Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar bence biliyo ya müge
gerçekten her sabah tv yi katil bugün bulunmuşmudur die açıyorum
ama hergün aynı şeyi konuşup duruyolar yani yol kat edemiyolar ki hiç

evet sevilayın beden dili özürlü bence bir de pozlarına bayılıyorum nasıl bu kadar sakin olabiliyor benim arkadaşım hastaydı rahmetli oldu ben her aklıma geldiğinde ağlıyorum bu kızın nasıl annesi ölmüş eceliyle de değil cani bir şekilde nasıl bu kadar rahat oturuyor nasıl ya:mymeka:

Seksi Rahmi hatirlarsaniz eskiden bagira bagira ne vaaz verirdi artik bu huyu pek kalmadi.Ama Arif hoca baska adam bir konusuyor agzina baktiriyor

Seksi Rahmi hatirlarsaniz eskiden bagira bagira ne vaaz verirdi artik bu huyu pek kalmadi.Ama Arif hoca baska adam bir konusuyor agzina baktiriyor

ay hakkaten orda olsam heralde o sese dayanamazdım çok bağırıyo ama olsun açık açık güzel konuşuyo

Komsular ne yapsin durduk yere katillikle mi suclansinlar.Cikipta bir ses duyduk desin.Insanlar korkuyor bende komsu olsam kulagimi tikar gecerim.Bu delilerle mi ugrasacagim.

ay kızlar birazdan tv ciler gelicek eve valla tekimde korkuyorum artık olurya bana bişey olursa haberlerde duyarsanız eve tv ci geldikten sonra kadını öldürdüler diye haberiniz olsun diye söylüyorum

valla gülünecek bişiy ama tv ortamı sonuçta oranın emniyetiyle ortak çalışıyor müge anlı aylardır program yapıo eğer katil çıktıysa bile kaymağını müge yiyecek tabii ki o yüzden bekletiliyor olabilir bazı şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…