Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kadın insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyor 5 dak önce var dedği şeye yok diyo ya ne gıcık bi kadın ayyyyyyy çok sinirlendim kadına

bunlar aptal gecinen akıllılardan.cok akıllılar aslında.karısını dövdüğünü anlatıo ahlaksız adam karısıda gülüo

izlenimlerde bulunuyo .birazdan patlar..alkisalkisalkis

kızlar muhammede dünden beri aşırı çok gerildim üzüldüm ağladım...

aklımdan ısırıklar hiç çıkmıyor....

o yavrucağın o anda neler yaşadığını düşünmek beni öyle üzüyor ki kendim ısırılsam bu derece canım acımaz...

bu dilberi ne yapmak lazım bilmiyorum ama müge iyi ki bırakmıyor çünkü peşini bıraktığı zaman bu çocuğa ne olduğu asla bulunamayacak ve dilberin yanına kar kalacak...

juliet az önce senin profiline yazdıklarımı söyledi şimdi müge...inat ettim diyor

kayınvalidesi dedi onada orada oturan bir bayan demiş gidip bakıcam eve heryerini araştırcam dedi kayınvalide.

kaynanası dedı guselım

kayınvalidesi dediki komsular aramış ev çok pis kokuyo demiş oda dediki evi araştıralım içine bakmalıyız

:1shok: ayyyy inşallah aklımıza gelen basımıza gelmez :1no2: biz anasından daha cok üzülüyoruz haaaa :enbuyukkk:

acab cocugu yurt dısına falan mı goturduler de bu kadar rahat davranıyorlar
yanı yurt dısında nasılsa bulunamaz dıye yalan fırtınasına devam edıyorlar

evet kıslar..dilberin bakışını yakaladınız mı son an...mügeyi yalanıyla kandırdığı için bir zafer ifadesi yakaladım ben...tam reklama girerken...bundan korkulur acaip yalan yalan yalan bu kadarı hastalık...beyninde bin tilki geziyo bininin de kuyruğu birbirine değmiyo...akıl hastası bu bi vurdu öldürdü çocuğu ve gömdü bi yere..başka açıklaması yok artık.. :çok üzgünüm:

:1shok: ayyyy inşallah aklımıza gelen basımıza gelmez :1no2: biz anasından daha cok üzülüyoruz haaaa :enbuyukkk:

gerçekten benim üzüldüğüm kafama taktığım kadar takmıyodur bu dilber cadısı bu koku olayını duydum içime bi ateş düştü resmen allahım nolur yaşıyo olsun nolur nooooluuurrr :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…