Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

saol arkadaşım.valla üzüldüm kaçırdığıma.kapattılar zaten o konuyu anlamadım.tatile çıkmaması iyi oldu.izlencek düzgün tek program bu kaldı zaten.müge bitince kapatıom tv yi.ta akşam haberlerinde açıyorum bir daha.

ben normalde izlemiyorum. iyice psikolojim bozuluyor.
ama ilknur olayını merak ettiğim için seyrettim.
bundan sonraki bölümlerde ilknur olayında bi gelişme olursa burdan haber verirseniz sevinirim.

günaydınnn müge tatile girmemişş kızlarr uyuşturucugu ele alıyo bu günnn

evet sabahtan beri izliyorum....

müge kan davası konusunu ele aldığı zaman mesaj yazdım ve dedim ki, bu konu yıllardır filmlerle programlarla kadın programları ile yazılı basın ile binlerce milyonlarca kez ele alındı ve ele alınıyor fakat çocuklarımıza yönelik gittikçe artan suçlar ve uyuşturucu kullanımları çok fazla bilimsel irdelenip aileler nasıl anlarlar nasıl koruyabilirler evlatlarını işlenmiyor dedim...

özellikle de çocuk istismarı konusunu, çocuklarımızı nasıl koruruz tacize maruz kaldıklarını nasıl anlarız, arif hocamızla beraber bu konunun çok üstünde durmanız gerekir müge hanımcım dedim.

mügecim inşallah bu kadar izlenirken özellikle de çocuk istismarı konusu üzerinde çok durur...

gerçi ara ara işliyor fakat sürekli işlemesini çok isterim çünkü aile içi istismara maruz kalan çok kişi var...

şükür rabbime başıma gelmedi fakat bir çocuğun başına gelebilecek en kötü şeyin ailesi tarafından istismara uğramasıdır bence...hazır okullar tatildeyken bu konuda çocukları bilinçlendirecek bilgiler vermesini çok arzu ederim.

birlikte yaşadığı adamın annesi babası kızı hastanelik edene kadar dövmüşler ve kız hala onlarla aynı evde!!!!! şoktayım

çıldırmak üzereyim nasıl bir toplumda yaşıyoruz....

kız salak mı aşık mı herneyse ama bunlar yenilir yutulur şeyler değil başlarım böyle aşkın ızdırabına der arkama bile bakmadan çıkarım kaçarım o evden annem ne kadar kötüde olsa elden iyidir

kız çok güzel bi güzelliği var ama anneside destek olmamuış oda çare kaçmayta bulmuş saçma sapan işler bunlarr yaaa
şimdi başka adama kaçtıda ne oldu yanii
dert bittimi onun aileside dövmüşş
he o çocuk nerdeydii oturmuş yapmayın die bagırırken çayını yudumluyodur heraldeee saçma sapan şeyler bunlar yaaa
çok sinir oluyorum şöle evlatlarına sahip çıkmayıp sonrada tv ye çıkııp kaçtı kuma oldu diyenleree
zaten kuma olarak gidenede
evli adamlarla beraber olan kadınalarıda kınıyorummmm
bence herkez kendi hayatına bi bakıp düzelmeye çalışsa hiç böle sapkınlıklar olmazzz

sevgilisi dövse hani bir derece kabullenilebilir fakat anne babası dövmüşler hem de öyle böyle değil hastanelik edene kadar dövmüşler bunu asla kabul edemem ve asla bir saniye olsun durmam yanlarında...kaçtığım adamı silerim...kız zaten evli öfff nasıl bir şeyler bunlar iğrenç iğrenç..kızın yüzüne bakanda masum melek sanır su gibi masum duruyor

17 yasındakı bır cocuktan baska ne beklenebılırdı kı??? Onu alanda cocuk... Ilk bakısta konusmalarıyla kız akıllı bıseye benzıyor ama bastan asagıya hatalı...

17 yasındakı bır cocuktan baska ne beklenebılırdı kı??? Onu alanda cocuk... Ilk bakısta konusmalarıyla kız akıllı bıseye benzıyor ama bastan asagıya hatalı...

dün söyledi annesi çok dövermiş kızı tabiki hastanelik edene kadar değil tokat atarmış...şiddet hiç iyi değil genç kızın gururuyla oynadı kızcağız evlendi...

de anlamadığım kocası çok iyi...kız sevmeden evlendiği için 4 ay el sürdürmemiş kendisine...

kız çok yere bakan yürek yakanmıdır nedir anlamdım...evlenip gidiyor ve bekaretini vermiyor...bunları başarıyor ama annesine evde karşı çıkamıyor, ilginç

Hakkaten cok ılgınc..Ama kızın bazı konusmaları cok çelişkili..Anneyıde düşünmek lazım,16-17 yasındaki bebeği evlencem dıye karsısına cıkıor..
Bunlar neysede,kız kactıgı bu adamı arastırmıs mış güya..Kızın arastırmasından ne olacak onuda anlamadım..Ay bastan sona karman corman hersey..:uhm:

arif hoca duruma el koydu a.s.

eşinin annesinden dertli ama kaçtığı adamın anasından babasından hastanelik olana kadar daya yiyor ama hala orda....

yalan söylüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…