Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bizde anlamadikki tam olarak

müge sordu siz bu gelini istemiyormdunuz dogrumu cünki size kanli carsaf vermediler diye
koca adamlarda hönk hönk agalamya basladisırnaşık şey
bizde böyle baka kaldik:1shok:

of kacırdım ya dinleyemedim o an kanlı carsaf fln müge böle seler sölemezdi ama ne demek istdki

kızlar müge şimdi bayılma sonra bayılırısın fln dediyse mutlaka bişiler bilio bu kadından şüphelenio yoksa herkes bayıldı müge böle demezdi bu kadını tersleyip duruo dilberi bile bu kadar terslemedi

mügenın demesı cırkın ama yalan ortaya cıktı kadın artık kımseden süphelenmiyor...
ya serefcan vardı kadın bıldıgı halde cıktı onca gün yayına o adam geri kabul ettı ama bu kadının öyle bırseyı cıksa öldürürler yaa

Ben bu kadinaa uyuz oldumm inanilmaz iticii
bana hic guven vermedi, baska amaci var sankii mugede ole dusunuo bnce kurcaliyoo surekli..

of kacırdım ya dinleyemedim o an kanlı carsaf fln müge böle seler sölemezdi ama ne demek istdki

mügeye bu sezon ne oldu bilmiyom :sinifsinif:ama demekki ona biri dedi oda sordu havami dedi acaba:2: ya kizlar bi tuhaflik yokmu bu havada konusmalari durusu bakislari hatta saldirida bile kacmadi pe efe gördüm havayiCADIARZU

mügeye bu sezon ne oldu bilmiyom :sinifsinif:ama demekki ona biri dedi oda sordu havami dedi acaba:2: ya kizlar bi tuhaflik yokmu bu havada konusmalari durusu bakislari hatta saldirida bile kacmadi pe efe gördüm havayiCADIARZU

evet ya saldırıda bile penguen kaçtı o mal gibi oturuodu kadın bi donuk fln böle ama benc ebu işin altından bu kadın cıkacak bişiler biliyor ama söyleyemiyor

bu karabük yenicelilerle 2 yıl yaşadım..yontulmamış odun bunlar herşey beklenir..yenice de olmuş ne çok olay var hatta iğrençlik ötesi şeyler..walla genelleme yapıyorum hepsi böyle..
havva nın yüzü de çok tanıdık geldi..tanıdığım birinin akrabası olabilir

kanlı çarşafla, halasının kızıyla ne alaka niye bunları ortaya atıyor bu kadın? bu olay şerefcan kokuyor resmen.

havva yyayın arasında kendi demiş mügeye çarşaf davasından beri beni istemiyorlar diye
mügede yayında sorunca ordakiler biz havvadan öyle bişey istemedik dedi
bence havva bişeyler saklıyo kızlar çok garip değilmi duruşu falan banamı öyle geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…