Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

boşuna bu kadını burada tutuyorlar,masraf yapıyorlar,oteldi,şofördü,yemekti,boşuna diğer insanların hakkını yiyorlar.valla gına geldi artık he.

yemın ederım artık sınırden oturup aglıyorum sankı benım cocugum yasenağlama
kım bılır ne cektı cocuk bunların elınde yavrum benımsenağlama
hanı dıyolarya ınsan anne olmayınca anlamayo ben daha olmadım hamıleyım ama
bı cocogun basına bısey geldıgını görünce ıcım sızlıyo resmensenağlama
bu cocuk ne cektı kımbılır bunlardansenağlama

bu yalancılar bizi hasta edicek...şu kader de sinir...bence başka şeyler biliyo ve söylemiyo...çocuk bulunamıycak ben artık buna kanaat getirdim..herkes çamurunu temizlemeye çalışıyo..

bu yalancılar bizi hasta edicek...şu kader de sinir...bence başka şeyler biliyo ve söylemiyo...çocuk bulunamıycak ben artık buna kanaat getirdim..herkes çamurunu temizlemeye çalışıyo..

bıktık artık bu pisliklerden cocuk cıksında ne halllerı varsa görsünler canım
cocugun cıkcagına dair bende umudumu yıtırıyorum artıksenağlama

Bugünde program bitmek üzere...
Hala aynı tas,aynı hamam....
Bir de destek Kader hatun çıktı,konuyla alakasız seyirciler bağlıyorlar..
Yalan rüzgarını geçti valla..............

orda bekleyen o kadar dertli insan varkan hala bunlara zaman ayırmak saçmalık artık...polise bıraksınlar olayı...savcılar suç duyurusu bekliyolar galiba...bence kk olarak biz dava açalım kızlar...

kötükedihüso

Müge çocuğu bulsunda gerisi hiç öenmli deil. çocuk saglıklı hayırlısıyla meydana çıksınDA

Nerdeyse uc haftadir takip ediyorum ve simdiye kadar bir damla gozyasi gormedim, ne kadar da rahat bir sekilde yalanlarina devam ediyor. Bu kadinin derdi cocugunu aramak degil, sadece para ve erkek.
bir kadın bu kadar dile düşecek ve yanındaki adamda kocasıyım diye yanında oturacak.programda muhammedi bulmaya çalışırken ailenin bütün yalan dolanları ortaya saçıldı.bu ne pervasızlık bu ne ahlaksızlıktır kardeşim. söyleyecek hiç bir söz bulamıyorum....(müge anlıya büyük sabır diliyorum)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…