Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

evet canm gördüm,showda aliişanda bugun, gecende esradaydı.. Ama mügeye cıkıo dıye baska kanalda cıkamaz dıye bısey yok zannedersem..

ya ben buğün müge anlıyı da anlamadım.hem adama diyor ki ,ne kanal kanal dolaşıp yada gazetelerde bu olayı gündeme getiriyorsun ,ele alıyorsun ,o çocukları düşünmüyorsun diyor hemde adamı programına alıyor,fırçalıyor..ya madem çocuklara zarar vereceğini düşünüyorsun ne diye adamı programa çağırıyorsun? sen çağırmadın adam kendi gelmek istedi diyelim ,çıkarma o zaman...
ya ben ne yapmak istediğini de anlamadım onun..

haklısın aslında,tamam işinin hakkını verıyor haksızlıga karsı her zaman ama bazen kendnı cok kaptırıyor..Hersey onun tekelındeymıs gıbı azarlıyor bagırıyor..

bence müge kendi fikirlerini enpoze ederken aşırı kaçıyo arif verimli çok hassas oldugu için.alınmıştır....

bi kere daha sataşmıştı fikir ayrılıgı yüzünden müge....4gün. fln gelmemişti adamcagız...bazen şu kadına sinir oluyorum...arif verimli gibi bir hoca kaçırılırmı programdan.......:mymeka:

ya herkesin bir dönemi var.zamanında serap ezgü,inci ertuğrul vardı..onlar popülerdi ve halka bişiler öğretmeye çalışıyordu.şimdişde müge anlı..1 belki 2 yıl daha sürer,sonra kaldırırlar programını.aslında bu kadar izlenmesinin bir nedenide alternatif başka bir program olmaması

kızıyorum üzülüyorum nasıl olurda müneverin katili biliniyorken halen yakalanamıyor
20 gün oldu halen bir gelişme yok......

ya aile biliyormuş cemi..tamam bilebilirler ama bence kızlarına birşeyleri sıkıcı tembih etmeli idiler..kim olursa olsun , hele hele erkek arkadaşların evine ,gidilmemeli..illa görüşülecekse bahçe,kır,bayır,çayır,sinema,kafe ne güne duruyor?neden başbaşa eve gidiliyor?hadi kandırdı diyelim annem falan bekliyor dedi diyelim,yine olmamalı idi.kibarca gitmek istemediğini söyleme idi..
ayrıca bu kız öss sınavına hazırlanıyor..sınava hazırlanırken aklın,fikrin bu olacak..erkek arkadaşla falan uğraşılırmı?

kızın ailesinin sakin tavrı beni çok şaşırtıyor...
anlam veremiyorum..
geçen gün haberlerde annesinin röportajını izledim şok oldum..
cem oğlum gel teslim ol diyor.....

sen kızının katiline nasıl böyle hitap ederbilirsin hemde öyle böyle değil vahşi bir cinayette....

spikerde şaşırdı ve sordu..
oğlum diyorsunuz diye..

evet dedi kadın çocuklarımın arkadaşları benim çocuklarım gibidir....

iyi ama bu senin çocuğunun katili be anacım.....

tuhaf yaaa....

bu akşam haberlerde çıktı erkek arkadaşının istanbulda olduğu tesbit edilmiş tam ayrıntısını izleyemedim belki yarın müge de çıkar

bu akşam haberlerde çıktı erkek arkadaşının istanbulda olduğu tesbit edilmiş tam ayrıntısını izleyemedim belki yarın müge de çıkar

aa gercek mi dıyorsunn...
umarım öyledır ya..
ama ıstanbulda olsa bulunmaz mıydı yaa...
yazıkkk oldu kızcagıza..
bazı arkadaslar demıs aılesı onu tembıhlemelıydı gıtmemelıydı evıne dıe, doğru ama ne kadar tembıhlersen tembıhle,o yaslarda gönül ferman dinlemez ki..

sıkarsan bu seferde gizli saklı yapacak..
olan olmus artık,Allah rehmet eylesin..

ist bırak türkiyede olsa buunurdu bugün bi kadın tele bağlandı içişleri bakanına seslendi yardım için yurt dışındadır dün tele bağlanab kişi çine kaçırıldıını söyledi geçen mynet haberde rusyada yakalandıı türkiyeye bilgi gelmediği yazıyodu ve kızın ailesine tehtit tel geliymuş

bu cani istanbuldaysa müge anlının haberi yokmu haberde geçti diyorsunuz arkadaşlar..nasıl gönül rahatlığıyla dolaşıyor dışarıda, katilin annesi ,babası biliyor diyoruz rahat uyuyabiliyorlarmı bunlar nasıl insan ...

bence bişeyler cözulmek uzere ki müge tekrardan agırlık verdı,üzerınde duruyo bu olayın..irdelıyorr.. emnıyet sanırım bıseylerın pesınde..yakındır bulunması..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…