Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

facede şunu yazmışlar
ferhat bi resminde yorum yapmis aile erkeklerinin toplanim cekilmis resime sevgi hanimin oldugu gun sunu yazmis>>>>Ferhat Aslan
keşke şu günlere yeniden döne bilsek25 Ocak

evet o. insan neden tencere ve perde alır ki? ben kaaçacak olsam eşyalarımı götürmekten onlara fırsatım kalmazdı

Kocaya kaçmıştır ev kuracaklardır yeni..
Veya bir kadın arkadaşıyla ev tutacaklardır.
O kadın haklı ya,koca 800 lira maaş alıyor.
Kumar oynuyor,nasıl geçiniyor bu insanlar aklım almıyor
.

facede şunu yazmışlar
ferhat bi resminde yorum yapmis aile erkeklerinin toplanim cekilmis resime sevgi hanimin oldugu gun sunu yazmis>>>>Ferhat Aslan
keşke şu günlere yeniden döne bilsek25 Ocak

Öldüğü gün.. Tesadüf olmalı ..??
Ya cinayet mahali vidosunda da ne gairp öyle hareketleri ..
Kusar gibi yapıyor kusmuyor,bağırıyor sonra birden ciddileşiyor falan..

Bak hala annem soyleydi boyleydi diyor Sevilay ya madem herseyini bilirdin de telefondan sulalenin haberi yok.Kimse kimseyi yuzde yuz bilemez insanoglu degisir baska baska hayatlar yasar yinede belli etmez.Sizlere soruyorum bir kadin neden cep tel saklar evli arkadaslar kacinizin esinizin ailenizin bilmedigi bir cep tel var.Sahsim adina benim yok neden olsun ki gizleyecegim bir sey yok arayan tek telefonumdan veya evimden ariyor .

bence bu kadar evin heryerini arayan ve bilen tek kişi var ferhat zaten hal ve hareketleride cok garipçeCADIARZU

belkide eve o geldi ama korkudan söyleyemiyor cinayet üstüne kalır diye yada kim geldiyse korkuyor söylemeye bi yöndende haklı çünkü hiç -bir delil yok üstüne kalıcak

Kocaya kaçmıştır ev kuracaklardır yeni..
Veya bir kadın arkadaşıyla ev tutacaklardır.
O kadın haklı ya,koca 800 lira maaş alıyor.
Kumar oynuyor,nasıl geçiniyor bu insanlar aklım almıyor
.
zate adamın konuşmalarından belli kadına dayak,baskı falan var.:hulya:

sülalaecek sakladıkları bi şeyler var onların. hepsi birbirini boğcak nerdeyse.sevilayın babasıda göründüğü kadar masum değil bence. şahsen ben sevglimi bile saklamam annemden.tlfnu asla saklamam:umursamaz: bu durumda aklıma gelen şey sevgilisi mi var acep? günahını almak istemem ama

Katılıyorum..
Eşden aileden saklanan bir telefonun amacı ne olabilir..?
Onlar için cep telefonu olma ihtimali bile yoktu.
Ama görenler var,hatta soranlara oğlumla konuşuyorum bile diyebiliyor önceleri.
İlişkisi de olabilir,neden olmasın ki..
Öldü diye elbette toz kondurulmamaya çalışıyor ama olabilir yani..

sevilay bazen boş konuşuyor nedemek bilipte söylemeyenin başına gelsin ya sen yardım çagrısı yapacagına niye öyle diyosun dememeliydi babası iyi konuşuyo ama

Hemde nasil zerine kalir.Adem Sevgiyle bir isler karistiriyordu.O gun Adem eve geldi belki konusmak icin belki baska sey icin sonra evden ayrildi Sevgi yasiyordu ne olduysa saat 3ten sonra gelen Ferhat olabilir oda Sevgiyi oldurdu iki konuyu baglamayinca sonuca ulasilmiyor.Belki eve gelen Adem olduren Ferhat surekli eve gelenle olduren ayni kisi mantigi ile gidince sonuca ulasilmiyor

kimseye kefil olamayız
belki kocası ilişkisini öğrendi öldürdü
her ihtimali düşünüyorum ben

Tencere,Kuran-ı Kerim alan kocası kumarbaz olan değil mi..
Kadınları karıştırıyorum ya laelaelaelaelae
Saflaştım Müge'yi izleye izleye kaydirigubbakcemile3
sempatiksalakcinnikafamçokkarıştı:bbo:
Öldüğü gün.. Tesadüf olmalı ..??
Ya cinayet mahali vidosunda da ne gairp öyle hareketleri ..
Kusar gibi yapıyor kusmuyor,bağırıyor sonra birden ciddileşiyor falan..

evet bende fark ettim eger ferhat cikarsa

ayse ve ramazan aynen boyle diyecek:

yok oyle bisey yok, bizim yegenimiz yapamaz,
o katil kesin o binada,
polisler yalan soyluyo,
ferhat kardasimin evine hic gitmezdi,
tabi bu arda Muge canli yaninda kalpten gidecek
akannehir

Sevgi hanim hakkinda bunlari konusuyoruz ama bunlar olunun arkasindan konusulmasi lazim ki katil bulunsun kadin eceliyle trafik kazasinda olmedi ki konusulacak, ihtimaller verilecek ki o adi yaratik bulunsun kadin ne yaparsa yapsin boyle oldurulmesi ne vahsi ne igrenc yapan cezasini cekmeli adalet bunu gerektirir

Programın bütün konukları dayaklık..
Döv döv mutlu ol,şiddet yanlısı oldum şu programdan sonra.
Kızın öldürülmüş hala ben 3 kadına da bakıyorum diyor ya...
Başım ağrıttılar..!!

kızlar hatırlayın izmirdeke seri katil bile cinayet mahaline gelip olanları izlemiş katil kesin orada
vidyoyu dikkatli izleyin ferhatın kusmasının nedeni kan kokusu yüzünden olabilirmi mafoldumben
allah bilir ama orda okadar ağlayan var neden kimse kusmuyor ondan başka vicdan azabından o kadar ağlor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…