Müdür yardımcısından öğrenciye: ''Bu bacaklarla otobana çık sen''

diyelimki etek aşırı kısaydı ama yine de f.... yakıştırması çok yanlış, yani bunu anlatmanın bin tane yolu varken neden bu yakıştırma, üstelik bir eğitimciden...

Bende aynı şeyden bahsediyorum zaten Chess bir eğitimci bu şekilde uyaramaz bunun uygun yolları var.

Dahada azdılar devamı gelecek nasılsa şaşırmamak lazım..

Bunların eşlerine biri laf atsa mangalda kül bırakmazlar.
Ama kızlarımızada söylemedikleri laf kalmaz..

Aynen hatta bu zihniyet ki “kadın kısmı beyi eve gelene kadar dışarı çıkmaz, beyi gelince şöylee bir gezdirir, hamileliğini teşhir etmez.” Diyen zihniyete çok yakın, hatta birebir. Sanırım kendisi dışarıda gördüğü kadınlara iç geçirerek baktığı için herkesi öyle sanıyor. Bunlardan bazıları da okumuş kara cahiller. Kendi karılarını, kızlarını peçe arkasına saklayıp toplu ayakkabıdan bile tahrik olurlar.

keşke okulların rehberlik servisleri daha etkin olsa, müd yard lardansa bu işi onlar yapsa
İşte tam olarak bu zaten. Çocuklar erotik kliplerle saçma sapan moda ikoncanlarını örnek alıp büyüyor bir rehber öğretmen ya da bir psikolog okulda demirbaş olarak tutulmalı.

Bunlar her geçen gün mantar gibi üreyen tipler,fikri neyse zikride odur misali.
Bir bitmediler bunlar,buna sebeb olanlar utansın..

Ben 36 yaşındayım sınıfta durumu olmayan bir arkadaşımız olsa onu kıracak en ufak sözden veya hareketten kaçınırdık. Öğretmenler baştacıydı. Şimdi şu hale bak iyi giyinemeyen öğrenciler ve bir çeşit ciks diye ayrılan kızlar türedi. Kimse kimseyi beğenmiyor. Hep bir rekabet okul okul değil podyum gibi oluyor aaa ayağında ki ayakkabı airmax mi ayyy siğğğperrr diye konuşan kızlar var yahu hepimiz karşılaşıyoruz alkolle tanışma yaşı 11 e inmiş ülkemizde sigara içen liselileri görüyorsunuzdur zaten fazla birşey dememe gerek yok. Burda eğitim aile de başlıyor demeye çalışıyorum. Öğretmenler bıçaklanıyor tartaklanıyor onların hakkını kimse savunamıyor bu da ayrı bir çile ama ne olursa olsun f... yerine koyup konuşamaz. İnsanımız sıkıntılı ergenler atarlı eğitimciler duyarsız ne olacaktı ki başka !

öğretmenlerdende dersimi anlatır çıkarım gerinden bana ne diyen çok,bir şeyede karışılmıyoki suça meyilli daha çok insan var allah sonumuzu hayır etsin teksasa dönüyoruz yavaş yavaş

Daha geçen yıl hamile bir öğretmenimiz kendisini sigara içmemesi için uyardığı öğrencisi tarafından delik deşik edildi. Birde bu atarfı var işin boyutu olarak. Yeri geliyor insan kendi çocuğundan usanıyor bıkıyor onlar bıkmadan eğitim vermeye çalışıyorlar karşılığında veli tarafından tehdit edilen arbasına evine saldırı yapılan öğretmenler var. Allah aşkına empati yapalım onlara da hak vermemek haksızlık.

Hayır o eğitimciye hak vermek falan gerekmiyor ve bu adam benim arkadaşım falan değil.
Ne yani kısa etek giydiyse bir eğitimci olarak or..pu olacaksın mı denir, yoksa veliler okula çağırılır ve belli bir öğrenci parmakla gösterilmeden kılık kıyafet konusunda yönetmelik hatırlatılıp ailelerin dikkatli olması mı istenir?
Sizin kızınıza eteğini kıvırdı fah.. dese adamın biri e benim kız da bacaklarını açıyor diye susar mısınız? O okulu o adamın/kadının başına yıkarım!

her iki taraftanda öğretmen yada veliler,haklı haksız var,önemli olan haklıyı haksızı ayırt etmek,mesleğini kötüye kullanan,tecavüz taciz,hakaret anlamında eğtimciler ceza alsınki meyilli olanlar çeki düzen versin kendilerine

Ben o anlamda söylemedim zaten arkadaşım farkettiysen o da onun cahilliği dedim böyle bir hakkı yok dedim. Ancak yaşanılan bazı şeylerde var. Her eğitimciyi bir tutamam tabii ki bu sapık zihniyetle !

95 de bile yapıyorduk canım,veliler etek kıvırmaya engel olamaz ama rehber oğretmen bu konuların sakıncalarını vs anlatabilir başka yolu yok maalesef,ama gördüğüm eğtimciler bıkkın,cidden mutlaaka idealist eğtimcilerde vardır,bu mudur gibi direkt konuya dalan çok

Bence de. İyisi de var kötüsü de malesef okuyoruz duyuyor ve yıkılıyoruz eğitimci olmuş ama insan olamamışlar da var.

Bence de. İyisi de var kötüsü de malesef okuyoruz duyuyor ve yıkılıyoruz eğitimci olmuş ama insan olamamışlar da var.
vallahi arkadaşım,baktıki kılık kıyafet yönetmeliğe aykırı okula kabul edilmesin,

Ben o anlamda söylemedim zaten arkadaşım farkettiysen o da onun cahilliği dedim böyle bir hakkı yok dedim. Ancak yaşanılan bazı şeylerde var. Her eğitimciyi bir tutamam tabii ki bu sapık zihniyetle !
E iyi de kimse her eğitimciyi bu adamla aynı kefeye koymadı ki, siz neden birden tüm eğitim camiasını korur pozisyona girdiniz.
Burada eğitimci bir sürü arkadaşımız var zaten.
Neden öğrenciler de eğitimcilere neler neler yapıyora döndü olay anlamadım. Mevzumuz bu adam ve zihniyeti.

Yav etek kıvrılır, her kız öğrenci o eteği kıvırır, her erkek öğrenci de o kravatı yular gibi salar. Ergen bunlar, kişilik bulma dönemindeler. Azıcık görmezden gelinecek. Kendi kişiliklerini yapma denileni yaparak geliştiriyorlar. 15 yaşıdayken eteğimi kıvırıyordum, 30 yaşındayım şimdi dizaltı kalem etekten başka şey giymiyorum.
Geçiyor yani.
Ha evet dediğin gibi belki öğrencilerle toplantı yapılabilir ama onun da öğrencileri ifşa etmeden yapacaklarına dair zerre inancım yok, bu kafadaki adamlardan bahsediyorum
Dediğim gibi konu mazlum eğitimciler terbiyesiz öğrenciler değil, tacize ve hakarete uğramış bir öğrenci ve bir eğitimci, tek bir eğitimci.
Elmayla armudu karıştırmanın manası yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…