocasi daha yakisikli hemde temiz kalpli...

herif avukat gibi valla, mehmetin yanında şeytanın avukatı gibi kalıyor

töbe töbeeee şu fatmada az değilmiş heee ölenin arkasından konuşulmaz emme :umursamaz:
acıyorum şu mehmete ne kadar saf habire inanmış affetmiş
diğerinde ne bulduğunu bende merak ediyorum kocası daha yakışıklı diğerinden boshayallersmile
hakkıdan çıkacak daha çok şey adamın bir dediği diğerini tutmuyo palavraa :umursamaz:

ya bu fatmanın kocası çok tatlı yzıık yaa müge bile ne dedi senın çıkmanı istemiyorum seni çok sevdim dedi

offf fatmanın babasına da sinir oluyorum kesinmiş gibi bağırıp çağırıyo kızının yediği nanelere bakmıyo saldırıyo hemen.bende mehmetin masum olduğuna inanıyorum çok üzüldüm ya çok masum bişey ii kalpli gibi kıyamam senağlama

hoşgeldin cnma.s.
hosbuldum opuyorumnanaktan
ya bu fatmanın kocası çok tatlı yzıık yaa müge bile ne dedi senın çıkmanı istemiyorum seni çok sevdim dedi
fan lari bile olusmus mehmetin dün öyle demisti:hulya:
offf fatmanın babasına da sinir oluyorum kesinmiş gibi bağırıp çağırıyo kızının yediği nanelere bakmıyo saldırıyo hemen.bende mehmetin masum olduğuna inanıyorum çok üzüldüm ya çok masum bişey ii kalpli gibi kıyamam senağlama

cok itici cok bide kizarken bagiriken gözlerini kapatiyo zalaksempatiksalakcinni
ulen insan az utanir bukadar bagirmaya senin kizinin kirli camasirlari seriliyo orda:sinifsinif:

Son düzenleme:
bir üçüncü kişi olabilir bence kocasının angaryada olduğunu düşünüp birgece önce sokakta konuştuğu kişi tarlaya gelip millete varda bize yokmu demiş,fatmada tersleyince kafafına indirmiş olabilirmi kii:a015:

soylede olabılrı sımdı fatma hakkı yok dıye 3 cu kısıyı cagırdı hakkı anıden geldı ve fatma ıle tartıstıı acele ıle cıkarken telı unuttu yoldada hakkı tarafından olduruldu

X